Форум Академия за вампири
Дневникът на Ели - Page 3 7104180s


Join the forum, it's quick and easy

Форум Академия за вампири
Дневникът на Ели - Page 3 7104180s
Форум Академия за вампири
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Дарения за форума
Latest topics
» Помогнете ми
Дневникът на Ели - Page 3 EmptyЧет Авг 23, 2018 12:01 pm by magi961

» Коя е последната книга, която си купихте?
Дневникът на Ели - Page 3 EmptyНед Яну 21, 2018 6:53 pm by Valentina

» Любима вампирска поредица?
Дневникът на Ели - Page 3 EmptyНед Яну 21, 2018 6:51 pm by Valentina

» Коя книга четете в момента?
Дневникът на Ели - Page 3 EmptyНед Яну 21, 2018 6:50 pm by Valentina

» От А до Я имена на момиче и момче
Дневникът на Ели - Page 3 EmptyНед Яну 21, 2018 6:25 pm by Valentina

» Да броим до 999 vol.2
Дневникът на Ели - Page 3 EmptyНед Яну 21, 2018 6:23 pm by Valentina

» Новини около издаването на четвъртата книга в БГ
Дневникът на Ели - Page 3 EmptyНед Яну 21, 2018 6:10 pm by Valentina

» Любим момент от първата книга?
Дневникът на Ели - Page 3 EmptyВто Яну 16, 2018 11:03 pm by Valentina

» Дориан или Кийо?
Дневникът на Ели - Page 3 EmptyВто Яну 16, 2018 11:00 pm by Valentina


Дневникът на Ели

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Дневникът на Ели - Page 3 Empty Дневникът на Ели

Писане by Little_Dhampir Съб Мар 13, 2010 9:54 pm

First topic message reminder :

Пфф.. толкова съм уморена днес. Цял ден съм обикаляла града и сега имам ужасни болки в краката. Мразя книжарниците в тъпия ми град! Толкова рядко мога да намеря книгата, която търся. Оказа се, че разказите на Едгар Алън По са излезнали по-рано и си ги взех. След малко почвам да чета. Най-гадното беше, че след като се прибрах краката ми бяха чисто мокри от тъпия сняг! Яръмбойкова да не се учудва ако пак отсъствам. Ейй... направо вече ми писна. Вярвате или не болна съм всеки месец. Изпила съм толкова много антибиотици до сега, а да не говорим за инжекции...уу като се сетя за игли и ми прилошава.
Очаквайте утре победителите в конкурса за Тръпка. Незнам дали бях споменавала, но ще има конкурс и за Прелестни създания. Може би ще към края на май или началото на юни.
Днес хубаво си мързелувах... ами утре? Трябва да уча по история и по литература. Понеделник имам две контролни. На всичкото отгоре и утре съм на урок по математика. Сега като се замисля трябва да си науча и урока по география... Sad Още само две седмици и ваканцияя! Дано и времето да е хубаво тогава.
Тук е мястото да спомена, че си имам братовчедка, която се роди съвсем скоро. Казва се Виктория. Ще пусна и снимка да я видите. Най-лошото е, че има толкова гръмогласен глас, че направо ми пука тъпанчетата. Но въпреки всичко е много сладка.


Spoiler:

За финал един текст от песен, който ми се върти в главата :XD:

'Cause I'm a gypsy
But are you coming with me?
I might steal your clothes
And wear them if they fit me
I never made agreements
Just like a gypsy..
:music2:


Последната промяна е направена от Eli на Съб Мар 20, 2010 3:30 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Little_Dhampir
Little_Dhampir
Администратор
Администратор

Брой мнения : 2878
Точки : 14753
Репутация : 97
Присъединяване : 09.08.2009
Възраст : 29
Местожителство : Murcia, Spain

Върнете се в началото Go down


Дневникът на Ели - Page 3 Empty Re: Дневникът на Ели

Писане by Little_Dhampir Чет Мар 17, 2011 11:22 pm

Не гледайте горния пост, нещо не бях в час! Big Smile

Днес бях на шопинг. Купих си много хубави обувки за пролетта, черни, с токче. И едно уникално яке, пак за пролетта, просто перфектно за Испания! <33 Влюбих се в негоооо. Big Smile
Взех си бележка за четвъртък, петък и събота. От отдавна не съм почивала, та реших да се възползвам. Днес трябваше да уча по испански, но така и не намерих време, утре ще наваксам.
Времето минава толкова бързо, че чак се учудвам! о.О Ей сега ще дойде април, ваканцияя, икебании и после май, който има толкова малко учебни дни, а аз трябва да приготвям документи, така че едва ли пак ще карам часове. Happy
Половин час говорих с баща ми по телефона, ох, като се замисля пак каква сметка ще имам и ми става лошо. Вече си имам стая в Испания и тези дни ще ми я боядисват, yeah! Ще уча в Мурсияяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя !!! Сега трябва само да ми намерият езикова. Аз в интернет гледах и намерих много добро училище, в което се преподава на английски, но пък е частно и е 500 евро на месец, ако не намерим друго, може и там да отида, стига да има места. Задължително трябва да съм в езикова, иначе ще ми е още по-трудно. Само че там в повечето училища учат френски, няма италиански. Оф, немския го зарязах, сега и италианския... Няма нищо, и френският е страхотен!
Ще живеем в къща, а в двора имаме портокали, хаааааааа! Big Smile
Скоро ще си имам и iPhone, колебах се, чудех се дали да избера Blackberry, но накрая казах, че искам iPhone. Ще си го получа в Испания. Трябва да убедя чичо да ми даде неговия лаптоп, а аз да му оставя компютъра. Другият ми проблем е книгите ми. Не знам как ще ги пренаса, като гледат багажа на границата можели да кажат, че не мога да ги взема. Пфф, а ако после ми ги изпратят като колет, може да се смачкат, а това няма да го понеса! Не знаммм... Sad
Ей сега отивам да гледам Слави, голям майтап са! Big Smile



Евровизия, а-у Popcorn :rock:
Little_Dhampir
Little_Dhampir
Администратор
Администратор

Брой мнения : 2878
Точки : 14753
Репутация : 97
Присъединяване : 09.08.2009
Възраст : 29
Местожителство : Murcia, Spain

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Ели - Page 3 Empty Re: Дневникът на Ели

Писане by Little_Dhampir Сря Мар 30, 2011 12:47 pm

Най-сетне дойде дългоочакваната ваканция и разбира се аз отново си я удължих с два дена. Big Smile Голяма скука е днес, чудя се дали да излизам. Искам по-бързо да минава тази ваканция и най-вече този месец! Скоро ще имам контролна по математикааа, не ми се мисли, пфф. В петък изкарах 6 по физика, чудо!! Имах късмет, че ми даде лесна задача. В сряда след ваканцията имам конреолна по история, но сигурно няма да я правя, че ако си разваля оценките... Сега си имам две 6-ци, още една от презентацията за конкурса и съм готова. Ами, аз май вече съм почти оформена. Само по физика ми трябва още една оценка, по математика дано сега да не се изложа на контролната, по химия ще стана още един път, по география 1-2 презентации и това е ! Ама то останало много малко време до май! Лелее, няма време! Стрес! Икебанииииииииииии, кеффф, след ваканцията... още една! Big Smile :rock:
Ох, много ми е тъпо заради испанския, дали ще го науча поне горе-долу за три месеца, как ще се оправям в училище иначе... Sad( Въпреки че тук ходя на уроци няма да напредна кой знае колко. Но пък всички ми казват, че на място езика се учи най-лесно и бързо, дано!
Little_Dhampir
Little_Dhampir
Администратор
Администратор

Брой мнения : 2878
Точки : 14753
Репутация : 97
Присъединяване : 09.08.2009
Възраст : 29
Местожителство : Murcia, Spain

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Ели - Page 3 Empty Re: Дневникът на Ели

Писане by Little_Dhampir Вто Апр 05, 2011 6:44 pm

Изморена съм. ;( От 12 часа обикалям града, направо крака не ми останаха, а и бях с високи обувки. Днес баща ми ми изпрати пари и ходихме до банката. Просто нямам думи! Измислили са някакви нови методи за теглене на пари с някакви листчета, кодове, глупости. Чаках 1 час, всички хора минаха, оказа се, че нещо се развалило, не знам си какво, полудях! И разбира се таксито пак ме ядоса! Качвам се и той вика слизайте, взех поръчка. ?!?!?!?! Писнало ми е от идиотииииииии! Или ме зарязват, или ме гонят от колата, или изобщо не идват. Аааааааааа, ужас! Важното е, че изтеглихме парите и отидох да си купя малко дрехи. Взех си една рокля, до колената, черно и бяло, като тези за фламенкото! Суперска е! Взех и един сив потник. После леля ми ми подари едни обувки за роклята и отново съм обновена! Малко се разходихме след това и се прибрах разорена! Съжалявам, тате! Big Smile Сега ми идва да легна и да заспя!
Little_Dhampir
Little_Dhampir
Администратор
Администратор

Брой мнения : 2878
Точки : 14753
Репутация : 97
Присъединяване : 09.08.2009
Възраст : 29
Местожителство : Murcia, Spain

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Ели - Page 3 Empty Re: Дневникът на Ели

Писане by Little_Dhampir Съб Апр 09, 2011 3:12 pm

Леле, ами то ваканцията свърши! И то толкова бързо! Аххх...
Днес пак как ме ядосаха. Във вторник чичо ме накара да се обадя на г-жата по испански, за да преведе един разговор с шефа на баща ми. Половин час се чудих как да я помоля и накрая й звъннах, тя се съгласи и се разбрахме днес в 12:30 да я вземем от училището. Оказа се, че чичо ще пътува днес и ми каза да отида с такси, да я взема и да отидем в офиса, където ще е шефа му, но в последния момент ми се обажда да ми каже, че и той ще пътува. Точно тогава?! Не може да почака 5 минути?! Много се ядосах, защото ангажирах жената, също така човека от Испания чака... Нямало как да стане и трябваше пак да й звъня и да й се извинявам. Добре, че не каза нищо, ама стана добре, защото имала гости от София и трябваше да ги остави сами, така че поне не й провалих плановете. Та ме помоли и на уроци да не ходя тази седмица. Е, поне си почивам. Г-жата по математика не ми вдига, а тази седмица имам контролна. Забравила съм всичко, направо не знам какво ще правя. Дано утре да вдигне, че... още една петица и съм готова.
Станала съм невероятно нервна, ядосвам се от най-малкото нещо. Някой път даже аз не се понасям! А като дойде май сигурно ще съм с двета кръвно, докато ме оформят и ми дадат дипломата, защото съм решила да тръгвам към 15-ти май. След това почти няма учебни дни, така че колкото по-рано толкова по-добре. Ама това не зависи от мен, а от класната и най-вече директорката.
Ей сега бях малко навън. Духа ужасен вятър и сега ме боли глава, косата ми стана като на бухал. ;дд В кафенето пак се ядосах. 10 минути, ако не и повече, чакам да донесат една кола и 3 в 1. Толкова ли е трудно да я донесе?! След 10-тата минута дойде, толкова беше цапната в ръцете, че нямам думи. Остави 3 в 1-то и вика то няма да ви трябва лъжичка и си я взе. А кафето беше просто уникално, изобщо не беше разбъркано, все едно пиеш вода с някакви топччета вътре. Абе, нямам думи. После я чаках още 10 минути да ми върне рестото...
След малко съм на концерт на училището. Приятелката ми ще казва едно стихотворение на италиански и обещах да я гледам, защото последния път не отидох, а каза, че повече едва ли ще я видя някога, когато тръгна. Та ще е с официални дрехи и трябва да й дам моите обувки с токчетата, след малко тръгвам, после ще погледам малко концерта и ако е прекалено скучен, си тръгвам.
Снощи пак говорих с баща ми по скайпа два часа, почиваха си във Франция. По едно време дойде един техен приятел и като почнаха да говорят на испанскииии... да си призная, нищо не разбрах. ;дд Само 4-5 думи от целия разговор. Направо ме е срам от себе си! Кога ще говоря и аз така? Дано да е по-скоро! Леле, чувствам, че ще отида в РАЯ! Само едно нещо ме притеснява. Живеят в много малък град, и то някъде накрая. Това ми е болна тема. Искам в голям град и в центъра, защото живея от толкова години в тоя затънтен град, пффф. Хубавото е, че ще уча в Мурсия, моя град мечта, задължително ще си търся общежитие, за да не пътувам всеки ден и да си живея там. Така ще е най-добре. Поръчах им да ме посрещнат с паеля!! Мммм, нямам търпение да я опитам.
За друго интересно не се сещам, май даже почнах да се повтарям, за което се извинявам. ;дд
Little_Dhampir
Little_Dhampir
Администратор
Администратор

Брой мнения : 2878
Точки : 14753
Репутация : 97
Присъединяване : 09.08.2009
Възраст : 29
Местожителство : Murcia, Spain

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Ели - Page 3 Empty Re: Дневникът на Ели

Писане by Little_Dhampir Сря Апр 13, 2011 10:31 pm

Привет!
Много е интересно да си чета предишните постове. Big Smile Хубаво е, че електронния дневник все още не съм го зарязала за разлика от останалите. Big Smile
Иначе цяла седмица правя икебани, от време на време карам часове и общо взето е това. Big Smile Днес обаче наистина се скапах! В 10 часа от училище ме събудиха! Днес идваха някакви гости от София. Трябваше да им направим букети и ми се обадиха, за да отида по-рано с УНИФОРМА и като направим букетите, да им ги поднесем. Докато разбера за какво става дума... ама като ме будят така е. Big Smile Жената ми вика "Да не те събудих" и аз: "Аааамммммммм..... нее :(yawn):"
И така в 12 часа отидохме в училище, аз и още 2 момичета. Дадоха ни пари, за да вземем още материал. Обикаляхме доста. После решихме да откраднем нарциси от една градина пред някакъв блок. Обаче имаше един човек и решихме да изчакаме да си тръгне. Ама той стои там до колата си! По едно време влезе вътре и не се виждаше много. Аз тръгнах вече да късам цветятата, ама ми викат да изчакам, че ще ни види. Чакахме 10 минути, аз ядосах и викам изобщо не ми пука. Отидох в градината и бях точно като крадец обаче! С двете ръце късам квото мога, та ги обрах де. После един дядо от блока доста ни скастри. Гледката наистина беше уникална, докато ги брах. ROFL По пътя борчета брахме, хората ни гледаха странно, защото бяхме като някакви елхи, какво ли не носехме. Big Smile Все пак намерихме каквото ни трябва, направихме букетите и ги поднесохме, много ги харесаха!! После направихме една икебана, колкото да не бездействаме и след това карах английски, география и математика.
Преди малко братовчедка ми каза, че са я избрали и нея за състезанието за икебаните, тя е от друго училище. Големи конкуренти ще сме. Не знам как са я избрали при положение, че не харесва цветята. Аз прекарах голяма част от детството си по магазините и се учих, а нея не я влекат такива работи. Библиотекарката ми вика, че мога да си отворя магазин. Big Smile
И така днес беше уморителен ден. Утре имам контролна по БЕЛ, имам и курс по английски, така че трябва да тръгна по-рано на училище...



Little_Dhampir
Little_Dhampir
Администратор
Администратор

Брой мнения : 2878
Точки : 14753
Репутация : 97
Присъединяване : 09.08.2009
Възраст : 29
Местожителство : Murcia, Spain

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Ели - Page 3 Empty Re: Дневникът на Ели

Писане by Little_Dhampir Съб Апр 23, 2011 2:57 pm

Мило дневниче,
Нервите не ми издържат!!! Big Smile
Конкурсът за икебаните мина, не взехме никакво място! Това е нещо нереално наистина. Не че не мога да губя, напротив, но просто тук всичко беше супер нечестно. Първо, журито тази година беше друго. УЧИТЕЛ от всяко училище. Ами, найс, те някога чували ли са за аранжиране? Защо не избраха хора, които се занимават с това? Абе, направо луда работа, нямам думи. Като за последна година поне да бяхме взели трето място...
Много ми е нервно. :sad: Остана толкова малко време до май. Мислех да не ходя на училище другата седмица, ама ще се мярна, че и без това цял април ходих само за някои часове, а и трябва да изкарам още някои оценки, защото няма да имам време следващите седмици. В началото на месеца трябва много сериозно да говоря с класната за отпускно и т.н. Офф, дано да ми дадат документите по-бързо, защото искам да тръгна в средата на май, за да се запиша в новото учлище.
Нямате представа на какво съм подложена. Всеки ден ме будят, всеки ден!!! Или бебето мучи, или някои друг решава да говори гръмогласно и просто не се издържа!
Вчера излезнах с една приятелка. Минахме през един нов магазин за козметика, където можеш да се пръскаш с парфюмите (под пръскате се разбира един път!!!). И така ние си харесахме един парфюм и буквално се заляхме с него, още не съм се отмирисала, въпреки че се къпах, ужас. Big Smile
След малко съм на урок по испански, сутринта боядисах яйцата, не съм правила някакви специални шарки, просто не ми е ден, а и да си призная нямах голямо желание. Все пак станаха сладки.
Little_Dhampir
Little_Dhampir
Администратор
Администратор

Брой мнения : 2878
Точки : 14753
Репутация : 97
Присъединяване : 09.08.2009
Възраст : 29
Местожителство : Murcia, Spain

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Ели - Page 3 Empty Re: Дневникът на Ели

Писане by Little_Dhampir Пон Май 02, 2011 12:25 pm

Колко топъл и слънчев ден! Дано настроението не ми се развали днес, но всичко зависи от класната, днес ще говоря с нея относно документите ми и се надявам да се съгласи да ми ги даде до 15-20 май, иначе просто ще изперкам! Стискайте палци и тя да е в добро настроение и всичко да потръгне!
Миналата седмица не отидох на училище, май съм изпуснала доста неща, а сега е месецът на контролните и класните, затова се надявам да си тръгна по-скоро, защото да ви кажа честно учебник не ми се отваря, главата ми е пълна с какви ли не неща. Имам толкова документи за оправяне, багаж и т.н., а те ме карат да уча за някакви контролни. Може би вторият срок оценките ще са ми малко по-зле с няколко петици, но не ми пука, защото първия всичко ми е 6, без математиката, така че за годината оценките ще са ми супер.
Събота отивам на село с баба ми, защото не съм ходила от около 5 години, голяма скука ще е, има ли някой от Николово, който също ще е там? хД Ще издържа, няма как иначе, трябва да се сбогувам с роднините, кой знае кога пак ще ги видя.
Другата седмица ми е любима от месец май, най-сетне дойде време за Евровизия и просто нямам търпение!! <333

Дано не ме изпитват много, не искам и контролни, просто да ме оформят с тези оценки и да ме оставят...

Little_Dhampir
Little_Dhampir
Администратор
Администратор

Брой мнения : 2878
Точки : 14753
Репутация : 97
Присъединяване : 09.08.2009
Възраст : 29
Местожителство : Murcia, Spain

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Ели - Page 3 Empty Re: Дневникът на Ели

Писане by Little_Dhampir Пон Май 09, 2011 11:39 am

Писна миии. Искам да си ходя вече, не издържам. :X: Разговорът с класната мина ужасно! Говорила е с директорката и ми каза, че не може да ме пусне един месец по-рано и ще ми даде документите на 30... юни!!! Идваше ми да се гръмна! Но разбира се аз намерих решение на проблема, ще си взема бележка от лекаря и тръгвам някъде към 2 юни, класната каза да си поемам риска щом искам. С леля ми са първи братовчедки и тя ми каза, че ще ме прикрива, ако тръгна, но не по рано от 1-2 юни. Горе-долу нещата се подредиха, но сега има супер много контролни, а на мен не ми се учи, причината е ясна. Оф, ужас, не ми пука, да ми оставят каквото искат за годината, аз ще кандидатствам в Испания с оценките ми от първи срок. Тези дни трябва да занеса да ми преведат и легализират документите, взимам си ги на края на месеца и си тръгвам най-сетне!
Little_Dhampir
Little_Dhampir
Администратор
Администратор

Брой мнения : 2878
Точки : 14753
Репутация : 97
Присъединяване : 09.08.2009
Възраст : 29
Местожителство : Murcia, Spain

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Ели - Page 3 Empty Re: Дневникът на Ели

Писане by Little_Dhampir Съб Май 21, 2011 11:21 am

Йейй, още много малкоооооо!!! На 2-ри тръгвам, ако тази вечер оживеем, нали било края на света. Big Smile Горе-долу всичко се нарежда с малки изключения, които ще ги преодолея. Имам чувството, че съм най-изнервеният човек на земята! Щом се скарах с г-жата по физика, значи работата е сериозна, а аз по принцип нямам проблем с учителите! Значи вижте колко е зле, каза, че ще ми остави 5 за срока. Съгласих се, викам щом първия срок имам 6, за годината 6 ли е? И тя като избухна... Ти ще се пазариш с мен така ли? Ще имаш 4 за срока, да видим тогава как ще искаш 6 за годината! ?!?!? Казах й да ми пише квото иска и си излезнах. Накрая ме изнервят, мама му стара!
Онзи ден си взех документите, които трябваше да ми певедат на испански. Единия са го объркали. Вместо италиански, са писали, че уча немски. Тъпа работааа! Вчера ходинах да го връщам и всичко ще е готово на 30-ти май, на 2-ри юни тръгвам.
Тези дни ще взимаме билети, най-вероятно ще тръгваме от Хасково.
Бях на пазар миналият ден, купих си два чифта обувки, сакове, на зъболекар бях, ваксината ми биха и май съм готова! Имаме МНОГО багаж!!! Баща ми ми поръча да му купя едни мрежи, те заемат единия сак, даже не се побират. Освен това имаме и много дрехи, аз имам 7 чифта обувки + 100 книги, които не знам дали ще взема.
Под такъв стрес съм тези дни, че е възможно да се развикам на всеки. Вкъщи никой не ме понася, защото само се нервя за най-малкото нещо. Big Smile
Ммм, друго, друго.... ей сега отивам за последно на урок по испански. Госпожата много ще ми липсва, любимка ми е!!! Ще ми даде и следващите учебници, за да си уча. Купих си и речник с 50 000 думи, 20 лева дадох!
Малко по малко трябва да започвам да събирам всичко, защото съм сигурна, че ще забравя нещо и после ще ме е яд. В началото там няма да имам компютър и не знам какво ще правя, поне баща ми е обещал супер як телефон, а лап топ другият месец най-вероятно, че този го разорих.
Другата седмица не учииим, кеф! На 24-ти ни викат с униформи в училище, шествия-мествия.. да бе, да си мечтаят да отида. Аз не ги признавам тези празници и никога не ходя, училището ме дразни, както и повечето учители, секретарки, заместник-директори и всички останали. Много малко свестни хора има, които наистина УВАЖАВАМ и ще ми липсват!
Трябва да обмисля какво ще правя с преводите, форума и т.н. Сигурно някой друг ще качва и редактира главите, докато си взема компютър.
Отивам да се приготвям за урок!
Little_Dhampir
Little_Dhampir
Администратор
Администратор

Брой мнения : 2878
Точки : 14753
Репутация : 97
Присъединяване : 09.08.2009
Възраст : 29
Местожителство : Murcia, Spain

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Ели - Page 3 Empty Re: Дневникът на Ели

Писане by Little_Dhampir Нед Май 29, 2011 4:13 pm

ТРИ ДЕНА И СЕДЕМНАДЕСЕТ ЧАСА!

Направо не мога да повярвам как минаха всички тези месеци и дойде време да броя последните дни. Мислех, че няма да издържа, честно!
Купих си билетче! Ще тръгваме от София, в четвъртък от 9 часа, което значи, че трябва да станем в 4, в 5 да тръгнем, за да сме в София към 8.
Уж си прибрах багажа. Е, не всичкия. Има още доста неща. Направо ме е срам, знаете ли каква гледка ще сме?! Какво да направя като не мога да си събера тъпия багаж. Напълнихме 3 сака само с мои неща и онези мрежи. Имам още малко дрехи, разни учебници и книги. Усещам, че ще доплащаме за багаж, дано поне има място в автобуса.
Леле, как щяхме да се прецакаме с тези билети. Отиваме да ги купуваме с баба ми и аз си исках на известната фирма Юнион Ивкони. Да обаче този ни предложи една друга, която е с 40 лева по-евтино и баба ми веднага вика взимаме. Викам чакай, бе жена. Как така ще взимаме, без да го знаем този автобус. Щом е по-евтин, значи нещо не му е наред. Обадих се да питам баща ми и той вика луди ли сте?? Взимайте си Ивкони-то, в другия има само цигани, вътре миришииии, ще се удушите. И като чух, щях да убия баба ми. Ако се бяхме прецакали да вземем на тази фирма, щях да й мърморя през целия път и да й го натяквам цял живот! И без това мразя автобуси, каквито и да са! Та си взехме на хубавата фирма. Голяма работа за 40 лева, и с тях и без тях, аз толкова изхарчих последния месец, за тях ще мисля, ама така са бабите...
Онзи ден излизах с едни приятелки, да се разтъжим малко, че не знам кога ще ги видя. Ехх, колко ще ми липсват. Направо ме разплакаха. Две момичета по едно и също време ми пращат една испанска песен за приятелите... уникална е!
Вече съм с черна коса! Вчера се боядисах. Не аз де, една приятелка, която никога досега не беше боядисвала. Можете да си представите какво се случи. Изцапахме всичко + бебето, което трябваше да гледаме. Стана черно като циганче. Майка му щеше да ме убие, че му изцапах новата блуза. Но накрая резултатът беше добър.
Чичо ми взе хубавото телефончеее! :( Верно е, че там ще си взема 100 пъти по-хубав, но исках да си го взема с мен, за да снимам по пътя и да слушам музика. Искаше го уж за него, но се оказа, че не може да борави с него, та го даде на жена си. Малко тъпо ми стана, защото ако го оставех, щях да го дам на братовчедка ми, която толкова иска нов телефон, а не на нея.
Бе както и да ме, нищо не ме интересува вече. Само да тръгна, че съм с главоболие всеки ден и вече не мога да спя.
Little_Dhampir
Little_Dhampir
Администратор
Администратор

Брой мнения : 2878
Точки : 14753
Репутация : 97
Присъединяване : 09.08.2009
Възраст : 29
Местожителство : Murcia, Spain

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Ели - Page 3 Empty Re: Дневникът на Ели

Писане by Little_Dhampir Сря Дек 25, 2013 4:29 am

Отново съм тук! Какво ли не се случи за толкова време!
Вече съм в Испания, тази година трябва да завърша. Тук малко се обърках с образованието, трябваше да завърша средно в България, но както и да е.
Между другото, желая ви весели празници и да си изкарате супер. Аз бях вкъщи за Бъдни вечер и преди малко излязох на дискотека,но е доста скучно засега. Днес съм на малибу... отново, а утре съм на работа от 12 наобяд. Работя в един български ресторант,но в английско градче, затова идват само англичани и е супер. Шефът също е англичанин,но знае български! Страшно е забавно! Там съм вече две години и съм си като мениджърка, но сега зимата нямаме много работа.Ще имаме певец от 2 до 4, после затваряме. А в четвъртък трябва да купувам подаръци за баща ми, малката ми братовчедка и приятелят ми. Сложна работа. Пак ще фалирам.
Това е засега. Очаквам форумът да ви хареса и да сте активни! Хаха! Smile До скоро.
Little_Dhampir
Little_Dhampir
Администратор
Администратор

Брой мнения : 2878
Точки : 14753
Репутация : 97
Присъединяване : 09.08.2009
Възраст : 29
Местожителство : Murcia, Spain

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Ели - Page 3 Empty Re: Дневникът на Ели

Писане by Little_Dhampir Вто Дек 31, 2013 5:25 pm

Здравейтеее! Приготвяте ли се за новата година? Пожелавам ви да прекарате хубажо последния ден от годината и да се забавлявате много. Аз току-що се върнах от покупки. Не можах да си харесам никаква рокля за довечера, въпреки че вкъщи имам много, но както и да е. Купих си само една черна пола, за да я сложа днес за работа. Все пак трябва да съм по-официална. На работа съм от 6, сега трябва да си почина малко и после да ставам да се оправям. Само двама сервитьори сме и ще ни направят лудиии, но пък ще е забавно. Сигурно ще свърша към два и после още не знам къде и с кой ще празнувам, но има време да реша.

Ех, колко бързо свърши и тази година, времето минава супер бързо. Надявам се 2014 да е много по-добра и успешна от тази! И дай боже най-сетне да завърша в тая Испания, че ме измъчихааа! Трябва да се стягам да чета другата седмица, че имам изпити февруари.  Reading  Директорът ми е много луд. Постоянно се бъзика, страшно много харесва Христо Стоичков, все за него говори. Мисля да му подаря тениска с негова снимка, пък дано ме съжали и ми даде изпитите, хахаха! lol! 

Е, отивам да полегна малко, до скоро!

HAPPY NEW YEARRRRRR! FELIZ AÑO NUEVOOOOOOO! Time  Dance  Head Spin 
Little_Dhampir
Little_Dhampir
Администратор
Администратор

Брой мнения : 2878
Точки : 14753
Репутация : 97
Присъединяване : 09.08.2009
Възраст : 29
Местожителство : Murcia, Spain

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Ели - Page 3 Empty Re: Дневникът на Ели

Писане by Little_Dhampir Съб Яну 11, 2014 2:22 am

Май само аз си обновявам дневника, но нищо.. Надявам се още хора да се присъединят, да не съм сама.  What a Face 

Ето, че дойде новата година и така неусетно минаха 10 дни от нея.

На нова година не съм празнувала. Бях на работа до 2 часа, имахме много хора. Общо взето мина добре, като изключим, че трябваше да гоня едни англичани, защото ми оставиха по-малко пари! Мръсници, казаха, че не са забелязали. Какво ли не прави алкохолът. Повечето оставяха добри бакшиши, един клиент ми остави 20 евро, явно ме е съжалил, защото бях като луда назад-напред.  bounce Така обичам! Да е лудница! Като цяло нямахме оплаквания, което е добре, защото англичаните са доста претенциозни, както може би вече съм казвала.

След работа реших да излезна за малко, ноо не се получи много.. Отидох в дискотеката, където работи приятелят ми. Преоблякох се в колата, която беше паркирана отпред и докато се гласих половин час, взе че ми се приспа! Стоях много малко и се прибрах, а пък и на следващия ден пак трябваше да ходя в ресторанта.

Ето така мина моята нова година! Нищо интересно.



Днес бях до училището ми, което е в друг град, за едни документи. Не знам дали съм казвала сега ходя, само когато имам изпити. След това се разходих малко по магазините в града, където е даскалото и се прибрах.

После ходих да си оставя лап топа на поправка, че запецва много и излизат един куп реклами постоянно. Ужасно е!

Вечерта ходихме в ресторанта, където работя, за да занеса един телефон на англичанина и да вечеряме. Ядох пилешки хапки в суийт чили сос, а за основно карбонара от нашата прекрасна готвачка - италианката Клара.

След вечеря пихме по една бира с един наш познат българин тук и току-що се прибрах. Мисля вече да си лягам. Лека и до скоро!!!
Little_Dhampir
Little_Dhampir
Администратор
Администратор

Брой мнения : 2878
Точки : 14753
Репутация : 97
Присъединяване : 09.08.2009
Възраст : 29
Местожителство : Murcia, Spain

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Ели - Page 3 Empty Re: Дневникът на Ели

Писане by Little_Dhampir Съб Фев 08, 2014 10:45 pm

Забравила съм да пиша тук отново.

Сега съм си легнала и гледам мач с Реал Мадрид, въпреки че не ги харесвам. Днес е събота, но мисля, че няма да излизам никъде. Предпочитам да гледам ТВ и да се ровя из нета.
Вчера бях в Мурсия за едни документи за училище, които трябва да изпратя в БГ. ОТ много разиграване най-сетне ги взех и в понеделник ще ги изпратя. Разходихме се и в мола няколко часа, но не съм си купувала нищо. По време на разходката ми се обадиха от Orange (мобилен оператор) и ми предложиха да си подновя договора, тъй като ми изтича месец май. Аз пък си мислех, че не мога да го подновя преди май, но съм грешала. Предложиха ми 200 мин, 2гб интернет и 1000смс за 27 евро на месец. Досега плащах същите пари, но за 1гб и 100мин.! Супер оферта. Освен това имах възможността да си избера телефон, ако искам. Реших да си поръчам Iphone 5s, тъй като винаги съм искала да изпробвам телефон на Apple. И така общо ще плащам 47 евро на месец за 2 години.  affraid
Онзи ден започнах да чета "Quo vadis?" на Сенкевич по препоръка на мой познат. Още съм в началото, но книжката е увлекателна, тази вечер може би ще си чета нея.
Днес правих пълнени патладжани с кайма!  lol! Правех се на готвач, но май ми се получи.  Cool Не че обичам патладжан, но тази рецепта излезе сполучлива!
В ресторанта в английската зона, където работя, е толкова тихо и спокойно! Миналата седмица ходих да видя какво става... Няма жив човек... зимата е така, всички са си в държавите, но лятото отново ще е лудница, така че трябва да се радвам на последни седмици почивка.
Отивам да запиша една игра на едно българче тук, байй!
Little_Dhampir
Little_Dhampir
Администратор
Администратор

Брой мнения : 2878
Точки : 14753
Репутация : 97
Присъединяване : 09.08.2009
Възраст : 29
Местожителство : Murcia, Spain

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Ели - Page 3 Empty Re: Дневникът на Ели

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите