Форум Академия за вампири
Lie to Me / Излъжи ме 7104180s


Join the forum, it's quick and easy

Форум Академия за вампири
Lie to Me / Излъжи ме 7104180s
Форум Академия за вампири
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Дарения за форума
Latest topics
» Помогнете ми
Lie to Me / Излъжи ме EmptyЧет Авг 23, 2018 12:01 pm by magi961

» Коя е последната книга, която си купихте?
Lie to Me / Излъжи ме EmptyНед Яну 21, 2018 6:53 pm by Valentina

» Любима вампирска поредица?
Lie to Me / Излъжи ме EmptyНед Яну 21, 2018 6:51 pm by Valentina

» Коя книга четете в момента?
Lie to Me / Излъжи ме EmptyНед Яну 21, 2018 6:50 pm by Valentina

» От А до Я имена на момиче и момче
Lie to Me / Излъжи ме EmptyНед Яну 21, 2018 6:25 pm by Valentina

» Да броим до 999 vol.2
Lie to Me / Излъжи ме EmptyНед Яну 21, 2018 6:23 pm by Valentina

» Новини около издаването на четвъртата книга в БГ
Lie to Me / Излъжи ме EmptyНед Яну 21, 2018 6:10 pm by Valentina

» Любим момент от първата книга?
Lie to Me / Излъжи ме EmptyВто Яну 16, 2018 11:03 pm by Valentina

» Дориан или Кийо?
Lie to Me / Излъжи ме EmptyВто Яну 16, 2018 11:00 pm by Valentina


Lie to Me / Излъжи ме

2 posters

Go down

Lie to Me / Излъжи ме Empty Lie to Me / Излъжи ме

Писане by Хрисс Пет Юли 02, 2010 2:33 pm

Lie to Me / Излъжи ме Poster_6_large
- Режисьор : Брайън Грейзър, Дейвид Невис
- В ролите : Тим Рот, Кeли Уилямс, Брендън Хайнс, Моника Реймънд, Хейли Макфарланд, Тим Гуини и др.
- Държава : САЩ
- Година : 2010
- Времетраене : 45 минути
- Резюме : Д-р Кал Лайтман може да засича истината като анализира лицето, тялото, гласът и речта на хората. Когато някой си разклати рамото или си завърти ръката, или когато си повдигне долната устна, Лайтман знае, че той лъже. Като анализира лицевите изражения, той дори разбира чувствата - от скрито възмущение, през сексуално привличане до завист. Но д-ра разбира, че тези негови способности са едновременно дарба и проклятие за личния му живот, тъй като семейство и приятели се лъжат и мамят с лекотата, с която престъпниците и непознатите го правят.

От писателят Самюел Баум и продуцентите на " 24 " и " Развитие в застой " идва " Лъжи ме ", завладяваща драма, вдъхновена от научните изследвания на д-р Пол Екман, експерт в реалния живот, който може да вижда уликите, вградени в човешкото лице, тяло и глас, така засичайки кога някой при разследване лъже или просто казва истината.

Лайтман оглавява отбор от експерти в Лайтман Груп, който помага на федералните сили на реда, правителствените агенции и местните полицейски управления в техните най-трудни случаи. Д-р Джилиан Фостър е надарен психолог и професионален партньор на Лайтман, който носи баланс в отношенията им - докато Лайтман се фокусира върху детайлите, Фостър се вглежда в по-голямата картина на нещата. Ели Локър е водещият изследовател на Лайтман, който има толкова голям проблем с естествената тенденция на хората да лъжат, че измисля нова практика по този въпрос - " радикална откровеност ". Райа Торес е най-новият член на агенцията, и е една от малкото естествени таланти в засичането на измамите. Тя има необработена, нетренирана способност да разчита хората, което я прави задължителна сила за включване в екипа.
Хрисс
Хрисс
Победител
Победител

Брой мнения : 250
Точки : 1229
Репутация : 0
Присъединяване : 06.12.2009
Възраст : 29
Местожителство : Плевен

Върнете се в началото Go down

Lie to Me / Излъжи ме Empty Re: Lie to Me / Излъжи ме

Писане by desi_98 Нед Мар 16, 2014 2:58 pm

Гледах няколко епизода от сериалчето.Но за криминален е уникален по рода си.Даже по едно време си записвах какво значат жестовете на хората.Безкрайно интересно и забавно сериалче. Smile
desi_98
desi_98
Читател
Читател

Брой мнения : 251
Точки : 1315
Репутация : 0
Присъединяване : 10.01.2014
Възраст : 26
Местожителство : Троян

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите