Форум Академия за вампири
Форумци на помощ 7104180s


Join the forum, it's quick and easy

Форум Академия за вампири
Форумци на помощ 7104180s
Форум Академия за вампири
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Дарения за форума
Latest topics
» Помогнете ми
Форумци на помощ EmptyЧет Авг 23, 2018 12:01 pm by magi961

» Коя е последната книга, която си купихте?
Форумци на помощ EmptyНед Яну 21, 2018 6:53 pm by Valentina

» Любима вампирска поредица?
Форумци на помощ EmptyНед Яну 21, 2018 6:51 pm by Valentina

» Коя книга четете в момента?
Форумци на помощ EmptyНед Яну 21, 2018 6:50 pm by Valentina

» От А до Я имена на момиче и момче
Форумци на помощ EmptyНед Яну 21, 2018 6:25 pm by Valentina

» Да броим до 999 vol.2
Форумци на помощ EmptyНед Яну 21, 2018 6:23 pm by Valentina

» Новини около издаването на четвъртата книга в БГ
Форумци на помощ EmptyНед Яну 21, 2018 6:10 pm by Valentina

» Любим момент от първата книга?
Форумци на помощ EmptyВто Яну 16, 2018 11:03 pm by Valentina

» Дориан или Кийо?
Форумци на помощ EmptyВто Яну 16, 2018 11:00 pm by Valentina


Форумци на помощ

+8
Mev'anan
BLooDyKiSs
RainyDay
Хрисс
stelichka
ALeX
Little_Dhampir
FierySun1918
12 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Форумци на помощ Empty Форумци на помощ

Писане by FierySun1918 Пон Дек 21, 2009 5:25 pm

Разяснявам:
Тук потребителите могат да споделят някой техен проблем, а останалите ще дават съвети за решаването му smile


Последната промяна е направена от FierySun1918 на Нед Яну 03, 2010 8:21 pm; мнението е било променяно общо 1 път
FierySun1918
FierySun1918
Победител
Победител

Брой мнения : 717
Точки : 3769
Репутация : 0
Присъединяване : 20.09.2009
Възраст : 28
Местожителство : в мечтите.

Върнете се в началото Go down

Форумци на помощ Empty Re: Форумци на помощ

Писане by Little_Dhampir Пон Дек 21, 2009 5:44 pm

Пишете каквито проблеми имате, но ако са свързани с форума пишетеТУК
Little_Dhampir
Little_Dhampir
Администратор
Администратор

Брой мнения : 2878
Точки : 14753
Репутация : 97
Присъединяване : 09.08.2009
Възраст : 29
Местожителство : Murcia, Spain

Върнете се в началото Go down

Форумци на помощ Empty Re: Форумци на помощ

Писане by FierySun1918 Пон Дек 21, 2009 6:08 pm

Не, не, нее..Аз имах превдвид някой личен проблем. Нещо, на което на можем да намерим решение сами и се нуждаем от още едно (може и повече) мнение. Ето нещо, което се сетих:
По-миналата седмица момичето, с което седях отсъстваше и за това едно момче седна до мен. Беше ми много забавно с него, но както се казва - всяко чудо за три дни. Момичето се върна и прекарах цялата седмица във: "А какъв е отговора на 3-та? Ей а как беше ------ на английски? А, я кажи тука така ли е?". Не, че и с момчето не беше така, но поне като на него му казвах, че не мога да му погна в момента той се спря, докато тяя...
Та всъщност става въпрос, за това че обмислям сериозно, дали да не помоля момчето да седим заедно вече. Обаче, момичето е...как да кажа...по-добре от момчето по някои предмети, а все пак и аз трябва да имам полза Big Smile Е, вие какво мислите?
FierySun1918
FierySun1918
Победител
Победител

Брой мнения : 717
Точки : 3769
Репутация : 0
Присъединяване : 20.09.2009
Възраст : 28
Местожителство : в мечтите.

Върнете се в началото Go down

Форумци на помощ Empty Re: Форумци на помощ

Писане by ALeX Вто Дек 22, 2009 12:29 pm

Хаха, интересен въпрос : ) Не може ли да ги редуваш ?
ALeX
ALeX
Обикновен човек
Обикновен човек

Брой мнения : 57
Точки : 335
Репутация : 2
Присъединяване : 21.12.2009
Възраст : 37
Местожителство : Sofia

Върнете се в началото Go down

Форумци на помощ Empty Re: Форумци на помощ

Писане by stelichka Вто Дек 22, 2009 5:17 pm

Ами съгласна съм ALeX, ако намериш начин да ги редуваш ще е най-добре. Лично аз мога да ти кажа, че ние сме на кабинетна система и почти по всеки предмет седя с различен човек Big Smile Много по-забавно е, а и има разнообразие. Това, че седиш с някого по един предмет не означава, че трябва да сте заедно и по всичко останало Razz:
stelichka
stelichka
Победител
Победител

Брой мнения : 1209
Точки : 5674
Репутация : 3
Присъединяване : 24.11.2009
Възраст : 31

Върнете се в началото Go down

Форумци на помощ Empty Re: Форумци на помощ

Писане by ALeX Вто Дек 22, 2009 6:22 pm

True. Всеки час стой с различен човек Yes
ALeX
ALeX
Обикновен човек
Обикновен човек

Брой мнения : 57
Точки : 335
Репутация : 2
Присъединяване : 21.12.2009
Възраст : 37
Местожителство : Sofia

Върнете се в началото Go down

Форумци на помощ Empty Re: Форумци на помощ

Писане by FierySun1918 Сря Дек 23, 2009 2:04 pm

Ихаа, благодаря!
Е, добре сега е ред на някой друг. Видяхте вече - не е страшно, не хапем.
🆒
FierySun1918
FierySun1918
Победител
Победител

Брой мнения : 717
Точки : 3769
Репутация : 0
Присъединяване : 20.09.2009
Възраст : 28
Местожителство : в мечтите.

Върнете се в началото Go down

Форумци на помощ Empty Re: Форумци на помощ

Писане by FierySun1918 Пет Яну 15, 2010 6:55 pm

Айде пак аз..Ам, всъщност не съм баш аз, ноо както и да е...Вчера си говорехме с една приятелка и тя ме помоли да пусна следния въпрос тук:

Може ли момче и момиче, много добри приятели да са се хванали и след като скъсат да са си пак добри приятели?

Таа, вие какво мислите?
Idk
FierySun1918
FierySun1918
Победител
Победител

Брой мнения : 717
Точки : 3769
Репутация : 0
Присъединяване : 20.09.2009
Възраст : 28
Местожителство : в мечтите.

Върнете се в началото Go down

Форумци на помощ Empty Re: Форумци на помощ

Писане by Хрисс Пет Яну 15, 2010 7:55 pm

За мен това е наистина невъзможно. Случвало ми се е, но той/тя винаги ще те гледа по друг начин и никога няма да забравиш "повече от приятелските моменти".
Хрисс
Хрисс
Победител
Победител

Брой мнения : 250
Точки : 1229
Репутация : 0
Присъединяване : 06.12.2009
Възраст : 29
Местожителство : Плевен

Върнете се в началото Go down

Форумци на помощ Empty Re: Форумци на помощ

Писане by RainyDay Пет Яну 15, 2010 8:41 pm

[i]За първия проблем - трябва да седиш с момчето.Аз лично стоя с момче ,а той не е от най-умните.Когато някой наистина ме дразни,както в случая с теб и това момиче,аз бих седнала с момчето.Първо,ще ми е забавно и приятно.Второ,за мен е доказано ,че момчетата са по-добри приятели от момичетата.

За втория - не,винаги единия от двамата търси опити за "сбжаване" или "събиране"
RainyDay
RainyDay
Стригой
Стригой

Брой мнения : 47
Точки : 234
Репутация : 1
Присъединяване : 27.11.2009
Възраст : 28
Местожителство : Норвегия

Върнете се в началото Go down

Форумци на помощ Empty Re: Форумци на помощ

Писане by FierySun1918 Пет Яну 15, 2010 9:09 pm

Оо, първия въпрос въобще не го и мисля вече...Момичето реши, че съм се държала като, цитирам: "истинска подла кучка" и май ще ме "напуска". Тъй че най-вероянто ще си седна с момчето Sun И между другото и аз съм се убедила, че момчетата по-стават за приятели, въпреки че имам и момичета приятелки (то не може без тях). Но, де да знам, аз някак си се разбирам по-добре с момчетата..
Относно втория "проблем", ви благодаря, че се отзовахте :] Аз се пробвах да дам...компетентно мнение, но не успях. Явно нямам точно този опит, който е нужен, за да й отговоря..
FierySun1918
FierySun1918
Победител
Победител

Брой мнения : 717
Точки : 3769
Репутация : 0
Присъединяване : 20.09.2009
Възраст : 28
Местожителство : в мечтите.

Върнете се в началото Go down

Форумци на помощ Empty Re: Форумци на помощ

Писане by BLooDyKiSs Съб Яну 16, 2010 12:12 pm

То не е точно въпрос, ама...


Една приятелка (Маги), имаше среща с някакъв нея приятел, с който си пишат няколко месеца. Момчето е живяло няколко години в турция... И тя ме помоли да отида с нея, да не е сама. Съгласих се, отдавна не бях ходила на дискотека и си казах защо пък не. Трвабше да се видим на Плиска. Когато се видяхме той почти не ни обращаше внимание. Говори 2 пъти по телефона на турски. Носеше нож в себе си. После се оказа трябва д аизчакаме други две момчета. Бяхме в ВИП салона и странното беше, че бяхме само ние двете с тримата господинчовци, а имаше и други хора с ВИП карти... Както и да е, ния слязохме на дансинга обаче аз не можах да се отпусна, а оня приятел на Маги постоянно обикаляше нещо и накрая тя почна да се плаши и каза на едното от момчетат че искаме да си ходим и то ни пусна горе, взехме си нещата, казахме 'чао" и си хванахме такси... Добре че ни пуснаха без да ни създават проблеми.
Обаче всичко ми се стори много странно.
А и аз си имам едно усещане. Винаги когато ще се случва нещо лошо с мен ме свива стомаха по един по-особен начин... И имах това "чувство" през цялото време докато моята приятелка не реши, че трябва да се махаме.


Както казах, не е въпрос. Но искам да ви питам, вие какво мислите?
BLooDyKiSs
BLooDyKiSs
Победител
Победител

Брой мнения : 319
Точки : 1577
Репутация : 1
Присъединяване : 30.10.2009
Възраст : 29
Местожителство : Somewhere...

http://thenightworld.vampire-legend.com/forum.htm

Върнете се в началото Go down

Форумци на помощ Empty Re: Форумци на помощ

Писане by Хрисс Съб Яну 16, 2010 3:07 pm

Съгласна съм с теб. Има нещо гнило в тазя история. Кажи на приятелката си да се отдалечи от него..
Хрисс
Хрисс
Победител
Победител

Брой мнения : 250
Точки : 1229
Репутация : 0
Присъединяване : 06.12.2009
Възраст : 29
Местожителство : Плевен

Върнете се в началото Go down

Форумци на помощ Empty Re: Форумци на помощ

Писане by FierySun1918 Съб Яну 16, 2010 5:25 pm

Хрис е права, стоите възможно най-далеч от него. Не се знае, може да се занимава с трафик на хора..Пък може и вскичко да му е наред, но по-добре не рискувайте.
FierySun1918
FierySun1918
Победител
Победител

Брой мнения : 717
Точки : 3769
Репутация : 0
Присъединяване : 20.09.2009
Възраст : 28
Местожителство : в мечтите.

Върнете се в началото Go down

Форумци на помощ Empty Re: Форумци на помощ

Писане by BLooDyKiSs Съб Яну 16, 2010 8:42 pm

Благодаря за отзивите! Честно и аз мислех да й кажа същото, ако тя вече не е усетила.
BLooDyKiSs
BLooDyKiSs
Победител
Победител

Брой мнения : 319
Точки : 1577
Репутация : 1
Присъединяване : 30.10.2009
Възраст : 29
Местожителство : Somewhere...

http://thenightworld.vampire-legend.com/forum.htm

Върнете се в началото Go down

Форумци на помощ Empty Re: Форумци на помощ

Писане by ALeX Нед Яну 17, 2010 12:28 am

FierySun1918 написа:

Може ли момче и момиче, много добри приятели да са се хванали и след като скъсат да са си пак добри приятели?


От моя гледна точка , това е невъзможно. Ако сме наистина много добри приятели с дадено момиче, не мога да я погледна с други очи. Просто не мога да си го представя да тръгна с нея.
ALeX
ALeX
Обикновен човек
Обикновен човек

Брой мнения : 57
Точки : 335
Репутация : 2
Присъединяване : 21.12.2009
Възраст : 37
Местожителство : Sofia

Върнете се в началото Go down

Форумци на помощ Empty Re: Форумци на помощ

Писане by FierySun1918 Нед Яну 17, 2010 1:26 am

Добре, но нали сте "много добри приятели"...може това приятелство да прерастне в нещо повече. На мен лично ми се е случвало да хлътна по приятел, но не беше нещо особенно - след една седмица забравих за цялата история. Обедена съм, че не съм единствената, на която да й се е случвало подобно нещо. Но де да знам, май трябва да обсъдя тоя въпрос с момичето - просто ми иглежда някак си грешно зададен.
FierySun1918
FierySun1918
Победител
Победител

Брой мнения : 717
Точки : 3769
Репутация : 0
Присъединяване : 20.09.2009
Възраст : 28
Местожителство : в мечтите.

Върнете се в началото Go down

Форумци на помощ Empty Re: Форумци на помощ

Писане by Mev'anan Нед Яну 17, 2010 1:33 am

Според мен това дали ще си останат приятели си зависи от тях.
В моя клас едно момче и едно момиче ходеха за известно време и после скъсаха. След това отначало се избягваха, но вече нямат никакви проблеми и си се разбират.
Така че според мен е възможно да си останат приятели.
Mev'anan
Mev'anan
Победител
Победител

Брой мнения : 1737
Точки : 8941
Репутация : 2
Присъединяване : 29.12.2009
Възраст : 30
Местожителство : Land of Confusion

Върнете се в началото Go down

Форумци на помощ Empty Re: Форумци на помощ

Писане by RainyDay Съб Яну 30, 2010 3:32 pm

За първи път ме пратиха на лагер в пети клас.С много особен характер съм - Често влизам в проблеми, но винаги се старая да ги оправям независимо дали проблема е мой или нечии друг. Имам отношение към всичко и не се опитвам да го крия от никой. Не моге да свивам гневът в себе си.. Затова често направо го изливам!
Та отидох на този лагер и мястото в автобуса ,което беше запазено за мен се бе настанило едно момче.Аз побеснях естествено ..От този ден нататък започнаха с него едни караници и глупости.То не бяха номера и такива работи.Абе,детинщини.
Но на седмия,осмия ден от лагера започна нещо в мен като пламъче.Разбира се,отношенията ни омекнаха и знаех ,че изпитвам нещо към него ,но не си признавах.Все пак си беше детска работа.
Танцувахме заедно хип-хоп ,но той не показваше интерес към мен.
Лагерът свърши и след 3 години отново съвсем случайно се видяхме. Първият път ,когато го видях в един магазин не успях да го позная ,но сърцето ми думкаше,краката ми омекнаха щом погледнах в очите му.Красиви и сини като небето.
Имам един много близък приятел Мишо ,които се оказа негов най-добър приятел.Опаа.. и започнахме заедно да се събираме.Бях хлътнала до уши направо майка ми и приятелките ми не ме понасяха.Постоянно говорех за него,питах и така.Той не показваше особен интерес към мен.
Един ден късно вечер,мисля беше 23:15 или някъде там решихме да отидем до един водопад ,които се намира недалече от дома ми.Не е толкова навътре в гората и се съгласих.
В един момент цялата компания започна да си говори за компютри,скайпове и аз просто изостанах 10 крачки.Нямаше и минута и той се озова до мен.Започна да ми казва колко съжалява,как хората грешим като не бъдем себе си..Опитвах се да не го слушам ,но гласът му беше като мелодия.
Е,сигурно ще се сетите какво стана нататък..
Иии,така докато един ден просто се отдалечавахме вс еповече един от друг.Започнахме да излизаме с други хора,когато се търсехме не си отговаряхме на обажданията.
Един ден му се обадих и му казах да се видим в едно кафене ,в което често ходехме.И взехме решение да скъсаме понеже не можех да продължавам повече така.
Добрее,започна учебната година,запознах се с нови хора и всичко си вървеше окей.Докато.. един ден не се видяхме случайно след училище до един магазин за кецове.Поговорихме си и от дума на дума пак си разменихме телефоните.След този ден нещо просто ми стана..започнах да си мисля за него постоянно,момчетата около мен ме каниха да излизаме ,а аз все ги сравниявах с него!
Един ден телефонът ми звънна и се оказа ,че е той.Аз бях на учи;ище ,а той ме бил чакал пред училище - искал просто да се видим.Е,видяхме се /какво правиш,това онова,пита ме за нови гаджета/ и решихме ,ако е свободен след училище да се срещнем със приятелите от лятото да си припомним старите летно-купонджийски дни.Отидох в кафето ,а той през цялото време ме гледаше.Когато си тръгнах,докато се прибирах ми писа есемес пак да се видим някой път понеже му било приятно.
И така не е писал от една седмица ,а и не сме се виждали.Наистина ви казвам никой не ми е липсвал така,за никой не съм жадувала толкова и мечтала..Незнам какво ми става..
П.П Снощи си писахме по скайп ,но само ме попита как вървят танците и дали можел да се запише и нищо друго..
Какво да правя?!?
RainyDay
RainyDay
Стригой
Стригой

Брой мнения : 47
Точки : 234
Репутация : 1
Присъединяване : 27.11.2009
Възраст : 28
Местожителство : Норвегия

Върнете се в началото Go down

Форумци на помощ Empty Re: Форумци на помощ

Писане by FierySun1918 Съб Яну 30, 2010 6:19 pm

Хмм...е на това му се вика странна ситуация. Доколкото успях да разбера, с тва момче се срещате чат-пат и някога назад във времето сте били заедно...? Направи ми впечатлене за тази случка в кафенето, когато не е откъсвал очи от теб. Ако бях малко по-запозната, може би бих решила, че те харесва, но в момента не съм 100% сигурна. А и бих дала по-адекватно мнение, ако лично бях видяла как те гледа..Пък и не разбрах точно какъв е проблема...? Харесваш го, но не искаш да сте заедно? Или пък го харесваш, но не знаеш как да постъпиш?
FierySun1918
FierySun1918
Победител
Победител

Брой мнения : 717
Точки : 3769
Репутация : 0
Присъединяване : 20.09.2009
Възраст : 28
Местожителство : в мечтите.

Върнете се в началото Go down

Форумци на помощ Empty Re: Форумци на помощ

Писане by RainyDay Съб Яну 30, 2010 6:36 pm

Точно.С него сме вечено 50/50.Виждаме се и после пак се отдалечаваме.
И проблема е ,че може би не съм го преодоляла и се чудя как да постъпя.Мислех си ,че съм го забравила ,ама пак има нещо ,което предизвиква в мен.
RainyDay
RainyDay
Стригой
Стригой

Брой мнения : 47
Точки : 234
Репутация : 1
Присъединяване : 27.11.2009
Възраст : 28
Местожителство : Норвегия

Върнете се в началото Go down

Форумци на помощ Empty Re: Форумци на помощ

Писане by FierySun1918 Съб Яну 30, 2010 6:48 pm

Хмм, не знам. Аз на твое място бих се пробвала да бъдем заедно, пък ако старите чувства се появят тогава...ще му мисля. Иначе ми се е случвало да си харесвам някое момче, но когато разбера, че отговаря на чувствата ми, вече да не ми е толкова интересно..просто тръпката се губи. Не знам, пробвай, виж дали е така, но ми се иска да чуем и мъжката гледна точка..
FierySun1918
FierySun1918
Победител
Победител

Брой мнения : 717
Точки : 3769
Репутация : 0
Присъединяване : 20.09.2009
Възраст : 28
Местожителство : в мечтите.

Върнете се в началото Go down

Форумци на помощ Empty Re: Форумци на помощ

Писане by RainyDay Съб Яну 30, 2010 11:00 pm

Ще видим..Ше ви държа в течение на нещата
RainyDay
RainyDay
Стригой
Стригой

Брой мнения : 47
Точки : 234
Репутация : 1
Присъединяване : 27.11.2009
Възраст : 28
Местожителство : Норвегия

Върнете се в началото Go down

Форумци на помощ Empty Re: Форумци на помощ

Писане by RainyDay Вто Фев 09, 2010 8:39 pm

Има развръзка по моя въпрос!
Вчера след като свърших училище чакаше едно момче от моят клас пред даскало.И един поглед беше достатъчен.Днеска си стоя в час и телефонът ми извънява за съобщение и аз си мисля ,че пак са глупостите на Вивател ,а той ми писал СМС със следното съдържание "Утре в 2 ще дойда.Този път ще съм сам" .. Тоест според една приятелка означава "Чакай ме,още не съм се отметнал.Този път ще сме сами ,за да оправим нещата".Мисля си да се оставя по течението..
RainyDay
RainyDay
Стригой
Стригой

Брой мнения : 47
Точки : 234
Репутация : 1
Присъединяване : 27.11.2009
Възраст : 28
Местожителство : Норвегия

Върнете се в началото Go down

Форумци на помощ Empty Re: Форумци на помощ

Писане by FierySun1918 Вто Фев 09, 2010 8:41 pm

Съгласна съм с теб. Отиди и виж какво ще излезе. Не мисля, че ще загубиш от това ;]]
FierySun1918
FierySun1918
Победител
Победител

Брой мнения : 717
Точки : 3769
Репутация : 0
Присъединяване : 20.09.2009
Възраст : 28
Местожителство : в мечтите.

Върнете се в началото Go down

Форумци на помощ Empty Re: Форумци на помощ

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите