Форум Академия за вампири
Какво мислите за филма? 7104180s


Join the forum, it's quick and easy

Форум Академия за вампири
Какво мислите за филма? 7104180s
Форум Академия за вампири
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Дарения за форума
Latest topics
» Помогнете ми
Какво мислите за филма? EmptyЧет Авг 23, 2018 12:01 pm by magi961

» Коя е последната книга, която си купихте?
Какво мислите за филма? EmptyНед Яну 21, 2018 6:53 pm by Valentina

» Любима вампирска поредица?
Какво мислите за филма? EmptyНед Яну 21, 2018 6:51 pm by Valentina

» Коя книга четете в момента?
Какво мислите за филма? EmptyНед Яну 21, 2018 6:50 pm by Valentina

» От А до Я имена на момиче и момче
Какво мислите за филма? EmptyНед Яну 21, 2018 6:25 pm by Valentina

» Да броим до 999 vol.2
Какво мислите за филма? EmptyНед Яну 21, 2018 6:23 pm by Valentina

» Новини около издаването на четвъртата книга в БГ
Какво мислите за филма? EmptyНед Яну 21, 2018 6:10 pm by Valentina

» Любим момент от първата книга?
Какво мислите за филма? EmptyВто Яну 16, 2018 11:03 pm by Valentina

» Дориан или Кийо?
Какво мислите за филма? EmptyВто Яну 16, 2018 11:00 pm by Valentina


Какво мислите за филма?

+11
magdalasf
svikito
tedy1_baby
fallen_angel23
maksima
Beauty Nightmare
perla333
mitbull4o
Sweet Nightmare
elizabetta_90
Little_Dhampir
15 posters

Go down

Хареса ли ви филма?

Какво мислите за филма? Vote_lcap52%Какво мислите за филма? Vote_rcap 52% 
[ 12 ]
Какво мислите за филма? Vote_lcap17%Какво мислите за филма? Vote_rcap 17% 
[ 4 ]
Какво мислите за филма? Vote_lcap17%Какво мислите за филма? Vote_rcap 17% 
[ 4 ]
Какво мислите за филма? Vote_lcap13%Какво мислите за филма? Vote_rcap 13% 
[ 3 ]
 
Общо гласове : 23
 
 

Какво мислите за филма? Empty Какво мислите за филма?

Писане by Little_Dhampir Вто Фев 11, 2014 1:23 am

Споделете мнение за филма, ако сте го гледали. Хареса ли ви ?
Little_Dhampir
Little_Dhampir
Администратор
Администратор

Брой мнения : 2878
Точки : 14753
Репутация : 97
Присъединяване : 09.08.2009
Възраст : 29
Местожителство : Murcia, Spain

Върнете се в началото Go down

Какво мислите за филма? Empty Re: Какво мислите за филма?

Писане by elizabetta_90 Съб Фев 15, 2014 11:47 am

На мен много ,много ми хареса !!! Върна ми желанието да прочета поредицата отново !!!! Нямам търпение вече за втория филм !!!  Love Shower
elizabetta_90
elizabetta_90
Победител
Победител

Брой мнения : 946
Точки : 4613
Репутация : 1
Присъединяване : 02.11.2012

Върнете се в началото Go down

Какво мислите за филма? Empty Re: Какво мислите за филма?

Писане by Sweet Nightmare Нед Фев 16, 2014 1:20 am

На мен не ми хареса много. Доста набързо беше направен, Лиса не ми хареса, изобщо. Имаше доста изменени неща. Абе като цяло ставаше за гледане, но можеше да се направи много по-добре и да се включат доста повече неща.
Sweet Nightmare
Sweet Nightmare
Модератор
Модератор

Брой мнения : 3669
Точки : 18018
Репутация : 29
Присъединяване : 05.01.2010
Възраст : 30
Местожителство : Sofia

http://teenobsessions.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

Какво мислите за филма? Empty Re: Какво мислите за филма?

Писане by mitbull4o Нед Фев 16, 2014 1:37 pm

На мен ми хареса, не беше каквото очаквах, но можеше и да е по-зле. Беше забавен и актьора, който играеше Дмитрий си свърши добре работата (и все пак не него си представях за Димка), сцените, които бяха сменени малко не ми се понравиха, но като цяло само претупването на филма не ми хареса. Така че, мнението ми е, че ми хареса и очаквам втория филм.
mitbull4o
mitbull4o
Стригой
Стригой

Брой мнения : 32
Точки : 149
Репутация : 1
Присъединяване : 30.01.2010
Възраст : 30

Върнете се в началото Go down

Какво мислите за филма? Empty Re: Какво мислите за филма?

Писане by Sweet Nightmare Нед Фев 16, 2014 3:16 pm

Най-много ме е яд, че изпуснаха това :

“Do you think I'm pretty?
I think you're beautiful
Beautiful?
You are so beautiful, it hurts sometimes.”

Sweet Nightmare
Sweet Nightmare
Модератор
Модератор

Брой мнения : 3669
Точки : 18018
Репутация : 29
Присъединяване : 05.01.2010
Възраст : 30
Местожителство : Sofia

http://teenobsessions.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

Какво мислите за филма? Empty Re: Какво мислите за филма?

Писане by perla333 Пон Фев 17, 2014 9:24 pm

На мен много ми хареса. След сесията мисля пак да препрочета книгите Smile Имаше изменени неща, но според мен бяха плюс. А и най-важното не беше изпуснато Smile
avatar
perla333
Читател
Читател

Брой мнения : 212
Точки : 867
Репутация : 0
Присъединяване : 01.09.2009
Възраст : 29

Върнете се в началото Go down

Какво мислите за филма? Empty Re: Какво мислите за филма?

Писане by mitbull4o Съб Фев 22, 2014 7:11 pm

Sweet Nightmare написа:Най-много ме е яд, че изпуснаха това :

“Do you think I'm pretty?
I think you're beautiful
Beautiful?
You are so beautiful, it hurts sometimes.”


Да и на мен това ми липсваше, оу и това с косата го претупаха малко (да я носи вдигната).
mitbull4o
mitbull4o
Стригой
Стригой

Брой мнения : 32
Точки : 149
Репутация : 1
Присъединяване : 30.01.2010
Възраст : 30

Върнете се в началото Go down

Какво мислите за филма? Empty Re: Какво мислите за филма?

Писане by Beauty Nightmare Пон Мар 03, 2014 1:38 pm

Гледах го в събота. Беше невероятен, въпреки че бяха изпуснали някои от любимите ми сцени! Smile Утре ще ходя да го гледам пак на кино, че малко поизпуснах една част... :ДДДДДД
Beauty Nightmare
Beauty Nightmare
Модератор
Модератор

Брой мнения : 138
Точки : 568
Репутация : 0
Присъединяване : 09.01.2014
Възраст : 26
Местожителство : Там където желаеш да си, но не можеш да бъдеш...

Върнете се в началото Go down

Какво мислите за филма? Empty Re: Какво мислите за филма?

Писане by maksima Чет Мар 13, 2014 4:45 pm

Обожавам този филм, благодарение на него се запалих по книгите.
maksima
maksima
Стригой
Стригой

Брой мнения : 37
Точки : 105
Репутация : 0
Присъединяване : 22.02.2014
Възраст : 31
Местожителство : София

https://ladiesforum.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Какво мислите за филма? Empty Re: Какво мислите за филма?

Писане by fallen_angel23 Съб Мар 22, 2014 6:47 pm

Ако трябва да съм честна, бях доста скептично настроена, когато разбрах за екранизацията (от постер в метрото), а пък каста първоначално не ми се понрави. Изобщо не пасваше на представите ми за героите, но пък в крайна сметка актьорите свършиха страхотна работа и по мое мнение наистина изиграха ролите си перфектно, въпреки че ми отне половин филм да свикна с Лиса. Зоуи беше перфектна във всяко отношение и беше страхотна Роуз, целия актьорски състав определено успя да опровергае очакванията ми за ужасен филм, който гледах сама, тъй като аз и две мои приятелки така и не се намерихме в киното xD
Данила и Доминик определено се справиха много добре и наистина се въплътиха в образите си, а факта, че Данила е руснак... м-м-ммм ;д
Кирова се извъди доста младичка, ако трябва да съм честна, но пък това не ѝ попречи да си изиграе ролята като хората xD
Като цяло филмът беше върхът и макар че доста сцени бяха пропуснати и също толкова бяха добавени, аз се наслаждавах до последната минута и дори исках още, но уви, ще трябва да почакам известно време, докато го качат в интернет, а за кино ще трябва да си помисля.
fallen_angel23
fallen_angel23
Стригой
Стригой

Брой мнения : 11
Точки : 55
Репутация : 0
Присъединяване : 08.07.2011

Върнете се в началото Go down

Какво мислите за филма? Empty Re: Какво мислите за филма?

Писане by tedy1_baby Сря Мар 26, 2014 8:46 pm

Хареса ми. Не мислех, че ще го направят толкова добре. Надминаха очакванията ми.
avatar
tedy1_baby
Читател
Читател

Брой мнения : 18
Точки : 82
Репутация : 0
Присъединяване : 21.01.2014
Възраст : 33

Върнете се в началото Go down

Какво мислите за филма? Empty Съгласна съм с теб. Определено очаквах да го направят доста по-добър. Мога съвсем спокойно да кажа, че не ми хареса много.

Писане by svikito Пон Апр 14, 2014 1:25 am

Sweet Nightmare написа:На мен не ми хареса много. Доста набързо беше направен, Лиса не ми хареса, изобщо. Имаше доста изменени неща. Абе като цяло ставаше за гледане, но можеше да се направи много по-добре и да се включат доста повече неща.
avatar
svikito
Стригой
Стригой

Брой мнения : 1
Точки : 1
Репутация : 0
Присъединяване : 15.02.2014
Възраст : 27

Върнете се в началото Go down

Какво мислите за филма? Empty Re: Какво мислите за филма?

Писане by magdalasf Сря Апр 16, 2014 9:03 pm

Sweet Nightmare написа:На мен не ми хареса много. Доста набързо беше направен, Лиса не ми хареса, изобщо. Имаше доста изменени неща. Абе като цяло ставаше за гледане, но можеше да се направи много по-добре и да се включат доста повече неща.

Абсолютно съм съгласна,плюс това,че въобще не ми хареса как са го направили като някаква пародия!
Надявам се следващия филм да е направен много по-добре,защото тази поредица заслужава
avatar
magdalasf
Читател
Читател

Брой мнения : 18
Точки : 34
Репутация : 1
Присъединяване : 03.04.2011

Върнете се в началото Go down

Какво мислите за филма? Empty Re: Какво мислите за филма?

Писане by Bubeto Пет Юли 04, 2014 8:14 pm

Аз съм крайно разочарована от филма! Най-глупавият филм, който съм гледала, а е по любимата ми поредица... Толкова харесвам книгите, че направо ме е яд как можаха да направят така филма.. И актьорския състав е под всякаква критика - мороите трябва да са високи и слаби, а дампирите - по-якички, а Лиса и Роуз са с почти еднакво телосложение. Уфф, а Дмитрий си го представях толкова хубав.. във филма е като някакъв петдесетгодишен дядка..  No Sad Smile 
avatar
Bubeto
Стригой
Стригой

Брой мнения : 9
Точки : 25
Репутация : 0
Присъединяване : 12.01.2014
Възраст : 24
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Какво мислите за филма? Empty Re: Какво мислите за филма?

Писане by cheriko Съб Юли 05, 2014 10:08 am

Bubeto написа:Аз съм крайно разочарована от филма! Най-глупавият филм, който съм гледала, а е по любимата ми поредица... Толкова харесвам книгите, че направо ме е яд как можаха да направят така филма.. И актьорския състав е под всякаква критика - мороите трябва да са високи и слаби, а дампирите - по-якички, а Лиса и Роуз са с почти еднакво телосложение. Уфф, а Дмитрий си го представях толкова хубав.. във филма е като някакъв петдесетгодишен дядка..  No Sad Smile 

Толкова съм съгласна. Ето го и моето мнение.
Добре, гледах филма. И останах без думи...
Тези успяха да ме накарат да намразя любимата си история. Единственото общо с книгите са само имената и тук там нещичко, но толкоз.
Първото нещо, от редицата ми не харесани, е историята с гарвана. Тя беше толкова важна, а те бяха изменили историята. Съвпадението беше само, че видяха Соня Карп и Лиса докосна гарвана. Че дори птицата не беше напълно умряла. Какво е съживявала?
Другото нещо - когато пристигаха в академията те пътуваха със самолет, не с кола. И нападението си беше пълна измишльотина.
Има още неща, които не харесах относно действията, но ще отнеме много време да ги описвам. Затова преминавам към актьорите.
Лиса изглеждаше ужасно. Тя трябваше да е красива, изящна, а не с уста като на жаба. А зелените и очи не трябваше да са чак толкова наситени. За точния нюанс не съм сигурно, но определено не бяха такива.
При Виктор Дашков малко бяха прекалили с болестта и приличаше на полуразложен труп. Добре, трябва да изглежда болен ама пък чак до дам...
Строгата директорка имах чувството, че всеки момент ще съблече червената туника с пайети около врата и ще затанцува.
Като видях Мейсън и се хванах за главата. Той трябваше да изглежда силен, а не като покрита с брашно и пъпчасала клечка за зъби.
Мия направо ми изкара акъла. Трябваше да е порцеланова кукла, а не ... това, но което са я направили.
И за накрая: Роуз и Дмитрий. Роуз е приемлива, но само защо трябва при измисленото нападение, да трепери. Та това е Роуз Хатауей - тя не се страхува от нищо. И Дмитрий, човека изместил Деймън от толкова много сърца, приличаше на тридесетгодишен изнасилвач. Палтото си е част от героя, но на този грозник, по мое мнение, ме стоеше ужасно.
Не харесах толкова много работи и то като имате предвид, че гледах само първите 15 минути. И няма да го догледам. Вече с месеци стой на компютъра без да го гледам, защото ако го направя, ще умра от сърдечен удар.
cheriko
cheriko
Читател
Читател

Брой мнения : 33
Точки : 81
Репутация : 0
Присъединяване : 01.07.2014
Възраст : 24
Местожителство : в сенките на нощта

Върнете се в началото Go down

Какво мислите за филма? Empty Re: Какво мислите за филма?

Писане by Carry Пон Юли 14, 2014 7:57 pm

Честно казано можеше и по-добре. От към сценарий определено филма беше лишен от някои от най-хубавите моменти, което беше минус. Доста неща бяха променени - някой спомена по-горе за момента с косата на Роуз, което понякога беше хубаво, понякога - не.
На мен актьорския състав ми беше леко странен. И Дмитрий, и Роуз, и Лиса и въобще всички на външен вид бяха дооста далеч от това в главата ми, но пък играта им не беше никак зле, така че се примирих с факта и към края на филма дори започнах да харесвам Димка. :3
Определено имаше какво да се желае, но пък не беше и прекалено зле и аз с нетърпение очаквам
продължение.
avatar
Carry
Читател
Читател

Брой мнения : 25
Точки : 74
Репутация : 1
Присъединяване : 10.01.2014
Възраст : 26
Местожителство : Всички пейки в парка са мои.

Върнете се в началото Go down

Какво мислите за филма? Empty Re: Какво мислите за филма?

Писане by Vampire_Lover Вто Авг 12, 2014 2:36 am

Ами на мен филма доста ми допадна, все пак благодарение на него се запалих по поредицата  Wink (прочетох първата книга още същата вечер)

Знам, че повечето ще кажат "Разбира се, че филма ти харесва, нали първо него си гледала", но не е точно така. Когато прочетох книгата бях доста изненадана (в добрия смисъл), че до голяма степен филма се придържа по книгата. Всичко си е на място, макар че да, има и някои пропуски тук-там, но все пак в 2 часа цяла книга..

Актьорите ми допаднаха
(само Луси Фрай нещо не ми се вписва, но пък е лесно да се преживее Very Happy  Very Happy ), макар че бих предпочела първо сама да бях изградила представите си за тях и чак след това да ги видя. Но нищо.. то може би ще има и други филми, а има още доста нови герои  Very Happy Very Happy .
avatar
Vampire_Lover
Стригой
Стригой

Брой мнения : 34
Точки : 110
Репутация : 0
Присъединяване : 11.08.2014
Възраст : 25
Местожителство : София, България

Върнете се в началото Go down

Какво мислите за филма? Empty Re: Какво мислите за филма?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите