Форум Академия за вампири
"Дъх на дъха ми.." 7104180s


Join the forum, it's quick and easy

Форум Академия за вампири
"Дъх на дъха ми.." 7104180s
Форум Академия за вампири
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Дарения за форума
Latest topics
» Помогнете ми
"Дъх на дъха ми.." EmptyЧет Авг 23, 2018 12:01 pm by magi961

» Коя е последната книга, която си купихте?
"Дъх на дъха ми.." EmptyНед Яну 21, 2018 6:53 pm by Valentina

» Любима вампирска поредица?
"Дъх на дъха ми.." EmptyНед Яну 21, 2018 6:51 pm by Valentina

» Коя книга четете в момента?
"Дъх на дъха ми.." EmptyНед Яну 21, 2018 6:50 pm by Valentina

» От А до Я имена на момиче и момче
"Дъх на дъха ми.." EmptyНед Яну 21, 2018 6:25 pm by Valentina

» Да броим до 999 vol.2
"Дъх на дъха ми.." EmptyНед Яну 21, 2018 6:23 pm by Valentina

» Новини около издаването на четвъртата книга в БГ
"Дъх на дъха ми.." EmptyНед Яну 21, 2018 6:10 pm by Valentina

» Любим момент от първата книга?
"Дъх на дъха ми.." EmptyВто Яну 16, 2018 11:03 pm by Valentina

» Дориан или Кийо?
"Дъх на дъха ми.." EmptyВто Яну 16, 2018 11:00 pm by Valentina


"Дъх на дъха ми.."

2 posters

Go down

"Дъх на дъха ми.." Empty "Дъх на дъха ми.."

Писане by paradise` Съб Мар 06, 2010 11:22 pm

„Дъх на дъха ми...
Сърце на сърцето ми…
Душа на моята душа…”


A Ron and Hermione moment;

made by: paradise`

ПРОЛОГ

Предполагаше се,че втори май трябва да е един от най-щастливите дни за магьосническия свят ,защото още със зазоряването си , този ден донесе успокоение на всички онези ,които до този момент се бояха от величието и могъществото на Лорд Волдемор.Дългоочакваната битка доказа как любовта и лоялността на един невръстен магьосник могат да победят жестокостта и подлостта на магьосник,лишен от способността да обича.Но , уви , този ден се бе превърнал по-скоро в траурен , от колкото щастлив.Мнозина трудно преглътнаха загубата на семействата и любимите си,но магьосническият свят , сякаш някак налагаше това да се случи.Все пак жертвите сами бяха избрали този път – пътя водещ към едно по-добро бъдеще за всички останали.Разбира се , саможертвата им нямаше да бъде оставена неотбелязана , просто голямата зала чакаше здрачаването ,за да започне пиршеството… защото тази беше най-добрата част на деня,показваща края на новото начало.
paradise`
paradise`
Обикновен човек
Обикновен човек

Брой мнения : 88
Точки : 381
Репутация : 0
Присъединяване : 02.03.2010
Възраст : 31
Местожителство : highway to hell

Върнете се в началото Go down

"Дъх на дъха ми.." Empty Re: "Дъх на дъха ми.."

Писане by paradise` Съб Мар 06, 2010 11:22 pm

„Останала сама”


Хърмаяни намести косата си отново ,видя отражението си за последно в общата стая на „Грифиндор” и се запъти към голямата зала , като предполагаше, че Хари и Рон вече са там.Неуверено заслиза по стълбите , чиито парапети бяха украсени с кремави лилии и бели дантели,закрачи по добре осветените и изящно украсени коридори и с всяка крачка скъсяваше дистанцията между себе си и голямата зала … е това беше само привидното оправдание ,всъщност тя изгаряше от желание да види Рон и двамата да поговорят за целувката по-рано в „Нужната стая”.Когато прекрачи прага на залата,обходи с очи грифиндорската маса, за да зърне Рон , но секунди по-късно с огорчение осъзна ,че него го няма, защото единствените червенеещи се глави бяха само на останалите членове от семейство Уизли.Хърмаяни с неохота седна до Луна,защото не искаше да прекъсва разговора на Джини и Хари , не искаше и да ги подслушва затова се обърна към Луна, с желание да започне разговор с нея.За нейна радост тя първа заговори , така че на Хърмаяни не й се налагаше да обмисля какво да я пита:
-Косата ти е толкова красива!Някаква магия ли използва,за да направиш прическата си?-вяло попита момичето.
-О,не.Майка ми ме научи като малка да правя кокове.Нали знаеш понеже са мъгъли..
-Всъщност , татко ми е разказвал ,че дори мъгълите не си правят сами косите.Помагат им бютарските хейреници,само че не знам точно как.Сигурно и за твоята са помогнали.-отвърна Луна.
Хърмаяни се сдържа да не прихне , за това направи по-сериозна физиономия и се опита да звучи безгрижно,когато попита Луна дали знае къде е Рон.
-О,само чух как попита Хари ,дали знае нещо за някакъв влак,след това отпраши.Нямам си и на идея за къде припираше толкова.
На Хърмаяни също и се стори странно това ,че Рон е питал за някакъв влак и понечи да попита Хари за какво е говорил приятеля й,но точно тогава Макгонагъл заговори със висок глас:
-Добър вечер,скъпи магьосници.На всички ни е ясно защо сме се събрали тук и какво означава този ден за нас.Лорд Волдемор , когото всички смятаха за непобедим , онзи-който-всяваше-страх през последните няколко години , онзи,чието име не биваше да се споменава ,бе победен от едно момче , момче на което , уверена съм , дължим много повече от признателност и уважение.Години наред , мнозина от нас се сражаваха срещу него,биваха преследвани ,изтезавани , убивани , водени единствено от желанието да направят един по-добър свят.Смятам ,че би било редно да почетем жертвите загинали в борбата срещу Лорд Волдемор. – професорът прекъсна за малко , взе един лист , погледна през очилата си със строгия си , но тъжен поглед и зачете. – Албус Персивъл Брайън Уолфрик Дъмбълдор…Джеймс Потър …Сириус Блек …Лили Евънс …
Всяко едно казано име кънтеше в ушите на Хърмаяни, сърцето и плачеше,болката разкъсваше душата и, тежкия й дъх разкъсваше дробовете й.Толкова много жертви,загинали само заради жестокостта на останалите.Толкова не заслужени загуби ,толкова много загинали.И сега когато сълзите й вече напираха – къде беше Рон,единствения ,който можеше да я успокои в момент като този…
-Доби „Свободното домашно духче” , Нимфадора Тонкс – отекна гласа на Макгонагъл.
Сега Хърмаяни наистина се разрида неутешимо, нямаше какво да прави сама тук без него , какъв беше смисъла да стои сама?Изправи се по средата на церемонията , лицето й обляно в сълзи и тръгна към вратата на голямата зала.Никой не й обърна внимание докато излизаше , всички ридаеха и скърбяха , а него го нямаше , нямаше го до нея .
paradise`
paradise`
Обикновен човек
Обикновен човек

Брой мнения : 88
Точки : 381
Репутация : 0
Присъединяване : 02.03.2010
Възраст : 31
Местожителство : highway to hell

Върнете се в началото Go down

"Дъх на дъха ми.." Empty Re: "Дъх на дъха ми.."

Писане by paradise` Нед Мар 07, 2010 12:04 am

„Достатъчно завинаги”



Хърмаяни се облегна на прозореца на общата грифиндорска стая , остави чая си на масичката и се загледа в здрачаването.Толкова красива беше природата отвън , че момичето дори изпита усещането,че за първи път вижда цялата красота на Хогуортс. Чак сега осъзна , че и за първи път от седем години стои в общата стая ,без да чете книга и този факт я накара да се засмее.Какво ли щеше да каже Рон по този въпрос?И отново .. Рон.Преди няколко часа , заедно направиха онова за което Хърмаяни си бе мечтала няколко години подред , тя го беше целунала , беше толкова истинско и красиво.Може би Рон не мислеше така?Може би е избягал и никога повече не искаше да се срещне с нея?Очите и се насълзиха.Тя го обичаше ,толкова отдавна , толкова я беше заболяло от цялата история с Лавендър , толкова много искаше да го има само за себе си.Дали днешния ден беше отворил тяхната страница , означаваща начало на тяхната любов или по скоро бе поставен края на едно приятелство.Времето щеше да покаже.Хърмаяни трябваше да е готова.Дори и това да означаваше да живее с болката…Сълзите съвсем неволно се ронеха по лицето й.
-Хей,Хърмаяни.Какво има? – истина ли беше ? Този глас , толкова познат да я вика ,точно сега,когато се нуждаеше от него.Момичето се обърна и с радост видя , че не беше сгрешила.Рон беше точно срещу нея , гледайки я със загрижените си кафяви очи, търсещи отговора на въпроса му.Той с уверена крачка тръгна към нея , прегърна я леко,нежно .. и Хърмаяни удобно пое цялата топлина,която тялото му излъчваше.
-Какво е станало? – попита отново Рон.
-Нищо,Рон,нищо.. – каза Хърмаяни и го притисна още по силно до себе си.
-Защо не ми кажеш?Може досега да не съм се представял като най-добрия слушател,но наистина , кажи какво има.Познавам те от седем години , знам кога нещо не е както трябва.
-Просто … си мислих ,че си избягал от мен , Рон.Че си се уплашил от случилото се по-рано днес… и ,че не искаш да ме видиш… и ме заболя.Наистина боли.
-Хърмаяни!Какво говориш .. аз , ъъ , знаеш ,че никога няма да те оставя..
-Знам ли ? Кога си ми доказвал ,че имаш чувства към мен.
-Е , от днес може да започнем. – смути се Рон.
-Значи , наистина ще бъдем достатъчно дълго заедно?
-Ами.. ако завинаги е достатъчно , тогава да. – усмихна се той , а очите на Хърмаяни блеснаха от неизплаканите сълзи и тя отвърна на усмивката му.Повдигна се на пръсти и допря устните си нежно до неговите.Рон отвърна на целувката със страст,плам и желание,каквото изпитваше само когато Хърмаяни беше до него.Ръцете й обгърнаха врата му,а неговите се плъзнаха по косата и ханша и.Загубиха представа за времето и пространството.Хърмаяни изведнъж се отскубна от това сладострастие,придаде си строг поглед и ядно го попита:
-А ти къде беше , докато всички бяха долу.Не си ли научен ,че трябва да уважаваш другите.
-Май никога няма да престанем с това каране.- и двамата се засмяха.- Добре ,че ме попита все пак.Ела,искам да ти покажа нещо.
paradise`
paradise`
Обикновен човек
Обикновен човек

Брой мнения : 88
Точки : 381
Репутация : 0
Присъединяване : 02.03.2010
Възраст : 31
Местожителство : highway to hell

Върнете се в началото Go down

"Дъх на дъха ми.." Empty Re: "Дъх на дъха ми.."

Писане by paradise` Пон Мар 08, 2010 5:27 pm

„Първа среща”


-Рон!Рон!Къде отиваме?Каква е тази тайнственост? – любопитството и нетърпението бяха обзели Хърмаяни , когато Рон я изведе извън „Хогуортс” и заедно тръгнаха по слабо осветения път отвъд езерото с езеряните.
-Имай търпение.Скоро ще стигнем.-Рон хвана ръката й и двамата забързаха крачка.
Момичето понечи да каже нещо , но веднага спря.Реши да не разваля изненадата на Рон със излишни въпроси.Все пак той явно се е постарал добре да измисли нещата.Но какво толкова можеше да има тук?В тази отдалечена част на „Хогуортс”.Странно… пътя и се стори някак познат , почти се досещаше къде се намира , но нещо и пречеше да си спомни напълно.Години наред сякаш с трепет бе минавала оттук , но спомена и изневеряваше.Не можеше да бъде и място , което не познава.Надали Рон можеше да се сети за такова.Тя се подсмихна.Някъде от далеко се чу локомотив,а Хърмаяни дори не забеляза кога бяха спрели да вървят.Огледа се наоколо и ахна от изненада.Точно срещу нея беше гарата на „Експрес Хогуортс” , а очевидно локомотива чут преди малко бе на самия влак. Спомни си думите на Луна : „ само чух как попита Хари ,дали знае нещо за някакъв влак” и сега нещата и се подредиха.Броени секунди по-късно,пред тях беше величествения влак,който ги приканваше толкова гостоприемно.Вратите му се отвориха.
-Хайде.- подкани я Рон.
-А,не!Незаконно е.Не влизам никъде ,Рон.Хубава изненада няма що.
-Е,знаех си че си тази ти реакция е много вероятна.-той се замисли.- но въобще да съм те питал дали искаш да влизаш? – той се подсмихна,вдигна я на ръце и съвсем естествено за Хърмаяни, тя започна да протестира.Е,бързо се отказа.Аромата на тялото му,старанието което бе положил тази вечер и изящната му усмивка, просто я караха да не се противи.Имаше му доверие и знаеше ,че е обмислил добре нещата.
Когато се качиха във влака , Рон я пусна в коридора и двамата тръгнаха надолу по него.Той оглеждаше внимателно номерата на всяко едно купе , сякаш търсеше някое специално , някое точно определено купе.Явно усети ,че наближават за това каза на Хърмаяни:
-Сега трябва да си затвориш очите. – и тя го послуша.Чу скърцащото купе да се отваря и съвсем инстинктивно отвори очите си.В първия момент дори не беше сигурна дали наистина се намира във купе на влак ,защото самите купета ги нямаше,но после видя мястото за багаж и това съмнение бързо изчезна.Сега, на мястото на седалките бе сложено малко легло с бяла покривка , покрито със листа от рози ,подредени под формата на сърце.На мястото за багаж бяха наредени свещи , една до друга със ароматно съдържание.Усмивката и изненадата на Хърмаяни не слизаха от лицето й , и все пак не разбираше.
-Рон ,какво си направил със седалките? – започна с най-елементарния въпрос тя.
-Е, сам нямаше как да ги изкъртя… нали знаеш Хагрид колко е як, та ми помогна де.- ухили се той,но страшния поглед на Хърмаяни бързо промени обяснението му.- Е,една проста магия за декорация . Но искам да знаеш ,че свещите и цветята сам ги подреждах.Направо не знам тия мъгъли как се оправят с тези свещи.Изгорих се около стотина пъти,жалко че нямат някое полезно заклинанийце или трик например.
-Добре , но защо точно влака?- продължаваше да не разбира Хърмаяни.
-Е,предполагах ,че няма да се сетиш…Това е купето в което за първи път се срещнахме.Спомняш ли си?Дойде да …
-..търся жабата на Невил. – да спомням си и се усмихна още по-широко. – Много мило ,Рон,наистина, заслужавам ли го?По-красиво нещо никой не беше правил за мен.- сълзите й отново напираха от очите й.
Той постави ръце на лицето й.
-Хърмаяни,заслужаваш много повече от това.Имам да наваксвам за цели седем години…цял живот няма да ми стигне да те обградя с това което заслужаваш.-каза и той и изглеждаше напълно искрен.
paradise`
paradise`
Обикновен човек
Обикновен човек

Брой мнения : 88
Точки : 381
Репутация : 0
Присъединяване : 02.03.2010
Възраст : 31
Местожителство : highway to hell

Върнете се в началото Go down

"Дъх на дъха ми.." Empty Re: "Дъх на дъха ми.."

Писане by paradise` Пон Мар 08, 2010 5:28 pm

„Докосни ме”


Без много да му мисли тя му се хвърли отгоре и го дари с най-страстната целувка,която някога бе давала на някой.Обгърна с крака кръста му , прокара пръсти през косата му и даже и да искаше не можеше да му се насити.
Рон я беше съблазнил по най-романтичния начин , накара я да се почувства специална и сега тя бе готова да му даде всичко.
-О,Рон.. – промърмори Хърмаяни. – Рон , ако това е сън не искам да се събуждам.
-Не, Хърмаяни.- отвърна той. – просто мечтите и на двама ни стават реалност.
Това беше последното нещо което си казаха.Момичето повдигна ръце и Рон разчете този знак , като желание да бъде освободена от дрехите.Неуверено той надигна тениската й,вгледа се в красотата й и я дари с целувка,която предизвика остро желание у него.Устните им не спираха да се боричкат, ръцете им обхождаха тялото на другия,а в този момент не мислиха за нищо – нито кои са , нито къде са.Усещаха само себе си и никой друг.
Рон внимателно я пренесе на леглото с розите,а Хърмаяни започна бавно да съблича ризата му.Той искаше да не я притиска , а да и даде възможност да се отдръпне ако пожелае.Но тя не го направи,вместо това започна да разкопчава джинсите му.
Той пое дълбоко дъх ,за да се върне в действителността,после за плъзга устни по тялото й.Езика му си играеше със шията й,изпиваше аромата й,гъделичкаше гърдите й, караше я да се чувства желана.Когато стигна до корема й,Рон свали и последните останали дрехи.Усети себе си да трепери,усета и нейното тяло треперещо до неговото…Очакваше всичко да спре до тук , но вместо това Хърмаяни разтвори бедрата си.
Рон я целуваше от вътрешната им страна,а Хърмаяни се чувстваше желана.Тя го придърпа нагоре към себе се и чак сега Рон забеляза колко красиво изглеждаше тялото й на фона на необикновената постеля.Хърмаяни се усмихна.Очите й бяха замъглени,страстта й се разгаряше с див пламък.Целуна я страстно и тогава тя прошепна:
-Дъх на дъха ми, сърце на сърцето ми,душа на моята душа.-тя се вгледа в очите му.-Докосни ме.
Той се надигна, проникна в нея ,а пръстите й се вкопчиха в косата му,надигна хълбоците си насреща му и се наслади на горещината,която пареше тялото й. Наслада,не болка.
Наслада,която никога не бе изпитвала досега.
Хърмаяни изстена,чу тихите си ликуващи викове,когато и двамата, наближиха върха на прекрасното сливане,в което щяха да се изгубят телата им да се стопят в хладното нищо на висшето блаженство.Рон заграби всичко, което Хърмаяни му даваше и в сърцето му, вселената експлодира.
Въздишки,стонове и неразбираеми слова отекнаха във влака.Двамата бяха направили важна крачка..която е един път в живота и със сигурност никога повече този първи път нямаше да се повтори.
-Как…можа… да .. се… случи … ? – изпъшка тя, гледайки го замечтано , целувайки го с крайчеца на устните си.
-И аз не знам .. – глухо отвърна той. – Ти не си действителност.
Двамата се разсмяха.
-Обичам те ,Хърмаяни Грейнджър.
-Обичам те ,Роналд Уизли – отвърна му тя. – И не знам какво щях да правя без теб,не искам да живея живот ,ако теб те няма.
-Но аз ще бъда тук-уверен беше той.-Винаги,само за теб, защото те обичам.Ти си моят живот и сърцето ми ти принадлежи завинаги.Кълна се. – погледна я в очите и сега осъзна че тя му вярваше … осъзна че чувствата му бяха споделени.
Той се излегна до нея,а тя постави глава на гърдите му.Не бяха уморени.Бяха готови да погълнат още.Но за това имаше време…
-Какъв е този звук,Рон? – завайка се Хърмаяни,когато един час по късно се разбуди от шумовете идващи от замъка.
-О,сигурно Хари е бил обявен за герой на „Магьосническия свят”, не ти ли казахме?
-Пропусна ли сте.Та искаш ли да отидем.-попита Хърмаяни.
-Разбира се.Но ако Крум е там,този път няма да си на „танците” с него. – изгледа я строго Рон.
-Нали имам теб,Бон-Бон. – заяде се на шега Хърмаяни.
paradise`
paradise`
Обикновен човек
Обикновен човек

Брой мнения : 88
Точки : 381
Репутация : 0
Присъединяване : 02.03.2010
Възраст : 31
Местожителство : highway to hell

Върнете се в началото Go down

"Дъх на дъха ми.." Empty Re: "Дъх на дъха ми.."

Писане by ivancho Сря Май 12, 2010 6:46 pm

Прочетох прочетох донякъде и смятам, че е як. Когото прочета вс., което си написал/а ще пиш а по-подробно. It wasn\\'t me

ЕДИТ: Пиши в темата за КОМЕНТАРИ! - Ели
ivancho
ivancho
Стригой
Стригой

Брой мнения : 24
Точки : 162
Репутация : 0
Присъединяване : 12.05.2010
Възраст : 28

Върнете се в началото Go down

"Дъх на дъха ми.." Empty Re: "Дъх на дъха ми.."

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите