Форум Академия за вампири
Дневникът на Мира 7104180s


Join the forum, it's quick and easy

Форум Академия за вампири
Дневникът на Мира 7104180s
Форум Академия за вампири
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Дарения за форума
Latest topics
» Помогнете ми
Дневникът на Мира EmptyЧет Авг 23, 2018 12:01 pm by magi961

» Коя е последната книга, която си купихте?
Дневникът на Мира EmptyНед Яну 21, 2018 6:53 pm by Valentina

» Любима вампирска поредица?
Дневникът на Мира EmptyНед Яну 21, 2018 6:51 pm by Valentina

» Коя книга четете в момента?
Дневникът на Мира EmptyНед Яну 21, 2018 6:50 pm by Valentina

» От А до Я имена на момиче и момче
Дневникът на Мира EmptyНед Яну 21, 2018 6:25 pm by Valentina

» Да броим до 999 vol.2
Дневникът на Мира EmptyНед Яну 21, 2018 6:23 pm by Valentina

» Новини около издаването на четвъртата книга в БГ
Дневникът на Мира EmptyНед Яну 21, 2018 6:10 pm by Valentina

» Любим момент от първата книга?
Дневникът на Мира EmptyВто Яну 16, 2018 11:03 pm by Valentina

» Дориан или Кийо?
Дневникът на Мира EmptyВто Яну 16, 2018 11:00 pm by Valentina


Дневникът на Мира

Go down

Дневникът на Мира Empty Дневникът на Мира

Писане by mir4eto97 Пон Авг 16, 2010 4:16 pm

Тук ще записвам как прекарах деня си. Нядявам се да ви допадне...
mir4eto97
mir4eto97
Обикновен човек
Обикновен човек

Брой мнения : 88
Точки : 382
Репутация : 0
Присъединяване : 24.02.2010
Възраст : 26
Местожителство : Пловдив

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Мира Empty Re: Дневникът на Мира

Писане by mir4eto97 Пон Авг 16, 2010 4:48 pm

Мило Дневниче, може ли живота ми да се усложни още повече. Болна съм от 28 юни. Първо беше гърлото, после температурата, а сега излезе, че е СКАРЛАТИНА. Ама аз щото нали съм "отделен случай", моето не се кара по обикновения начин. Значи ето какво имам предвид:
1. Ако скарлатина се кара с температура от 39 градуса и нагоре, аз я карам с 36.9 най-много 37.4
2. Ако трябва цялото ми тяло да е чарвено, като маймунско дупе (с извинение), при мен тялото ми се зачервява само на едно място и после се маха.
3. Ако би трябвало езика ми да бъде с цвят на малина - моя е съвсем нормален.
Сега пия един антибиотик голям, колкото бръбмар и допълнително още 6 витамина на ден.
Ааа...да не забравя. На всичкото отгоре, няма да гостувам на най-добрата си приятелка Ивана, в нейното село. ДОРИ НЯМА И ДА Я ПОКАНЯ НА МОЯ Р.Д. Понеже периода, в който ""заразявам" трае до 30 ДЕНА. Ужас. Сега съм вкъщи и по цял ден чета фен преводите на Тъмните пазители и превода на една друга....аа да, сетих се, Нарича се Потръпване в студа. Бива за губене на време.
А сега да ти разкажа и за моя любовен живот..(долови сърказма)
Та значи от първи клас харесвам едно момче. Нека да го наречем П. Та този живее в моя блок на третия етаж (а аз съм на петия). Той естествено не ме харесва. Но преди да свърши училище постоянно ме гледаше. Хванех ли го да ме зяпа, той обръщаше глава, както става и в обратния случай. Едно момче от нашия клас, с име Иво, ми каза че Петър от съседния ми вход си падал по мен. Но това не е всичко. Петър от нашия клас си падал по Ивана, а тя харесва един тип от нейното село....Криси. Другата ми приятелка пък Боби, харесваше едно момчче от 7 клас, които се казва Тодор. Ама пре ваканцията скъсаха. Ами то се знаеше, а и ние с Ивана им казвахме. 1 че тя тичаше и се смееше като кон и 2, че Тошко имаше мигли на камила. ROFL
Има и още. Ето една случка свързана с П.
В часа по география обсъждахме северните части на Южна Америка. П. беше с един чин по-назад от мен (и Ивана). Приятелката ми се обърна по едно време назад и после ми прошепна:
- Само не се обръщай назад.
- Защо? - естествено любопитсвото ми надделя и се обърнах. И КАКВО ДА ВИДЯ? Ококорих се насреща и после рязко се извъртях. Ивана се захили и аз казах;
- Мисля, че туко що разбрах как изглеждат северните части на П.
Ами как нямаше да разбера. Хванах момчето точно в това време, в което си махаше фланелката и осаваше по потник. Но беше дръпнал и потника и се виждаха..... :angry2:
НЕ СПРИ! Боже, все си мисля че не го харесвам, но като го видя нещо пърха в мен. Ама не са пеперуди. Май са Слонове. Но и той ме гледа, и ме дразни естествено.
Един път Ивана ми каза, че си играл с косата ми, понеже П. седи зад мен по английски. Това ми хареса....и то много. 2-3 пъти дори ми оправи и качулката. Аааааа мразя го, ама като се замисля мразя и сърцето си. Офф, какво да правя? Аз попринцип съм мъжкарана и налитам на шамари ROFL ако някой ми лази дълго време по нервите. Но като съм около него, се държа супер странно. Приятелката ми ми каза, че го гледам по странен начин. Да супер. Ами то направо да не се доближавам изобщо до него.
mir4eto97
mir4eto97
Обикновен човек
Обикновен човек

Брой мнения : 88
Точки : 382
Репутация : 0
Присъединяване : 24.02.2010
Възраст : 26
Местожителство : Пловдив

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите