Форум Академия за вампири
Дневникът на Ели - Page 2 7104180s


Join the forum, it's quick and easy

Форум Академия за вампири
Дневникът на Ели - Page 2 7104180s
Форум Академия за вампири
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Дарения за форума
Latest topics
» Помогнете ми
Дневникът на Ели - Page 2 EmptyЧет Авг 23, 2018 12:01 pm by magi961

» Коя е последната книга, която си купихте?
Дневникът на Ели - Page 2 EmptyНед Яну 21, 2018 6:53 pm by Valentina

» Любима вампирска поредица?
Дневникът на Ели - Page 2 EmptyНед Яну 21, 2018 6:51 pm by Valentina

» Коя книга четете в момента?
Дневникът на Ели - Page 2 EmptyНед Яну 21, 2018 6:50 pm by Valentina

» От А до Я имена на момиче и момче
Дневникът на Ели - Page 2 EmptyНед Яну 21, 2018 6:25 pm by Valentina

» Да броим до 999 vol.2
Дневникът на Ели - Page 2 EmptyНед Яну 21, 2018 6:23 pm by Valentina

» Новини около издаването на четвъртата книга в БГ
Дневникът на Ели - Page 2 EmptyНед Яну 21, 2018 6:10 pm by Valentina

» Любим момент от първата книга?
Дневникът на Ели - Page 2 EmptyВто Яну 16, 2018 11:03 pm by Valentina

» Дориан или Кийо?
Дневникът на Ели - Page 2 EmptyВто Яну 16, 2018 11:00 pm by Valentina


Дневникът на Ели

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Дневникът на Ели - Page 2 Empty Дневникът на Ели

Писане by Little_Dhampir Съб Мар 13, 2010 9:54 pm

First topic message reminder :

Пфф.. толкова съм уморена днес. Цял ден съм обикаляла града и сега имам ужасни болки в краката. Мразя книжарниците в тъпия ми град! Толкова рядко мога да намеря книгата, която търся. Оказа се, че разказите на Едгар Алън По са излезнали по-рано и си ги взех. След малко почвам да чета. Най-гадното беше, че след като се прибрах краката ми бяха чисто мокри от тъпия сняг! Яръмбойкова да не се учудва ако пак отсъствам. Ейй... направо вече ми писна. Вярвате или не болна съм всеки месец. Изпила съм толкова много антибиотици до сега, а да не говорим за инжекции...уу като се сетя за игли и ми прилошава.
Очаквайте утре победителите в конкурса за Тръпка. Незнам дали бях споменавала, но ще има конкурс и за Прелестни създания. Може би ще към края на май или началото на юни.
Днес хубаво си мързелувах... ами утре? Трябва да уча по история и по литература. Понеделник имам две контролни. На всичкото отгоре и утре съм на урок по математика. Сега като се замисля трябва да си науча и урока по география... Sad Още само две седмици и ваканцияя! Дано и времето да е хубаво тогава.
Тук е мястото да спомена, че си имам братовчедка, която се роди съвсем скоро. Казва се Виктория. Ще пусна и снимка да я видите. Най-лошото е, че има толкова гръмогласен глас, че направо ми пука тъпанчетата. Но въпреки всичко е много сладка.


Spoiler:

За финал един текст от песен, който ми се върти в главата :XD:

'Cause I'm a gypsy
But are you coming with me?
I might steal your clothes
And wear them if they fit me
I never made agreements
Just like a gypsy..
:music2:


Последната промяна е направена от Eli на Съб Мар 20, 2010 3:30 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Little_Dhampir
Little_Dhampir
Администратор
Администратор

Брой мнения : 2878
Точки : 14753
Репутация : 97
Присъединяване : 09.08.2009
Възраст : 29
Местожителство : Murcia, Spain

Върнете се в началото Go down


Дневникът на Ели - Page 2 Empty Re: Дневникът на Ели

Писане by Little_Dhampir Съб Юли 24, 2010 4:30 pm

Ех, много бързо мина тази седмица и ето, че пак съм си тук. Бяхме в Китен и си прекарах страхотно. Ходихме и в Приморско на плаж, защото там имаше по-големи вълни. Доста почернях и сега започва да ми излиза някакъв обрив на лицето. Ужас! Веднага започнах да се мажа с какви ли не мазила и се надявам скоро да ми мине, защото иначе няма да си покажа носа на вън. Big Smile И сега не мога да отида на язовираа.... :sad: :sad: :sad:
Хотелът беше хубав. Представяте ли си, докато бях там нямаше интернет и взе, че дойде, на последния ден преди да си тръгна. Водата една топличкаа, всичко си беше супер.
Нямам търпение да дойде другата седмица. Започва конкурсът "Нова вълна" в Юрмала. Нали знаете, аз съм по предаванията и ги следя всичките. Нешият представител е Ники Манолов. Не съм доволна от избора, но все пак пее добре, пък ще видим какво ще стане.
Купих си "Капан за сънища" от морето и сега отивам да си я чета. Интересна е. Smile)
Little_Dhampir
Little_Dhampir
Администратор
Администратор

Брой мнения : 2878
Точки : 14753
Репутация : 97
Присъединяване : 09.08.2009
Възраст : 29
Местожителство : Murcia, Spain

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Ели - Page 2 Empty Re: Дневникът на Ели

Писане by Little_Dhampir Пон Авг 02, 2010 8:58 pm

Подстригана съм! Отиде ми дългата коса.. е, сега не е много къса, но все пак. Не се харесвам такааааа... :sad: Трябваше да се подстрижа, защото много започна да ми капе косата, смених толкова шампоани и все не помагат. И ми казаха, че капенето идва от антибиотиците, които пия през зимата. Колко ли съм изпила? И тази зима пак ще е така, то си е традиция вече.
Имам 200 лева сметка на телефона! Айде, ако ги бях изговорила, нямаше да ме е яд, ама не.. Активирал се е GPRS.. и аз не знам как. Първо мислих, че е някаква грешка, но не. С тези двеста лева можех да си купя толкова неща. Big Smile Много ме е яд, сега си смених телефона, защото когато го занесохме в Глобул, ми казаха, че не могат да го деактивират..
Септември май ще ходя до София, аххх, обичам този град. Надявам се да отида. Ще гледам да остана няколко дни. И после на училище... Sad Тази ваканция минава много бързо, не е честно... като се замисля какво ме чака.
На първи септември имам рожден ден! Все още не съм решила къде ще го празнувам, и изобщо дали ще празнувам. Ставам на 16, как няма да празнувам, бе! Big Smile
Толкова много ми се събра тази седмица, чудя се как още съм добре.. обриви, косопади, огромни сметки на телефона... Big Smile
Little_Dhampir
Little_Dhampir
Администратор
Администратор

Брой мнения : 2878
Точки : 14753
Репутация : 97
Присъединяване : 09.08.2009
Възраст : 29
Местожителство : Murcia, Spain

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Ели - Page 2 Empty Re: Дневникът на Ели

Писане by Little_Dhampir Нед Авг 15, 2010 7:19 pm

Забравих го този дневник нещо.
Много ги мразя тези недели, толкова се скучни.. Цял ден бездействам.
Леле, миналата вечер ме ухапа пчела! В три часа през нощта. До вчера ръката ми беше като балон. Добре, че ми спадна, защото не можех да правя нищо и карах всички да ми слугуват, защото съм "болна". Big Smile
От един месец търся една гръцка песен и най-накрая я намерих. Много често я пускат по гръцкия МАД, но буквите на тези гърци са им много странни и не мога да разбера нито името на песента, нито изпълнителите. Обаче вече я намерих и сега по цял ден я слушам. Всъщност не е нищо особено, само припевът ми харесва и не мога да спра да си го пея.
Цял ден разглеждам снимки от Лос Анджелис. Ахх, зарекох се, че ще отида там, каквото и да ми струва. Дойде му на ум да си направя списък с неща, които трябва да направя след като навърша 18. Big Smile Това е наистина добра идея. Big Smile
Little_Dhampir
Little_Dhampir
Администратор
Администратор

Брой мнения : 2878
Точки : 14753
Репутация : 97
Присъединяване : 09.08.2009
Възраст : 29
Местожителство : Murcia, Spain

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Ели - Page 2 Empty Re: Дневникът на Ели

Писане by Little_Dhampir Вто Авг 24, 2010 11:09 am

Идва краят на август... :sad: което значи, че скоро започваме училище. Трябва да започвам да си преговарям някои неща и да прочета няколко книги от списъка, за да не се тормозя после. Г-жата по английски ни даде домашна да преведем 20 страници от някоя книга. Трябва да научим непознатите думи и да направим резюме на книгата. Аз си избрах 20 000 левги под водата. Много е интересна и няма толкова непознати думи. След малко пак ще ходя да превеждам.
Не съм излизала от два дена! Нямам време! Нали веднъж ви казах, че понякога чичо ми дава едни фактури са писане. Ето, че пак ми донесе и ме помоли да му ги напиша, защото е затрупан с работа. От четвъртък само пиша, пиша, пиша! Вчера най-накрая ги свърших и получих подарък нов принтер и една мноого яка флашка. Big Smile Той е по тези неща. Баща ми не ги разбира, затова чичо купува компютри, телевизори и т.н.
До тук добре, но каза, че има още за писане! Сигурно днес ще ги донесе. Но не е сигурно. :(no):
Little_Dhampir
Little_Dhampir
Администратор
Администратор

Брой мнения : 2878
Точки : 14753
Репутация : 97
Присъединяване : 09.08.2009
Възраст : 29
Местожителство : Murcia, Spain

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Ели - Page 2 Empty Re: Дневникът на Ели

Писане by Little_Dhampir Съб Авг 28, 2010 12:02 am

Как сте? Спите ли?
Сега ще ви разкажа една забавна случка. Big Smile
Прабаба ми и прадядо ми са в един старчески дом. Обаче са много луди и двамата, на 80 години станали, а не им млъква устата. Закарахме ги там, защото вече не могат да ходят и няма кой да се грижи за тях. Вече няколко пъти решават да си се приберат тук и започват да вдигат скандали на шефката и тя едвам ги търпи. Днес отново са решили, че не искат да останат там. А каква е причината?! Докарали са двама дядовци до тяхната стая и ще трябва да използват една тоалетна. Дядо ми категорично отказва и не дава никой да влиза в "неговата тоалетна". Говорих с баба ми за подробностите, тъкмо когато седнах да ям. И нали я питам:
- Абе, защо не ги искат тези двамата дето са дошли?
- Защото прадядо ти е много ревнив и го е страх да не опънат жена му в банята...
Яденето ми преседна! Честно ви казвам, щях да се загуцам! ROFL ROFL ROFL
Та те на на 80 години?! Как може да ревнуват?! Направо... умрях от смях. Утре някой трябва да отиде и да им каже да си стоят там, защото тук няма кой да ги гледа. Да стоят, защото ако дойдат, аз се изнасям. Big Smile
Little_Dhampir
Little_Dhampir
Администратор
Администратор

Брой мнения : 2878
Точки : 14753
Репутация : 97
Присъединяване : 09.08.2009
Възраст : 29
Местожителство : Murcia, Spain

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Ели - Page 2 Empty Re: Дневникът на Ели

Писане by Little_Dhampir Сря Сеп 15, 2010 6:59 pm

Все не ми остава време да пиша, за което съжалявам. It wasn\\'t me
Първи учебен ден! Ужас! Чувството е гадно и мрачно. Първа смяна съм и утре трябва да ставам в 06.30! Кажете ми това живот ли е?! Аз пък, от вълнение явно, станах в седем и в 8:30 бях в училище. Бяхме три момичета, така и не намерихме къде е класната, така че стояхме до входната врата (на полянката). Нито чух нещо, нито видях! А и по-добре... Big Smile Събраха се другите и стана дума за това кога съм дошла, и им викам, че от 08.30 съм тук. Тяхната реакция беше изненадваща!
- Какво правиш тук толкова рано?
- Просто очаквах с нетърпение първия учебен ден.
- *СМЯХ!* Ти ли? *СМЯХ!*
М да, явно тази реакция е предизвикана от това, че почти цял юни не ходих на училище. Е това беше, защото бях оформена! Big Smile
Толкова съжалявам, че тръгнах с токчета, сега така ме болят краката...
След училище се разходихме с четири момичета, отидохме да ядем банички, обаче се оказа, че на нас с Теди не ни се ядат и тръгнахме да си взимаме сладолед. После изпратихме другите две момичета и решихме да играем билярд, но нямаше свободни маси. :sad: Седнахме на една пейка и си говорихме за разни неща. Мислим да ходим на хижа. Миналата година отидохме с г-жата по физика, ако тази година не мисли да ни води пак, ще си организираме сами, защото последният път беше уникално и трябва да се повтори!


Виждам, че съм пропуснала да ви разкажа как изкарах на рожденния ден. Ами, беше супер! Прекарахме си супер в един наргиле бар. После продължих празненството вкъщи, семейно. Имаше и едно малко гостенче, което не спря да вика и да руши стаята ми. Big Smile Най-хубавият подарък, който получих, беше телефон, разбира се!! Нокия 5530! Бях си го харесала от доста време и ето, че вече го имам и съм много доволна. Вечер като легна си гледам Клюкарката. Big Smile

Догодина може да заминавам за Испания! Но не е сигурно, така че подробностите, когато се знае със сигурност. ❓

Приятно училище на всички!!! Big Smile
Little_Dhampir
Little_Dhampir
Администратор
Администратор

Брой мнения : 2878
Точки : 14753
Репутация : 97
Присъединяване : 09.08.2009
Възраст : 29
Местожителство : Murcia, Spain

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Ели - Page 2 Empty Re: Дневникът на Ели

Писане by Little_Dhampir Пет Сеп 24, 2010 9:26 pm

Здравейте!
Най-сетне е петък! Колко бавно мина тази седмица. И толкова нерви... по английски. Пффф. Значи, за домашна през лятото трябваше да преведем 20 страници от някоя книга, и нали аз вече съм си я превела и миналият петък й викам, че искам да стана по желание за понеделник. Отивам аз в понеделник перфектно подготвена и тя ми заявява, че тази книга не става, защото е от френски автор! Каза ми, че в петък на друга книга, че ще ме изпита. Е, добре, ама нали се сещате, че освен английски имам още 10 предмета, по които трябва да уча, и че в четвъртък правихме три входни?! Както и да е, днес ме изпита, аз от нерви забравих някои думи и не й ги казах и ми писа ПЕТ!!! Мразя петиците по английски... пфффффф. Полудях направо!!
Баща ми тази вечер заминава за Испания... ще ми липсва. Най-хубавото е, че догодина и аз заминавам. Просто нямам търпение да дойде юли, защото ми писна да живея в този скапан град!!! Ахх, искам в ИСПАНИЯЯ!
Вече ще работя за един сайт, който стартира съвсем скоро. Ще пиша статии за модата. Ето линкче: http://allmediabg.in/viewnews.php?id=640
За този сайт взимам и интервютата. Утре ще взимам от Сафура (Евровизия). А първото ми интервю беше с Антония, която изпълнява Морена. Happy
Май е това засега. Не ми остава време за нищо, искам да дойде ваканцията и да си почивам по цял ден...
Little_Dhampir
Little_Dhampir
Администратор
Администратор

Брой мнения : 2878
Точки : 14753
Репутация : 97
Присъединяване : 09.08.2009
Възраст : 29
Местожителство : Murcia, Spain

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Ели - Page 2 Empty Re: Дневникът на Ели

Писане by Little_Dhampir Пет Окт 08, 2010 1:17 pm

Отново е петък и аз както винаги съм невероятно щастлива!!! Big Smile
Минаха всички входни и най-сетне съм по-спокойна, въпреки че едва ли съм се справила добре с всички тези контролни. По италиански беше ужаснооо... трябваше да пишем 30 изречения, да ги превръщаме в мн. ч., да сменяме времената и т.н. Едва ми стигна времето.
По английски разбира се имам 6. Big Smile Другите не са ни ги върнали още. Изкарах си и една 6 по история, станах да разказвам за Андреа Паладио. Айде стига с това училище, сега е време за почивка. Big Smile
Баща ми е започнал работа вече, кара тир и пътува из цяла ЕВРОПА!!! Сега е в ИТАЛИЯ!!! Ехх, и аз като отида, ще пътувам с него и ще обиколя света! Най-голямата ми мечта... :dancing:
Сега трябва да започна да редактирам, защото не съм качвала превод от доста време, наистина съжалявам, но просто не ми остава почти никакво време. Ще се реванширам! Smile


Little_Dhampir
Little_Dhampir
Администратор
Администратор

Брой мнения : 2878
Точки : 14753
Репутация : 97
Присъединяване : 09.08.2009
Възраст : 29
Местожителство : Murcia, Spain

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Ели - Page 2 Empty Re: Дневникът на Ели

Писане by Little_Dhampir Пон Окт 18, 2010 5:18 pm

Ехх, колко съм щастлива днес. Най-вероятно догодина животът ми съвсем ще се промени, силно се надявам.
Днес говорих с баща ми, изкарал си е документи и вече е официално назначен на работа. Не знам дали съм споменавала, но той живее в малък град в южната част на Испания. Първо ми беше тъпо, защото сега живея в малък град и като отида в Испания, някак си ми се иска да съм в малък град отново. Big Smile Та, той днес ми каза, че ще уча в един друг град, тоест ще пътувам до там, било на половин час път. След като завърша и започна да уча висше, ще се преместя да живея там. Градът е Мурсия, вижте снимки в Гугъл, невероятно еее. Ми, това са ни плановете, но все още са само планове, ще повярвам, когато дойде време да си стягам багажа. Big Smile
Четвъртък няма да учим, СУУПЕР!! Ще ходя на панаира, на гондолата, която толкова обичам. Big Smile В петък пък чичо ми има рожден ден и пак вкъщи ще е лудница.
Пфф, сега се сетих за друго. Как може все още да не се знае дали ще участваме на Евровизия!!! Ще мине месецът, а още никакви новини! Писах и на Драго, той каза, че не се знае дали ще участваме. Знам, че БНТ е в криза, ама ако случайно изберем хубава песен, много бързо ще излезе от кризата. Леле, тези хора не мислят. Big Smile Както и да е, това е тема, която мога да обсъждам цял ден без да спра, но може и да се отегчите, затова спирам. Big Smile
Сега ще сядам да уча, че от толкова вълнение нищо не съм прочела все още. Big Smile

Обичам те, САКИИИИССССС!!!! ROFL




Little_Dhampir
Little_Dhampir
Администратор
Администратор

Брой мнения : 2878
Точки : 14753
Репутация : 97
Присъединяване : 09.08.2009
Възраст : 29
Местожителство : Murcia, Spain

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Ели - Page 2 Empty Re: Дневникът на Ели

Писане by Little_Dhampir Пет Окт 29, 2010 7:48 pm

Здравейте!

Три дни не бях на училище, защото отново писах документи и днес ги свърших, най-накрая. Проверките на тази фирма на чичо ми нямат край! Пфф.. вече съм готова и се надявам повече да не ми дава да пиша нищо, защото ми писна!
О, след малко ще гледам гръцкия X Factor. Неделя съм на уроци по математика, във вторник ще правя контролна.. сама, защото отсъствах, ще ставам и по география. Трябва да си купя учебик по физика най-накрая.. много неща за вършене имам.
Апфф.. ходи ми се в Испания, тези месеци минават толкова бавно... Леле, последно време колко съм се вманиачила в испанската музика! Имат невероятни песни! Ето няколко любими на една страхотна певица:







Little_Dhampir
Little_Dhampir
Администратор
Администратор

Брой мнения : 2878
Точки : 14753
Репутация : 97
Присъединяване : 09.08.2009
Възраст : 29
Местожителство : Murcia, Spain

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Ели - Page 2 Empty Re: Дневникът на Ели

Писане by Little_Dhampir Нед Ное 07, 2010 4:25 pm

Утре пак на училище... :(no):
Тази седмица не можах да отида на уроци по математика, защото не ми остана време, а пропуснах два часа и просто си нямам идея как се решават задачите. Дано г-жата да не ми даде някаква контролна или да ме изпита, защото нищо няма да успея да направя. Другата седмица трябва да отида два пъти на уроци, пфф.. много материал ще се натрупа.
Утре имам контролна по английски, а във вторник по физика. Физиката ми е проблема, защото не мога да решавам задачите (така е, който е зле по математика Big Smile ) Просто се очертава да бъде една тъпа седмица.
Всъщност седмиците минават много бързо, остава още малко до коледната ваканция (е, не много малко...) Ох, да минава този месец по-бързо и да идва декември вече...
Сега трябва да продължа да уча, защото утре мисля да ставам по биология, а и трябва да прегледам някои неща по английски. Трябва да свърша по-бързо, за да си пусна вчерашният X Factor, а после да гледам Европейските Музикални Награди по МТВ, които ги чакам с огромно нетърпение.
Друго, друго... Харесах си много хубави ботуши и трябва тази седмица като съм по-свободна да отида да си ги купя. О, да! Вчера пак писах документи, знам, че ставам банална... Big Smile Аз какво съм виновна, че тъпите им секретарки не разбират от нищо?! Да наемат други, които да им вършат работата... Думите на чичо бяха: "Ели, много те моля, това е за последно, обещавам ти." За последно ли? Това ми го говориш от един месец и все намираш още и още... ?! Как искам да отида някъде на почивка за една седмица и никой да не ме търси за нищо...
Това е засега. Приятна седмица на всичкии!!! Wink)
Little_Dhampir
Little_Dhampir
Администратор
Администратор

Брой мнения : 2878
Точки : 14753
Репутация : 97
Присъединяване : 09.08.2009
Възраст : 29
Местожителство : Murcia, Spain

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Ели - Page 2 Empty Re: Дневникът на Ели

Писане by Little_Dhampir Пет Ное 26, 2010 2:17 pm

Идва декемвриии ! Най-сетне. Вече броя дните до коледната ваканция. Мисля малко да си я удължа като си взема бележка oт 20-ти. Просто не е честно да е само 6 дни, така че щом те не искат да я удължат, аз ще го направя сама! Обаче плановете ми може да се провалят, ако решим да правим танц за коледния концерт на 23-ти. Честно да ви кажа от 7-ми клас се каним да направим танц и все нещо се обърква. По-често аз провалям нещата, защото се разболявам и не ме пускат да репетирам. Тази година изобщо нямам желание, защото съм достатъчно изморена и не ми се остава след училище да репетираме. Трябва да седнем да го обмислим. Big Smile
Днес пак имах контролна по английски и тъй като вторник и сряда не бях на училище, защото имах малко проблеми с ухото, не знаех точно на какво се е и като питах една приятелка, тя каза, че ще е на граматика и на думи. Обаче днес изведнъж ми съобщават, че ще трябва да пишем или доклад с разни предложения, или молба за кандидатстване за работа. То на пръв поглед изглежда лесно, ама има разни параграфи, които ако ги объркам, всичко се проваля. Та, добре, че имахме последен час, за да си прочета за какво става дума. Абе, направих контролната, мисля, че се получи добре.
По италиански учим някакви сложни времена, които много трудно разграничавам и не знам какво ще правя. Защо изобщо го уча този език, като ще го забравя изцяло догодина, ако замина за Испания.
Миналата седмица аз и още няколко момичета организирахме една кампания за децата без родители. Продавахме рази ястия цял ден и събраните пари ги изпратихме на "Великолепната шесторка". Днес трябва да напиша едно кратко писмо, за да може да го прочетат в някой от епизодите.
Аааа, сега се сетих за нещо. Миналата седмица се изложих супер яко!!! С братовчедка ми си хващаме такси към центъра, ама по пътя тя започна нещо да мърмори и й казах да мълчи, че ще ни изонят от таксито. Тогава се сетих за онзи път, когато таксито ме заряза до аптеката (подробно обяснение на предишната страница от дневника ROFL) и реших да й разкажа случката: "Веднъж един тъпак взе, че ме заряза до аптеката и на всичкото отгоре ми искаше 1,50, представяш ли си?! Повече не искам да го виждам, нямам думи колко беше тъп и как ме ядоса!!" Тя започна да се смее и когато таксито спря, дадох му парите и като го видях?!!?!?!? Това е същият човек, който ме заряза, а аз така хубаво го нахраних! ROFL Ама нищо, той си го заслужаваше, нека се замисли колко е зле.
Е, това е. Приятна събота и неделя на всички. Smile)
Little_Dhampir
Little_Dhampir
Администратор
Администратор

Брой мнения : 2878
Точки : 14753
Репутация : 97
Присъединяване : 09.08.2009
Възраст : 29
Местожителство : Murcia, Spain

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Ели - Page 2 Empty Re: Дневникът на Ели

Писане by Little_Dhampir Вто Дек 07, 2010 7:15 pm

Болна съммммм! Плановете относно удължаването на ваканцията ми се провалихааа! Ужас!
Кашлица, хрема, температура.. пфф. Поне си почивам, ама ми писна да седя на едно място, не ме пускат да изляза от вкъщи, като затворник съм. Big Smile
В понеделни отидох само за класната по БЕЛ. Въпросите по БГ бяха невероятно лесни, по литература горе-долу, защото не съм чела целите произведения, все стигам до някъде и ги зарязвам. Тезата ми излезе една страница, голям формат, може би съм си съчинявала големи глупости, ама за човек с температура така е. Big Smile
Май в събота ще учим, добре, че имам бележка!
Ох, не знам утре пак какво ще правя цел ден, започвам да издивявам. Big Smile


Little_Dhampir
Little_Dhampir
Администратор
Администратор

Брой мнения : 2878
Точки : 14753
Репутация : 97
Присъединяване : 09.08.2009
Възраст : 29
Местожителство : Murcia, Spain

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Ели - Page 2 Empty Re: Дневникът на Ели

Писане by Little_Dhampir Вто Дек 14, 2010 2:58 pm

Няй-сетне сняг! :snow: От колко време го чакам... жалко, че трябва да ходя на училище в този студ. Днес правихме класна по математика, вчера не съм спирала да решавам и просто се побърках. Имахме 8 задачи, реших 7, едната не успях. Лошото е, че на всяка една контролна бързам невероятно много и правя елементарни грешки. Днес отново излезнах първа и после осъзнах, че съм направила една много тъпа грешка. Дано да имам 5 !
Имахме и два часа по италиански, направо полудях. Просто е лудница, най-много 5 човека да мълчат, другите ми идва да ги замеря с два учебника, че да си затворят устите! И после се сърдят, че г-на обръща внимание само на тези, които седят на първите часове. Г-на ми измисли прякор "Преводачката". ROFL
Финалът на The X Factor беше в неделя. Спечели Маттттт <33 И сега вече няма да има какво да гледам, а аз не мога без да следя някакво предаване! Big Smile Най-вероятно ще гледам финалите на Евровизия във всяка държава, въпреки че няма да разбера почти нищо. В неделя гледах финала във Швейцария, избраха малко скучна песен, нямат голям шанс да отидат на финал. А единият член от журито така приличаше на Робърт Патинсън.. много беше хубав. Big Smile
Преди ваканцията вече нямам никакви контролни, така че бях до тук. Вече се отдавам на почивка. :smile3:




Новият му албум е повече от НЕВЕРОЯТЕН ! Heart :inlove2: :party1: Love
Little_Dhampir
Little_Dhampir
Администратор
Администратор

Брой мнения : 2878
Точки : 14753
Репутация : 97
Присъединяване : 09.08.2009
Възраст : 29
Местожителство : Murcia, Spain

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Ели - Page 2 Empty Re: Дневникът на Ели

Писане by Little_Dhampir Пон Дек 20, 2010 9:53 pm

Въпреки всичко, взех си бележка за тази седмица. И без това нищо не правим последните дни, така че не пропускам нищо. Наслеждавам се на почивката максимално! Обаче след нея идва голямото учене...
Не знам какво ми става последно време. Една минута съм щастлива, а на следващата ми е супер тъпо. Странна работа, настроението ми се мени постоянно.
Снощи говорих с баща ми. Бяха в Мадрид и май щяха да тръгват за Италия. Каза ми, че засега със сигурност ще заминавам лятото. Това ще е най-хубавото нещо, което ми се случвало от толкова много време. Но пък ще ми липсват всички приятели, роднини, познати. Днес с една приятелка обмисляхме прощалното ми парти. Ще бъде запомнящо се. Толкова хора ще ми липсват, дори и учителите, е, поне някои от тях. Класът ми.. всичките ни лафове. Но предпочитам да замина. Не понасям живота тук. Писнало ми е от всичко и очаквам с нетърпение мига, когато ще отида да си купя билет. Лошото е, че цяло лято ще трябва да уча езика, който не се учи толкова лесно, и ще ми е доста тежко, но ще се справя някак си. А да обиколя Европа.. това ще е най-хубавото! Говорих и с баба ми, казах й че въпреки всичко, ще искам да си идвам тук на почивка, а тя ми каза: "Ти добре ли си? Вместо да отидеш на някой остров на ваканция, който даже ти е по-близко, искаш да си идваш тук." Big Smile Представяте ли си? На ОСТРОВ ! Добре, това са далечни времена и няма да започвам да се паля от сега.
Днес гледах невероятен филм, който вече е в списъка ми с любими - "Леон" с Жан Рено. Леле, това е невероятно добър филм, който наистина ме разчувства, особено края, и мога да го гледам още няколко пъти.


Little_Dhampir
Little_Dhampir
Администратор
Администратор

Брой мнения : 2878
Точки : 14753
Репутация : 97
Присъединяване : 09.08.2009
Възраст : 29
Местожителство : Murcia, Spain

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Ели - Page 2 Empty Re: Дневникът на Ели

Писане by Little_Dhampir Пет Яну 07, 2011 11:59 am

Пак забравих да пиша. Днес се прибрах по-рано от училище. Sun Другата седмица имам класна по английски и контролна по история и математика. Просто перфектно. МРазя я тая математика, учим невероятно сложни задачи. Ужас.
В тъпия ми град няма един учител по испански, представяте ли си?! Трябва да започвам да го уча още от сега, защото иначе лятото ще ми е много трудно. Купих си какви ли не граматики и речници, обаче си е друго някой да ми преподава. Питах учителите дали знаят някой учител, който дава частни уроци, и г-на по италиански ми даде номера на една, която е директор на училище "Европа". Каза ми, че няма завършена испанска филология, но го знаела перфектно. Обадих й се на същия ден, а тя не ми вдигна. После след 20 минути ми звъни някакъв непознат номер и това се оказа, че е мъжът й, който е доста неучтив. Питам кога мога да се свържа с нея, той ми вика не знам, няма я сега. Нали си й мъж, как няма да знаеш. Казах му, че искам да я питам дали дава уроци, той ще я пита уж и ми затвори без дори да каже лека вечер.. Big Smile Още не са се обадили, няма и да го направят. Г-на каза, че други учители няма и най-добре да седна сама да го уча. А пък той го е учил 7 години и каза през междучасията ако имам въпроси, да питам. И така събота и недлея трябва да уча по испански.
На 23-ти съм на олимпиада по италиански. Записаха ме, без дори да ме питат. Доста сложна ще е. Първата задача е текст на италиански и отдолу има въпроси на английски, на които трябва да отговоря. А втората е г-на ни чете един текст 2 пъти и го преразказваме на английски. Преразказването не ми е проблем, само дано да разбера за какво става дума в текста.
Миналият ден най-сетне си взех характеристиката. Голям смях. - "Плаха и неуверена, съпричастна към училищния живот, печели първо място по аранжиране на цветя, участва в учебния процес и внимава, отсъства много често, но проявява отговорност към учебните си задължения, има мотивация, съвет - да се явява на конкурси и състезания по език." И някви такива. Big Smile
Съвета ще го изпълня, започвам да се явявам на конкурси, защото винаги не се записвам, и аз не знам защо.
Колко е хубаво да е петък! Но имам толкова за учене, трябва да уча един монолог на Хамлет, да ходя на уроци по математика, да уча испански... ;хх Съжалявам, че ви затормозявам с училищните ми истории. Big Smile
Днес обаче ще почивам.
Вчера разглеждах разни снимки във фейсбук и попаднах на едни много интересни. Един човек си е направил Топ 10 снимки за всяка година. Посетил е толкова много места, ходил е на толкова концерти. Страхотни моменти. Реших, че и аз ще си направя такава класация, приключенията ми започват от юли месец. Happy
Little_Dhampir
Little_Dhampir
Администратор
Администратор

Брой мнения : 2878
Точки : 14753
Репутация : 97
Присъединяване : 09.08.2009
Възраст : 29
Местожителство : Murcia, Spain

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Ели - Page 2 Empty Re: Дневникът на Ели

Писане by Little_Dhampir Съб Яну 15, 2011 4:50 pm

Колко бавно минава този месец... искам вече да свършва срока. Много тъпа седмица беше, по история очаквах съвсем друга контролна, тя даде някаква сложа.. По английски г-жата беше болна и класната ще я правим тази сряда, вторник ми е класната по италиански, а понеделник контролна по математика и се надявам през следващите няколко седмици да няма никакви контролни!
Най-сетне започва Operación Triunfo. Това е едно испански предаване, подобно на Мюзик Айдъл. Ще го следя, хем ще се упражнявам по испански, докато се мъча да разбера какво казват. Big Smile Утре е първото живо предаване. Happy
Малко по малко всички започнаха да разбират, че ще ходя в Испания. Не исках много хора да знаят, за да не се обърка нещо, но се разчу. Всичко тръгна от г-на по италиански, като го помолих да ми намери учител. Та той се вълнува повече от мен, че ще заминавам, не пропуска ден, в който да не ми спомене нещо за Испания. Big Smile
Също така реших да си взема отпускното през май, за да може юни да тръгна, защото не ми се чака да юли. Дано само директорката да се съгласи, затова трябва сега да си изкарам оценките.
Колко рождени дни има тези месеци - на 2-ри януари братовчед ми, вчера баба, на 19-ти братовчедка ми, на 11-ти февруари другата ми братовчедка, която става на 1 годинка, на 16-ти баща ми, на 6-ти март най-добрата ми приятелка, през март е и леля ми, но не помня на коя дата. Big Smile Подаъци, подаръци...
Искам да мине януари, февруари и март, след това е лесно вече, но тези три месеца направо ме подлудяват. А като знам, че април не ходя на училище иии.. просто нямам търпение!


Little_Dhampir
Little_Dhampir
Администратор
Администратор

Брой мнения : 2878
Точки : 14753
Репутация : 97
Присъединяване : 09.08.2009
Възраст : 29
Местожителство : Murcia, Spain

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Ели - Page 2 Empty Re: Дневникът на Ели

Писане by Little_Dhampir Сря Яну 19, 2011 9:38 pm

Почивчицаааа! Взех си бележка за утре и петък. Big Smile Вече съм оформена, така че няма какво да правя в училище. Днес ми беше последната класна, по английски. Мина добре, по италиански също мина добре, по математика не чак толкова, но какво да се прави, вторият срок повече.
Събота братовчедка ми ще празнува рождения си ден вкъщи и ще е лудницаа... а аз неделя съм на олимпиада по италиански и трябва да уча за нея. :(no): Стискайте ми палцииии! Razz:
Имам толкова неща за гледане, не знам как ще смогна. Big Smile Първо трябва да изгледам новия епизод на Лъжкините, после епизода на онова испанското предаване, дето ви казах миналият път, тази вечер започва Американ Айдъл, и него започвам да следя разбира се, само дето Саймън ще ми липсва, няма да е същото без него. :no2: Но пък Дженифър Лопез ще е жури. Happy
Искам да е лятооооооооооооооооооооооооо..... :smile11:

Hasta pronto!


Little_Dhampir
Little_Dhampir
Администратор
Администратор

Брой мнения : 2878
Точки : 14753
Репутация : 97
Присъединяване : 09.08.2009
Възраст : 29
Местожителство : Murcia, Spain

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Ели - Page 2 Empty Re: Дневникът на Ели

Писане by Little_Dhampir Съб Яну 29, 2011 2:30 pm

Ваканцията ми свършвааа! Поне вече няма да ставам рано, въпреки че така или иначе пак не ме оставят да спя до късно. Братовчедка ми като дойде в 8 часа да ми пее на главата и светът направо рухва върху мен. То майка й е виновна, де, не може да почака до по-късно и тогава да идват на втория етаж. Писнало ми е вече и просто се ядосвам за най-малкото нещо! Днес първо ме будят рано, няма топла вода да се изкъпя, г-жата от уроците по математика не ми вдига, парното едвам гори, защото на всички им е много топло, само аз измръзвам! Искам стая, с херметически затворена врата, с 5 катинара и звънче, ако някои иска да влезе! Мразя геометрията, а тази седмица явно няма да ходя на уроци, как ще си изкарам хубави оценки?! Искам 5 за годината, не повече! Този срок ми остави 4, всичко друго ми е 6, само тая тъпа оценка ми грози, ама не ми пука вече. И с тоя испански напредвам много бавно, не знам какво ще правя, трябва да се стегна и да науча доста думи, както и най-важните времена. Много ми е натоварено и направо не ми се мисли, трябва да издържа! Тези месеци са толкова мъчителнииииииии, никога няма да ги забравя!
Little_Dhampir
Little_Dhampir
Администратор
Администратор

Брой мнения : 2878
Точки : 14753
Репутация : 97
Присъединяване : 09.08.2009
Възраст : 29
Местожителство : Murcia, Spain

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Ели - Page 2 Empty Re: Дневникът на Ели

Писане by Little_Dhampir Вто Фев 01, 2011 11:18 pm

Полудяваааааам! :angry2: Мога да си издействам покана за финала на БГ Евровизия, но не ме пускат, представяте ли си ?! Защо живея в този път град, а не в София, по дяволите! Чичо ми явно няма да се съгласи да ме закара, защото е на работа тогава. С автобус не ме пускат, защото сме нямали придружител, а никой от нашите не иска да ни придружава.... Защоооооооооо? Знаят, че обожавам Евровизия и пак не ме пускат, майка му стара! Ако баща ми си беше в БГ, веднага щеше да се съгласи, както ме закара на финала на "България търси талант", но го няма и ето, че пак съм прецакана! Пффф, искам да стана на 18, да ми купят най-сетне кола и да ходя където си искам! Всички ще ходяяяят, а аз не! В Испания само някой да е посмял да ме спре!!! И без това не съм излизала от Кърджали от толкова време, искам разнообразиЕ, но никой не го разбира!
ИСКАМ ДА ОТИДААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА! :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2:
Little_Dhampir
Little_Dhampir
Администратор
Администратор

Брой мнения : 2878
Точки : 14753
Репутация : 97
Присъединяване : 09.08.2009
Възраст : 29
Местожителство : Murcia, Spain

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Ели - Page 2 Empty Re: Дневникът на Ели

Писане by Little_Dhampir Чет Фев 10, 2011 12:26 pm

След малко тръгвам на училище и ще се прибера чак в 6:30. :(yawn): Много изморителен ден, а и ще правим контролна по български. Трябва да обясняваме някакви странни думи, които никой не ги е чувал, г-жата ни е много зле, честно. Айде утопия и мизантроп ще ги обясня, ама имало и някакви други, сигурна съм, че и тя не ги е чувала даже. Ох, не трябва да си развалям оценките, иначе няма да ме пуснат май да си ходя. :sad: Ще правим и контролна по английски, понеделник по математика, а сряда по география, просто не ми се мисли. Искам вече да е април, пролетна ваканция, след нея икебани и цял месец почивка. Big Smile Знам, че много се оплаквам, на нашите им писна вече, но не се случа нищо хубаво, за да се зарадвам, така че ще продължа да си се оплаквам. Big Smile
Little_Dhampir
Little_Dhampir
Администратор
Администратор

Брой мнения : 2878
Точки : 14753
Репутация : 97
Присъединяване : 09.08.2009
Възраст : 29
Местожителство : Murcia, Spain

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Ели - Page 2 Empty Re: Дневникът на Ели

Писане by Little_Dhampir Съб Фев 12, 2011 3:24 am

Не мога да заспяя! Днес братовчедка ми става на 1 годинка и имаме гости. ПРеди малко си легнах, но от музиката не успях да заспя. Понякога съжалявам, че имаме толкова големи тонколони, но утре не съм на училище, така че не ми пречи да постоя будна до 3. До 1:30 гледах испанския трети полуфинал на Евровизия, избраха трима и от тях имам само един фаворит - Мелиса, надявам се тя да спечели. Вторият полуфинал ми хареса най-много, пяха страхотни песни, а накрая Мерче и Малу изпяха най-новите си песни.
Намерих си учител по испанскииииииииииииии!!! Тоест не аз, а господина по италиански. Запозна ме с една г-жа, която от скоро работи в нашето училище, преподава по френски, но знае и испански. Съгласи се да ми дава уроци, каза ми утре в 5 да се видим, за да се разберем. Преди това съм на уроци по математика, нямам никакво времеее, неделя пък съм на олимпиада по италиански, която толквоа отлагаха, заради грипа.
Днес и класната разбра, че ще заминавам. Каза, че ще говори с директорката, за да ме пуснат в началото на юни, исках май, ама каза, че не става. Е, и юни ме устройва. Засега всичко върви много добре, дано нещо не се обърка, защото няма да го понеса.



Little_Dhampir
Little_Dhampir
Администратор
Администратор

Брой мнения : 2878
Точки : 14753
Репутация : 97
Присъединяване : 09.08.2009
Възраст : 29
Местожителство : Murcia, Spain

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Ели - Page 2 Empty Re: Дневникът на Ели

Писане by Little_Dhampir Нед Фев 13, 2011 10:17 pm

Уроците ми по испански минаха страхотно! Много по-лесно е, когато ми го обяснява учителка, отколкото да уча сама. Научих много неща, ходих в събота, днес също. Сега имам доста неща да науча за другата седмица. Госпожата е много мила, страшно много ми харесва и преподава само на мен, затова ми взима по 15 лева на час, но си струва! Много се радвам, че напредвам. Но като уча испански, все повече започвам да си мисля за Испания и май леко откачам, което не е добре. Big Smile
Днес бях и на олимпиада по италиански. Беше трудна, тъй като е за 11 клас, но все пак горе-долу я направих. Трябваше да преразкажем два текста на английски, които са на италиански. Имаше много непознати думи и докато схвана смисъла мина доста време. Не очаквам да мина на втори кръг, отидох просто да се пробвам. След олимпиадата отидохме да ядем палачинки и след това малко билярд. Теди ме би с 2 на 0 ! И после отидох на уроци по испански.
Утре съм на училище, а още не съм седнала да уча. Не знам какво ще направя на контролната по математика, не мога да ги решавам тези задачи и това е! Госпожата по испански вика, че не съм единствена, което изобщо не ме успокоява. Big Smile 4 да изкарам ми стига, а тя на края на срока ще ми вдигне с 1 единица. Трябва да седна да науча малко думи по английски, че скоро имаме контролна, а трябва да имам 6 задължително.
Скучно ми е... изморена съм, искам да си почивам, кога ще дойде петък... вече не се издържааааа! :X:
Little_Dhampir
Little_Dhampir
Администратор
Администратор

Брой мнения : 2878
Точки : 14753
Репутация : 97
Присъединяване : 09.08.2009
Възраст : 29
Местожителство : Murcia, Spain

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Ели - Page 2 Empty Re: Дневникът на Ели

Писане by Little_Dhampir Вто Мар 01, 2011 10:13 am

Охоо, откога не съм писала! Вече е март!!! Честита Баба Марта! Дано този месец да мине бързо и да се стопля времето вече.
Днес имам контролна по физика, която ще е ужасна, и не знам какво ще правя, трябва ей сега да сядам да уча, че няма време. Утре пък контролна по италиански, за нея не съм толкова притеснена. А четвъртък и петък почивкааааа! Мислих да си взема бележка и за понеделник и вторник другата седмица, но пък тогава имаме контролна по английски и няма как, ще го оставя за по-следващата.
Напредвам с испанския, обожавам го този език, както и госпожата ми. Страхотен човек е! В неделя забравих да й платя, защото се заприказвамхме и сега ще се изям, дано да я видя в училище, за да й ги дам тези дни. Взимаме много нова граматика и вече започвам да се бъркам. Италиански, испански... бъркотия!
Вчера по физическо играх федербал. За пръв път правих нещо полезно по този час и сега имам мускулна треска на цялото тяло, на всичкото отгоре играх с токчета.
Айде вече да е сряда вечер!
Не мога да повярвам, че минаха цели два месеца от новата година, всъщност не ги усетих! Дано и следващите два да минат толкова бързо.
Изморена съм, а трябва да си изкарам оценките, иначе няма да ме пуснат по-рано. По математика като по чудо на контролната имам 5. Благодарности на госпожата от уроците!!! По история съм готова, може да направя една презентация да ми станат три оценки, ох, с физиката не знам какво ще правя. Трябва да й кажа, че ще заминавам, та да ме изпита още сега и да не ме тормози на края на годината.
1 април - О Ч А К В А М Т Е ! ! ! <3
Little_Dhampir
Little_Dhampir
Администратор
Администратор

Брой мнения : 2878
Точки : 14753
Репутация : 97
Присъединяване : 09.08.2009
Възраст : 29
Местожителство : Murcia, Spain

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Ели - Page 2 Empty Re: Дневникът на Ели

Писане by Little_Dhampir Чет Мар 10, 2011 11:10 pm

Защо когато всичко уж върви добре, трябва изведнъж да тръгне надолу? Защо хората си мислят, че животът ми е идеален, след като не е такъв? Изобщо ще доживея ли момента, в който всичко ще е наред? Започнах да се съмнявам в това. Понякога се питам с какво съм заслужила всичко това? Знам, че не трябва да се оплаквам, но просто не издържам вече, не знам какво става и какво ще стане с живота ми. Къде ще бъда? В България или не? Изобщо да се надявам ли, че ще замина? Не знам какво да правя, просто искам един нормален живот, но явно искам прекалено много. Надявам се скоро всичко да е наред.

Little_Dhampir
Little_Dhampir
Администратор
Администратор

Брой мнения : 2878
Точки : 14753
Репутация : 97
Присъединяване : 09.08.2009
Възраст : 29
Местожителство : Murcia, Spain

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Ели - Page 2 Empty Re: Дневникът на Ели

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите