Форум Академия за вампири
Здрач или Академия за вампири? - Page 3 7104180s


Join the forum, it's quick and easy

Форум Академия за вампири
Здрач или Академия за вампири? - Page 3 7104180s
Форум Академия за вампири
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Дарения за форума
Latest topics
» Помогнете ми
Здрач или Академия за вампири? - Page 3 EmptyЧет Авг 23, 2018 12:01 pm by magi961

» Коя е последната книга, която си купихте?
Здрач или Академия за вампири? - Page 3 EmptyНед Яну 21, 2018 6:53 pm by Valentina

» Любима вампирска поредица?
Здрач или Академия за вампири? - Page 3 EmptyНед Яну 21, 2018 6:51 pm by Valentina

» Коя книга четете в момента?
Здрач или Академия за вампири? - Page 3 EmptyНед Яну 21, 2018 6:50 pm by Valentina

» От А до Я имена на момиче и момче
Здрач или Академия за вампири? - Page 3 EmptyНед Яну 21, 2018 6:25 pm by Valentina

» Да броим до 999 vol.2
Здрач или Академия за вампири? - Page 3 EmptyНед Яну 21, 2018 6:23 pm by Valentina

» Новини около издаването на четвъртата книга в БГ
Здрач или Академия за вампири? - Page 3 EmptyНед Яну 21, 2018 6:10 pm by Valentina

» Любим момент от първата книга?
Здрач или Академия за вампири? - Page 3 EmptyВто Яну 16, 2018 11:03 pm by Valentina

» Дориан или Кийо?
Здрач или Академия за вампири? - Page 3 EmptyВто Яну 16, 2018 11:00 pm by Valentina


Здрач или Академия за вампири?

+77
elince7o
alisiq1993
Carry
Beauty Nightmare
tedy1_baby
desi_98
maksima
mileidito
djuli
elizabetta_90
нел-j
Lara
Johnna1995
bebe6imi4i
Rose~Hathaway
Роуз Хатауей
electric.feel
galinaaa
rose-hataway
venka3
kiki04
Dellen
hriska2
vampire_mims
MuryG
beni1979
swetim
monchi
Ronrinesu
Royz Belikov
Roza_
magi961
sun19
Beautiful_nightmare
RosalieBlack
elly
Rouzmary
Rose Hathaway
eclipse
vampire_lady06
mim4enceto97
Lina
MaG1Ty
evi17
hrisetooo
Krisinka_s
viki4ka333
Rouz
production
paradise`
poli8009
albenii
life_and_twilight
eilipse
misha
Wanderer
Ягодката
r_dosta
van4et0o
bibiletka
Aria
ellie|sdi
wilz
Sweet Nightmare
ashley green
Mev'anan
Nyx_Vampire
Tediii
stelichka
Хрисс
perlata
darina_96
BLooDyKiSs
mariankata
djenitoo
Comatose92
Little_Dhampir
81 posters

Страница 3 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Здрач или Академия за вампири

Здрач или Академия за вампири? - Page 3 Vote_lcap24%Здрач или Академия за вампири? - Page 3 Vote_rcap 24% 
[ 29 ]
Здрач или Академия за вампири? - Page 3 Vote_lcap76%Здрач или Академия за вампири? - Page 3 Vote_rcap 76% 
[ 94 ]
 
Общо гласове : 123
 
 

Здрач или Академия за вампири? - Page 3 Empty Здрач или Академия за вампири?

Писане by Little_Dhampir Съб Дек 12, 2009 5:22 pm

First topic message reminder :

Здрач или Академия за вампири?
Little_Dhampir
Little_Dhampir
Администратор
Администратор

Брой мнения : 2878
Точки : 14753
Репутация : 97
Присъединяване : 09.08.2009
Възраст : 29
Местожителство : Murcia, Spain

Върнете се в началото Go down


Здрач или Академия за вампири? - Page 3 Empty Re: Здрач или Академия за вампири?

Писане by Ronrinesu Пон Авг 02, 2010 1:40 am

Здрач така и не го прочетох, просто вече на трета глава си бях умряла от скука. Братовчедка ми ми подали първата книга от Академията за рожденния ден. Бая злобен поглед си и хвърлих, защото тя знае, че имам особена непоносимост към лигави тинейджърски вампирски книги, а то взе, че се оказа рядко добро нещо. Просто няма база за сравнение с некъдърното писане на Майер. И да имам особена антипатия към здрачосани.
Ronrinesu
Ronrinesu
Победител
Победител

Брой мнения : 219
Точки : 930
Репутация : 2
Присъединяване : 02.08.2010
Възраст : 29
Местожителство : Градът на липите

http://forest-goddess.deviantart.com/

Върнете се в началото Go down

Здрач или Академия за вампири? - Page 3 Empty Re: Здрач или Академия за вампири?

Писане by monchi Пон Сеп 06, 2010 2:26 pm

"Академия за вампири" ,Здрач ми омръзна още след 2-рата книга
monchi
monchi
Стригой
Стригой

Брой мнения : 9
Точки : 41
Репутация : 0
Присъединяване : 03.08.2010
Възраст : 30
Местожителство : Бургас *

Върнете се в началото Go down

Здрач или Академия за вампири? - Page 3 Empty Re: Здрач или Академия за вампири?

Писане by swetim Вто Сеп 14, 2010 10:32 pm

Ами и аз първо са запалих по вампирите от Здрач и тя още си ми е най-голямата мания.
Много харесвам и Академията,но в началото не се впечатлих много,докато Здрач ме грабна веднага.Всяка си има и хубава и лоша страна и героите са много различини.
Например Роуз ми е 100 пъти по-интересна от скучната Бела.
swetim
swetim
Победител
Победител

Брой мнения : 118
Точки : 439
Репутация : 0
Присъединяване : 27.02.2010

Върнете се в началото Go down

Здрач или Академия за вампири? - Page 3 Empty Re: Здрач или Академия за вампири?

Писане by beni1979 Сря Сеп 15, 2010 2:16 am

АКАДЕМИЯТАА!!! Heart
Номбер уанн..... smile
avatar
beni1979
Читател
Читател

Брой мнения : 100
Точки : 237
Репутация : 0
Присъединяване : 20.04.2010
Местожителство : Пловдив

Върнете се в началото Go down

Здрач или Академия за вампири? - Page 3 Empty Re: Здрач или Академия за вампири?

Писане by MuryG Сря Сеп 15, 2010 2:38 pm

Книгите са различни,няма място за сравнение smile
MuryG
MuryG
Читател
Читател

Брой мнения : 137
Точки : 521
Репутация : 2
Присъединяване : 03.09.2009

http://sims3bg.com/forum/index.php?

Върнете се в началото Go down

Здрач или Академия за вампири? - Page 3 Empty Re: Здрач или Академия за вампири?

Писане by vampire_mims Чет Сеп 16, 2010 9:31 pm

С две ръце и два крака за Академията.Много по-добра е от поредицата "Здрач" и в това няма съмнение.В Академията има много повече действие отколкото любовни размисли или като фразите :"Искам да стана вампир" и "Не,мяма да ти позволя".Съжалявам много ама това не се търпи!Затова Академията си е най-отпред за мене що става реч за вампирски книги.
vampire_mims
vampire_mims
Стригой
Стригой

Брой мнения : 2
Точки : 6
Репутация : 0
Присъединяване : 12.09.2010
Възраст : 31

Върнете се в началото Go down

Здрач или Академия за вампири? - Page 3 Empty Re: Здрач или Академия за вампири?

Писане by hriska2 Пет Сеп 17, 2010 12:49 pm

Хъм.. определено избирам "Здрач", това е поредицата, която ме обсеби още с първата си книга. Удивителна е!! От Академия за вампири съм чела само първите 3 книги, нямам нищо против поредицата, но просто го няма ефекта и най вече "Манията Здрач".
hriska2
hriska2
Стригой
Стригой

Брой мнения : 34
Точки : 142
Репутация : 0
Присъединяване : 18.11.2009
Възраст : 30

Върнете се в началото Go down

Здрач или Академия за вампири? - Page 3 Empty Re: Здрач или Академия за вампири?

Писане by Dellen Пет Сеп 17, 2010 8:14 pm

Определено Академията.Имам лоши чувства към Здрача.
Dellen
Dellen
Стригой
Стригой

Брой мнения : 31
Точки : 102
Репутация : 0
Присъединяване : 20.07.2010
Възраст : 30
Местожителство : България

Върнете се в началото Go down

Здрач или Академия за вампири? - Page 3 Empty Re: Здрач или Академия за вампири?

Писане by kiki04 Пон Окт 04, 2010 7:21 pm

Ако ме бяхте питали миналата година щях да гласувам с 2 ръце за Здрач ама сега ... Вече имам база за сравнение и определено Академията е по -добрата. Wink
kiki04
kiki04
Стригой
Стригой

Брой мнения : 9
Точки : 37
Репутация : 0
Присъединяване : 22.08.2010
Възраст : 28

Върнете се в началото Go down

Здрач или Академия за вампири? - Page 3 Empty Re: Здрач или Академия за вампири?

Писане by venka3 Сря Окт 06, 2010 10:15 pm

Академията е книгата! Нямам нищо против Здрач, но Академията е по-завладяваща и е някак си предназначена за повече и по-различни хора - имам предвид любители на различни жанрове, защото има от всичко по-малко - любов, екшън и още нещо...
venka3
venka3
Победител
Победител

Брой мнения : 64
Точки : 255
Репутация : 0
Присъединяване : 06.04.2010

Върнете се в началото Go down

Здрач или Академия за вампири? - Page 3 Empty Re: Здрач или Академия за вампири?

Писане by rose-hataway Съб Окт 09, 2010 10:51 pm

Аз съм запалена по вампири от как се помня, въпреки, че Здрач разпали интереса ми към тях аз избирам Академия за вампири, защото при самото й четене аз успявам да уловя чувствата на роуз и да ги изпитам сякаш съм на нейно място. С две думи : Увличам се. Толкова силно ме поглъщат книгите, че забравям къде съм.
rose-hataway
rose-hataway
Читател
Читател

Брой мнения : 56
Точки : 269
Репутация : 0
Присъединяване : 03.10.2010
Възраст : 30
Местожителство : Адската дупка наречена живот. Иначе съм от Перник.

Върнете се в началото Go down

Здрач или Академия за вампири? - Page 3 Empty Re: Здрач или Академия за вампири?

Писане by galinaaa Пет Окт 22, 2010 3:15 pm

При мен също като при повечето от вас,първата книга за вампири, която прочетох беше Здрач,но давам гласа си за Академията,най-вече заради двойката в поредицата.Роза и Дмитрий са наи-хубавата двоика от всички книги ,който съм чела до сега.Въздействат ми много повече отколкото Бела и Едуард. А може би и това че любовта им е много по сложна и трудна от на Бела и Едуард ме кара да ги харесвам още повече.Това как се борят един за друг..Също така поотделно и Роуз и Дмитрий ми харесват като персонажи , докато в Здрач определено само Едуард ми харесва (извинявам се на всички фенки на Бела,но това е мнението ми ,много ми е гадна).. Роза и Дмитрий са моето олицетворение на любовта (h)
avatar
galinaaa
Стригой
Стригой

Брой мнения : 4
Точки : 20
Репутация : 0
Присъединяване : 22.10.2010

Върнете се в началото Go down

Здрач или Академия за вампири? - Page 3 Empty Re: Здрач или Академия за вампири?

Писане by electric.feel Чет Окт 28, 2010 5:55 pm

Определено Акадамията! Преди обожавах Здрач, но след филма и многото фенове, нещо в мен умря :д Пък и както казахте преди мен - Едуард е представен твърде лигаво. Кой истински вампир ще ти блести на слънце?! Голяма глупост... Роуз е по- добра от Бела просто, защото не е толкова добра. Тя изпитва най- различни чувства, объркана е, ядосва се, мрази и т.н.т. При Бела имаше само един кратък момент с Джекъб, през който не беше толкова завлядана от Ед. Емоциите в Академията са много повече и я правят доста по- вълнуваща за мен... Пък и нещата са описани по- "страстно" :D
electric.feel
electric.feel
Стригой
Стригой

Брой мнения : 10
Точки : 45
Репутация : 0
Присъединяване : 23.10.2010
Възраст : 30
Местожителство : Пловдив

Върнете се в началото Go down

Здрач или Академия за вампири? - Page 3 Empty Re: Здрач или Академия за вампири?

Писане by Роуз Хатауей Нед Дек 12, 2010 3:20 pm

Здрач беше първата книга с вампири, която харесах и все още харесвам. Но тя е монотонна, въпреки че има и малко екшън, и не те държи в чак такова напрежение. А филма не е особено сполучливя като се имат предвид актьорите и нереалните сцени.
Така че аз съм за Академията - една от любимите ми поредици! Героите ги обичам, историята е страхотна, всичко да последния ред е изпипано.
Роуз Хатауей
Роуз Хатауей
Победител
Победител

Брой мнения : 91
Точки : 463
Репутация : 0
Присъединяване : 13.03.2010
Възраст : 27
Местожителство : София

http://theacademy.topic-zone.com/

Върнете се в началото Go down

Здрач или Академия за вампири? - Page 3 Empty Re: Здрач или Академия за вампири?

Писане by Rose~Hathaway Пон Дек 20, 2010 4:32 pm

В началото много се колебаех кое да избера и на 50% бях решила че ще е Здрач,но изведнъж си припомних,че няма значение че Здрач е по-известна поредица,нито че тя ме запали по вампирите.Ако трябва да съм напълно честна и да определя без да се влиая от спомените - определено Академия за Вампири!И съм напълно сигурна,че ако се направи филм по книгата,той направо ще кърти мивки....Ем май се изчерпах Big Smile
Rose~Hathaway
Rose~Hathaway
Стригой
Стригой

Брой мнения : 4
Точки : 52
Репутация : 2
Присъединяване : 30.03.2010

Върнете се в началото Go down

Здрач или Академия за вампири? - Page 3 Empty Re: Здрач или Академия за вампири?

Писане by bebe6imi4i Нед Фев 20, 2011 10:50 am

Ако трябва да избирам между двете поредици книги- 100% за Академия за вампири. Много по динамична е, изпълнена е с повече емоции и чувства. Всъщност, вече са закупени правата за екранизиране на книгата и очакванията са наистина "да кърти мивки" Big Smile
bebe6imi4i
bebe6imi4i
Стригой
Стригой

Брой мнения : 26
Точки : 95
Репутация : 0
Присъединяване : 17.02.2011
Местожителство : Stara Zagora

Върнете се в началото Go down

Здрач или Академия за вампири? - Page 3 Empty Re: Здрач или Академия за вампири?

Писане by Johnna1995 Пет Фев 25, 2011 1:09 pm

Акадамията Heart Здрач прошетох само защото всички говореха за тая книга и кво??? Въобще не ми хареса. Цялата идея за блестящи вампири не ми хареса. Аз съм си запален фен на вампири като стригоите и граф Дракула. От както гледах сериала за Бъфи си обичам вампири и си бях изградила някаква предсташа за тях,и може би затова не ми допадна Здрач.

П.П. Моля феновете не се обиждайте smile
Johnna1995
Johnna1995
Преводач
Преводач

Брой мнения : 414
Точки : 1300
Репутация : 8
Присъединяване : 01.12.2010
Възраст : 28
Местожителство : Transilvania

Върнете се в началото Go down

Здрач или Академия за вампири? - Page 3 Empty Re: Здрач или Академия за вампири?

Писане by Lara Пон Май 23, 2011 1:13 pm

Академиятаааа...никога не съм била голяма фенка на Здрач ;))
avatar
Lara
Стригой
Стригой

Брой мнения : 20
Точки : 57
Репутация : 0
Присъединяване : 31.01.2011

Върнете се в началото Go down

Здрач или Академия за вампири? - Page 3 Empty Re: Здрач или Академия за вампири?

Писане by нел-j Пон Юни 20, 2011 10:38 pm

Определено Академията.

Харесвам " Здрач", приятна книга е, но това там дори не може да се класифицира, като вампири.
нел-j
нел-j
Читател
Читател

Брой мнения : 62
Точки : 156
Репутация : 0
Присъединяване : 20.06.2011

Върнете се в началото Go down

Здрач или Академия за вампири? - Page 3 Empty Re: Здрач или Академия за вампири?

Писане by elizabetta_90 Вто Фев 04, 2014 1:09 pm

Академия за вампири ! Здрач ми е леко четиво ,повърхностно .
elizabetta_90
elizabetta_90
Победител
Победител

Брой мнения : 946
Точки : 4613
Репутация : 1
Присъединяване : 02.11.2012

Върнете се в началото Go down

Здрач или Академия за вампири? - Page 3 Empty Re: Здрач или Академия за вампири?

Писане by djuli Съб Мар 01, 2014 1:01 am

И двете поредици ги харесвам.
avatar
djuli
Читател
Читател

Брой мнения : 15
Точки : 67
Репутация : 0
Присъединяване : 28.08.2010

Върнете се в началото Go down

Здрач или Академия за вампири? - Page 3 Empty Re: Здрач или Академия за вампири?

Писане by mileidito Съб Мар 01, 2014 1:16 am

Академия за вампири
mileidito
mileidito
Обикновен човек
Обикновен човек

Брой мнения : 148
Точки : 738
Репутация : 2
Присъединяване : 20.04.2010
Възраст : 38

Върнете се в началото Go down

Здрач или Академия за вампири? - Page 3 Empty Re: Здрач или Академия за вампири?

Писане by maksima Пет Мар 14, 2014 10:28 pm

И мен поредицата Здрач ме запали да чета книги с вампири. И мога да кажа, че прочетох много различни книги и това ми помогна да ги оценявам по добре. И двете поредици са хубави в това няма спор, но бих казала че просто Академията ме увлече много повече.
В нея имаме не само една любовна история, а много повече - а и да си призная Димитрий е просто уникален!!!!
maksima
maksima
Стригой
Стригой

Брой мнения : 37
Точки : 105
Репутация : 0
Присъединяване : 22.02.2014
Възраст : 31
Местожителство : София

https://ladiesforum.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Здрач или Академия за вампири? - Page 3 Empty Re: Здрач или Академия за вампири?

Писане by desi_98 Съб Мар 15, 2014 11:13 pm

Първата вампирска книга,която четох беше Здрач,разбира се.Не ме впечатли особено,докато Академията ми беше страшно интересна и поредицата я прочетох за нула време.Определено съм ЗА Академията с две ръце! Smile
desi_98
desi_98
Читател
Читател

Брой мнения : 251
Точки : 1315
Репутация : 0
Присъединяване : 10.01.2014
Възраст : 26
Местожителство : Троян

Върнете се в началото Go down

Здрач или Академия за вампири? - Page 3 Empty Re: Здрач или Академия за вампири?

Писане by tedy1_baby Сря Мар 26, 2014 8:01 pm

Говорим за две абсолютно различни неща. Здрач е поредица за "най-голямата" любов. В нея проблема, който се разисква е за безсмъртието на единия и това как да се създаде великото бъдеще на две различни раси. Академия е поредица, която разглежда саможертвата изобщо- за любовта, за приятелите и т.н. Там не срещаме тази стена между светове, защото всички герои принадлежат на една и съща действителност.
Ко? Не! Отказвам да избирам между двете ми любими поредици за вампири (или не съвсем) Very Happy
avatar
tedy1_baby
Читател
Читател

Брой мнения : 18
Точки : 82
Репутация : 0
Присъединяване : 21.01.2014
Възраст : 33

Върнете се в началото Go down

Здрач или Академия за вампири? - Page 3 Empty Re: Здрач или Академия за вампири?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите