Форум Академия за вампири
Краткият втори живот на Бри Танър - Стефани Майър 7104180s


Join the forum, it's quick and easy

Форум Академия за вампири
Краткият втори живот на Бри Танър - Стефани Майър 7104180s
Форум Академия за вампири
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Дарения за форума
Latest topics
» Помогнете ми
Краткият втори живот на Бри Танър - Стефани Майър EmptyЧет Авг 23, 2018 12:01 pm by magi961

» Коя е последната книга, която си купихте?
Краткият втори живот на Бри Танър - Стефани Майър EmptyНед Яну 21, 2018 6:53 pm by Valentina

» Любима вампирска поредица?
Краткият втори живот на Бри Танър - Стефани Майър EmptyНед Яну 21, 2018 6:51 pm by Valentina

» Коя книга четете в момента?
Краткият втори живот на Бри Танър - Стефани Майър EmptyНед Яну 21, 2018 6:50 pm by Valentina

» От А до Я имена на момиче и момче
Краткият втори живот на Бри Танър - Стефани Майър EmptyНед Яну 21, 2018 6:25 pm by Valentina

» Да броим до 999 vol.2
Краткият втори живот на Бри Танър - Стефани Майър EmptyНед Яну 21, 2018 6:23 pm by Valentina

» Новини около издаването на четвъртата книга в БГ
Краткият втори живот на Бри Танър - Стефани Майър EmptyНед Яну 21, 2018 6:10 pm by Valentina

» Любим момент от първата книга?
Краткият втори живот на Бри Танър - Стефани Майър EmptyВто Яну 16, 2018 11:03 pm by Valentina

» Дориан или Кийо?
Краткият втори живот на Бри Танър - Стефани Майър EmptyВто Яну 16, 2018 11:00 pm by Valentina


Краткият втори живот на Бри Танър - Стефани Майър

+9
Jenna
Lina
van4et0o
venka3
bels
stelichka
djenitoo
Райс
Little_Dhampir
13 posters

Go down

Краткият втори живот на Бри Танър - Стефани Майър Empty Краткият втори живот на Бри Танър - Стефани Майър

Писане by Little_Dhampir Чет Юни 03, 2010 10:18 am

Краткият втори живот на Бри Танър - Стефани Майър 2mnknep

Стефани Майър започва тази история отдавна. Далеч преди четирите романа от поредицата „Здрач“ да се превърнат в световен феномен. „Тогава редактирах „Затъмнение“ и бях потопена изцяло в моя вампирски свят – разказва тя. – Мислех много за новородените вампири, представяйки си тяхната страна на историята. Започнах да пиша от гледната точка на Бри за тези последни дни и за това какво е да си новороден.“ Днес този текст се превръща в самостоятелна книга, друга гледна точка към невероятния свят на „Здрач“.

Цена: 9.90 лв.
Излиза на 14-ти юни.


ЕгмонтБългария
Little_Dhampir
Little_Dhampir
Администратор
Администратор

Брой мнения : 2878
Точки : 14753
Репутация : 97
Присъединяване : 09.08.2009
Възраст : 29
Местожителство : Murcia, Spain

Върнете се в началото Go down

Краткият втори живот на Бри Танър - Стефани Майър Empty Re: Краткият втори живот на Бри Танър - Стефани Майър

Писане by Райс Чет Юни 03, 2010 1:29 pm

това е книга за момичето/вампирката/ от Затъмнение, така ли?
Райс
Райс
Победител
Победител

Брой мнения : 225
Точки : 1056
Репутация : 0
Присъединяване : 12.04.2010
Възраст : 32
Местожителство : Дом е там, където дупето ти седне ^^

Върнете се в началото Go down

Краткият втори живот на Бри Танър - Стефани Майър Empty Re: Краткият втори живот на Бри Танър - Стефани Майър

Писане by djenitoo Чет Юни 03, 2010 6:32 pm

Дам, това е. ROFL Аз може би ще я прочета някой ден, забележете, че казвам "прочета", а не "купя" ROFL ROFL ROFL
djenitoo
djenitoo
Победител
Победител

Брой мнения : 617
Точки : 3017
Репутация : 7
Присъединяване : 03.09.2009
Възраст : 30
Местожителство : В. Търново

http://muse.forumotion.net

Върнете се в началото Go down

Краткият втори живот на Бри Танър - Стефани Майър Empty Re: Краткият втори живот на Бри Танър - Стефани Майър

Писане by Little_Dhampir Чет Юни 03, 2010 6:59 pm

Аз също не бих я купила, ще дам 10 лева за някоя по-хубава книга. Big Smile
Little_Dhampir
Little_Dhampir
Администратор
Администратор

Брой мнения : 2878
Точки : 14753
Репутация : 97
Присъединяване : 09.08.2009
Възраст : 29
Местожителство : Murcia, Spain

Върнете се в началото Go down

Краткият втори живот на Бри Танър - Стефани Майър Empty Re: Краткият втори живот на Бри Танър - Стефани Майър

Писане by stelichka Чет Юни 03, 2010 7:42 pm

Мхм и аз не съм сигурна, че ще си я купя :mmm: Обаче някъде бях чела, че книгата ще се пусне за безплатно четене в интернет от самата Стефани за около 1 седмица някъде, но не знам точно кога ще стане това.
stelichka
stelichka
Победител
Победител

Брой мнения : 1209
Точки : 5674
Репутация : 3
Присъединяване : 24.11.2009
Възраст : 31

Върнете се в началото Go down

Краткият втори живот на Бри Танър - Стефани Майър Empty Re: Краткият втори живот на Бри Танър - Стефани Майър

Писане by djenitoo Чет Юни 03, 2010 7:44 pm

Да, така е. Но на английски Big Smile .
djenitoo
djenitoo
Победител
Победител

Брой мнения : 617
Точки : 3017
Репутация : 7
Присъединяване : 03.09.2009
Възраст : 30
Местожителство : В. Търново

http://muse.forumotion.net

Върнете се в началото Go down

Краткият втори живот на Бри Танър - Стефани Майър Empty Re: Краткият втори живот на Бри Танър - Стефани Майър

Писане by stelichka Чет Юни 03, 2010 8:13 pm

Еми за някои английският не е пробелм, а и не вярвам феновете да не направят някой фен превод Wink Не ме разбирайте погрешно аз съм "ЗА" купуването на книги и уважаването труда на автора, но според мен Стефани се чуди вече за какво да пише и как да изкара още пари от Здрач (някак си не вярвам, че е написала историята отдавна и т.н.) Лично мое мнение де, а и по-добре да беше завършила Midnight Sun.
stelichka
stelichka
Победител
Победител

Брой мнения : 1209
Точки : 5674
Репутация : 3
Присъединяване : 24.11.2009
Възраст : 31

Върнете се в началото Go down

Краткият втори живот на Бри Танър - Стефани Майър Empty Re: Краткият втори живот на Бри Танър - Стефани Майър

Писане by bels Чет Юни 03, 2010 9:19 pm

Аз ще си я купя луда съм на тема Здрач :(inlove):
bels
bels
Победител
Победител

Брой мнения : 344
Точки : 1665
Репутация : 2
Присъединяване : 31.12.2009
Възраст : 27
Местожителство : sofiq

Върнете се в началото Go down

Краткият втори живот на Бри Танър - Стефани Майър Empty Re: Краткият втори живот на Бри Танър - Стефани Майър

Писане by venka3 Чет Юни 03, 2010 9:36 pm

Не съм чела книгите от поредицата и в момента имам ного за четене, но тази може би ще си я купя, защото не съм чела другите, а това ми се вижда интересно(възможно е да е така, защото не съм чела другите книги).
venka3
venka3
Победител
Победител

Брой мнения : 64
Точки : 255
Репутация : 0
Присъединяване : 06.04.2010

Върнете се в началото Go down

Краткият втори живот на Бри Танър - Стефани Майър Empty Re: Краткият втори живот на Бри Танър - Стефани Майър

Писане by van4et0o Чет Юни 03, 2010 11:09 pm

stelichka написа:Еми за някои английският не е пробелм, а и не вярвам феновете да не направят някой фен превод Wink Не ме разбирайте погрешно аз съм "ЗА" купуването на книги и уважаването труда на автора, но според мен Стефани се чуди вече за какво да пише и как да изкара още пари от Здрач (някак си не вярвам, че е написала историята отдавна и т.н.) Лично мое мнение де, а и по-добре да беше завършила Midnight Sun.


За мен лично не е проблем на английски да я прочета, но просто вече като чуя "Здрач" ми втръсва. Ще изчакам да видя и последните два филма, но не знам как ще се развият нещата след ужасния филм на "Новолуние". Твърде много ги раздухаха книгите, а сега като си помисля колко мноооооооого по-хубави поредици има направо ми се чуди какво толкова съм я харесала. Но поне едно признавам: Тази поредица накара много български тинейджъри да започнат да четат книги. Yes

stelichka, тя Мейър да допише Миднайт сън, ама да вземе и да си допише заплануваните продължения на Скитница :sad: Искам да прочета поне още една книга от продължението.
van4et0o
van4et0o
Дампир-Първокурсник
Дампир-Първокурсник

Брой мнения : 541
Точки : 1884
Репутация : 7
Присъединяване : 09.01.2010
Възраст : 28
Местожителство : Пловдив

Върнете се в началото Go down

Краткият втори живот на Бри Танър - Стефани Майър Empty Re: Краткият втори живот на Бри Танър - Стефани Майър

Писане by Lina Пет Юни 04, 2010 1:01 am

Абсолютна съм съгласна с теб.За Всичко -втръсването при думата "Здрач",провала на Новолуние,колко по-добри поредици има от "Здрач" и за това че много тинейджъри са почнали да четат книги след тях.Благодарна съм и че след тази мания започнаха да издават толкова много поредици на български.
И за продълженията на "Скитница" същото много се надявам да се допишат и издадат.
Lina
Lina
Морой-Дух
Морой-Дух

Брой мнения : 392
Точки : 1935
Репутация : 0
Присъединяване : 03.04.2010
Възраст : 30
Местожителство : Ямбол

Върнете се в началото Go down

Краткият втори живот на Бри Танър - Стефани Майър Empty Re: Краткият втори живот на Бри Танър - Стефани Майър

Писане by djenitoo Пет Юни 04, 2010 8:24 am

Така е и аз от Здрач, започнах да чета такива книги, дори от тях научих за подони книги но все пак наистина щеше да е по-хубаво да се довърши Среднощно слънце и чак след това да издава каквото иска. Big Smile

ПП: Вчера на goodreads попаднах на The soul - продължението на Скитница и мисля, че пишише, че 1012г ще излиза. Но все пак не съм много сигурна, че информацията е надежна ROFL
djenitoo
djenitoo
Победител
Победител

Брой мнения : 617
Точки : 3017
Репутация : 7
Присъединяване : 03.09.2009
Възраст : 30
Местожителство : В. Търново

http://muse.forumotion.net

Върнете се в началото Go down

Краткият втори живот на Бри Танър - Стефани Майър Empty Re: Краткият втори живот на Бри Танър - Стефани Майър

Писане by van4et0o Вто Юни 08, 2010 9:22 pm

Благодаря, Джени. Да се надяваме, че е истина. Иска ми се поне още една книга за Скитницата да напише. :sad:
van4et0o
van4et0o
Дампир-Първокурсник
Дампир-Първокурсник

Брой мнения : 541
Точки : 1884
Репутация : 7
Присъединяване : 09.01.2010
Възраст : 28
Местожителство : Пловдив

Върнете се в началото Go down

Краткият втори живот на Бри Танър - Стефани Майър Empty Re: Краткият втори живот на Бри Танър - Стефани Майър

Писане by Jenna Вто Юни 08, 2010 11:19 pm

Аз я дръпнах от интернет. Ще си я прочета на английски, пъ ако ми хареса - ще си я взема и на български. Им време докато излезе.
А Скитницата хубава ли е? (Ще си намеря темата, за да питам)
Мисля си, че ще е добра. Е, не колкото Здрач и т.н. Smile
Jenna
Jenna
Победител
Победител

Брой мнения : 102
Точки : 474
Репутация : 1
Присъединяване : 02.06.2010

Върнете се в началото Go down

Краткият втори живот на Бри Танър - Стефани Майър Empty Re: Краткият втори живот на Бри Танър - Стефани Майър

Писане by ShadowKiss Пон Юни 14, 2010 5:32 pm

Прочетох я за няколко часа просто така от чисто любопитство да видя какво е измислила Стефани този път. Имаше си някой нелепи моменти, но като цяло ми хареса. Тъкмо започнах да симпатизирам на Бри и взе, че умря.
ShadowKiss
ShadowKiss
Победител
Победител

Брой мнения : 218
Точки : 889
Репутация : 0
Присъединяване : 09.11.2009

Върнете се в началото Go down

Краткият втори живот на Бри Танър - Стефани Майър Empty Re: Краткият втори живот на Бри Танър - Стефани Майър

Писане by Rose Hathaway Пон Юни 14, 2010 8:28 pm

Да, споделям мнението на ShadowKiss. Не че и на мен вече не ми втръсва от "Здрач", но ме дразни самата мания, повечето от която е псевдофенска. Иначе, настарни от цялата тази глупост, аз все още си харесвам "Здрач" и наистина ми харесва тази идея. Тази Бри изобщо не беше представена като хората (не че и имаше нужда де), но то пък повечето герои на Стефани, които не са от значение са така.
Както и да е, взех си я, и наистина е хубава, поне от това, което порчетох. Във всеки случай ми беше по-приятно да бъда в нейната глава, отколокто в тази на Бела. Не че не споделям мнението, че Стефани просто се чуди как да изкара пари, но за това съм доста сигурна, че може и така да е, защото на трейлъра го има това потапяне под водата, което беше споменато и в книгата в един от моментите. Както и да е, не мисля, че е толкова лоша книгата.
Rose Hathaway
Rose Hathaway
Победител
Победител

Брой мнения : 953
Точки : 3668
Репутация : 12
Присъединяване : 30.03.2010
Възраст : 30
Местожителство : Montana, St. Vladimir Academy

Върнете се в началото Go down

Краткият втори живот на Бри Танър - Стефани Майър Empty Re: Краткият втори живот на Бри Танър - Стефани Майър

Писане by mariana3 Съб Яну 22, 2011 1:58 pm

Книгата беше интересна и приятна за четене.Аз също споделям мнението,че тази книга е просто опит на Стефани да изкара повече пари.Просто вече и на мен взема да ми писва от целия този шум и всички позьорски истории.
avatar
mariana3
Стригой
Стригой

Брой мнения : 12
Точки : 57
Репутация : 0
Присъединяване : 17.01.2011

Върнете се в началото Go down

Краткият втори живот на Бри Танър - Стефани Майър Empty Re: Краткият втори живот на Бри Танър - Стефани Майър

Писане by Jenna Пон Яну 24, 2011 12:46 pm

Книгата си беше наистина добра. Лично на мен ми допадна адски много. Да не кажа повече, отколкото от гледната точка на Бела.
какво като иска да печели пари? Ами всички други, които си правят поредицата от 8-15 книги, като съвсем спокойно може да стане на 4 от повече по 200 страници?
Много ясно, че всичко сега си е чиста проба комерс. И затова се появиха толкова много писателки... видя се, че хората обичат вампирски истории и всеки тръгна да пише поредица. Не книга, поредица.
И да се дразним, и да не се дразним, тази тенденция ще продължи още няколко години - всеки ще пише и пише, и пише не за друго, а за спечели колкото се може повече.
Jenna
Jenna
Победител
Победител

Брой мнения : 102
Точки : 474
Репутация : 1
Присъединяване : 02.06.2010

Върнете се в началото Go down

Краткият втори живот на Бри Танър - Стефани Майър Empty Re: Краткият втори живот на Бри Танър - Стефани Майър

Писане by chou Вто Юли 19, 2011 12:48 am

Хареса ми много и не ме учудва как в една толкова тънка книжка е събрана повече жестокост от захаросаният свят от всички четири главни книги на "Здрач". Тази тук показва истинския мрачен свят на глада на вампирите.
chou
chou
Победител
Победител

Брой мнения : 35
Точки : 153
Репутация : 1
Присъединяване : 01.07.2011

Върнете се в началото Go down

Краткият втори живот на Бри Танър - Стефани Майър Empty Re: Краткият втори живот на Бри Танър - Стефани Майър

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите