Форум Академия за вампири
Дневникът на Роси 7104180s


Join the forum, it's quick and easy

Форум Академия за вампири
Дневникът на Роси 7104180s
Форум Академия за вампири
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Дарения за форума
Latest topics
» Помогнете ми
Дневникът на Роси EmptyЧет Авг 23, 2018 12:01 pm by magi961

» Коя е последната книга, която си купихте?
Дневникът на Роси EmptyНед Яну 21, 2018 6:53 pm by Valentina

» Любима вампирска поредица?
Дневникът на Роси EmptyНед Яну 21, 2018 6:51 pm by Valentina

» Коя книга четете в момента?
Дневникът на Роси EmptyНед Яну 21, 2018 6:50 pm by Valentina

» От А до Я имена на момиче и момче
Дневникът на Роси EmptyНед Яну 21, 2018 6:25 pm by Valentina

» Да броим до 999 vol.2
Дневникът на Роси EmptyНед Яну 21, 2018 6:23 pm by Valentina

» Новини около издаването на четвъртата книга в БГ
Дневникът на Роси EmptyНед Яну 21, 2018 6:10 pm by Valentina

» Любим момент от първата книга?
Дневникът на Роси EmptyВто Яну 16, 2018 11:03 pm by Valentina

» Дориан или Кийо?
Дневникът на Роси EmptyВто Яну 16, 2018 11:00 pm by Valentina


Дневникът на Роси

Go down

Дневникът на Роси Empty Дневникът на Роси

Писане by fallen_angel23 Съб Мар 22, 2014 6:06 pm

Трябва да уча за контролно по история, но ето ме тук, мотаеща се из кибер пространството и чудеща се какви боклуци да си купя, за да наваксам изгубените днес калории, че и да сложа малко отгоре.
Върнах се от танци преди около три часа и първата ми работа беше да си купя сладолед. Между другото, честита пролет на всички! Честно, понякога имам чувството, че съм пълен сакатлък и изобщо не умея да танцувам, защото инструкторката не спира да повтаря, че съм изгубила нивото, което съм стигнала, тъй като напоследък нямах голяма възможност да посещавам редовно тренировките, а аз наистина нямам навика да си упражнявам нещата вкъщи. Обичам да танцувам и силно се надявам да ставам все по-добра и по-добра в това, но напоследък имам чувството, че това е по-скоро задължение, а не развлечение.
Този четвъртък посетих мола, за да се сдобия с нови книги (една от които шестата от АзВ, но се оказа, че не са я получавали от година и половина. Мда, имам наистина скапан късмет понякога), но излязох само с първата от "Хрониките на чародейцити" след близо 40 минути обикаляне на рафтовете. Изядох един сандвич от Събуей на връщане и метрото отново спря, така че се наложи да чакам следващото.
Вчера, след като се прибрах към четири часа, подремнах и се събудих в осем вечерта, само за да си легна отново след два часа. За сметка на това сутринта се чувствах свежа като краставичка, а брат ми помогна като повдигна настроението ми дори още повече. <3
Та, сега се готвя да излизам, за да си купя някакъв чипс или нещо нездравословно, тъй като ще гледам филм. Дотук със здравословното хранене, хех. Спешно се нуждая от повече воля да устоя на изкушението на шоколадите и разните такива.
fallen_angel23
fallen_angel23
Стригой
Стригой

Брой мнения : 11
Точки : 55
Репутация : 0
Присъединяване : 08.07.2011

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите