Форум Академия за вампири
Академия за вампири от името на Дмитрий 7104180s


Join the forum, it's quick and easy

Форум Академия за вампири
Академия за вампири от името на Дмитрий 7104180s
Форум Академия за вампири
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Дарения за форума
Latest topics
» Помогнете ми
Академия за вампири от името на Дмитрий EmptyЧет Авг 23, 2018 12:01 pm by magi961

» Коя е последната книга, която си купихте?
Академия за вампири от името на Дмитрий EmptyНед Яну 21, 2018 6:53 pm by Valentina

» Любима вампирска поредица?
Академия за вампири от името на Дмитрий EmptyНед Яну 21, 2018 6:51 pm by Valentina

» Коя книга четете в момента?
Академия за вампири от името на Дмитрий EmptyНед Яну 21, 2018 6:50 pm by Valentina

» От А до Я имена на момиче и момче
Академия за вампири от името на Дмитрий EmptyНед Яну 21, 2018 6:25 pm by Valentina

» Да броим до 999 vol.2
Академия за вампири от името на Дмитрий EmptyНед Яну 21, 2018 6:23 pm by Valentina

» Новини около издаването на четвъртата книга в БГ
Академия за вампири от името на Дмитрий EmptyНед Яну 21, 2018 6:10 pm by Valentina

» Любим момент от първата книга?
Академия за вампири от името на Дмитрий EmptyВто Яну 16, 2018 11:03 pm by Valentina

» Дориан или Кийо?
Академия за вампири от името на Дмитрий EmptyВто Яну 16, 2018 11:00 pm by Valentina


Академия за вампири от името на Дмитрий

+3
Sweet Happiness
bels
ashley green
7 posters

Go down

Академия за вампири от името на Дмитрий Empty Академия за вампири от името на Дмитрий

Писане by ashley green Чет Фев 11, 2010 12:45 pm

І Глава

-Господин Беликов,както знаете,Ви повикахме ,за да помогнете да върнем госпожица Драгомир и госпожица Хатауей обратно в Академията-говореше ми с равен глас директор Кирова-След смъртта на господин Зеклос сте причислени като персонален пазител на принцесата.
Когато чух името Зеклос,вълна от силни емоции ме заля-болка,гняв...дори вина.Иван Зеклос беше повереният ми моро,но беше убит от стригои.По време на атаката аз бях в законна отпуска.Това обстоятелство предполага да не изпитвам вина.И все пак тя беше на лице.
-Довечера с още единадесет пазители ще тръгнете за Портланд-продължи директор Кирова като ми подаде една снимка и ключ-Това е снимката на госпожица Хатауей.Няма нужда да Ви давам снимка на принцесата.
Погледнах снимката.Момичето на нея ме прониза с огромните се черни очи.То се усмихваше.Беше доста хубава,на за мен беше просто работа.Откъснах поглед от снимката и взех ключа.На него имаше номер.
-Можете да оставите багажа си в стаята.Преди да тръгнете за Портланд ще Ви дадем допълнителни инструкции .
Кимнах и взех багажа си.Не беше трудно да намеря стаята си,тъйкато стаите на пазителите бяха в отделно крило.Щом влязох,хвърлих сака си на пода и се проснах на леглото.Бях доста изморен от пътя,а довечера ме чакаше още ,за това затворих очи и се опитах да поспя.
Незнайно защо,в съня ми се поеви момичето от снимката,но не беше главно действащо лице,а седеше някъде в периферията.Действието се развиваше в Сибир.Щеше да е странно,ако не бях руснак.Мястото обаче не беше важно.В случея главна роля не играеше то,а действащите лица.Освен момичето от снимката имаше и група стригои,нападащи мен и още неколцина пазители.Борихме се,а момичето седеше и наблюдаваше с празен поглед случващото се.Един от стригоите извади нож и го насочи към сърцето ми.От усните на момичето излезе писък,който никога няма да забравя.Но преди злодеят да забие студената стомана в мен,будилникът иззвъня.
Надигнах се с мъка и го изключих.Отидох до банята,за да си взема душ.
След като приключих с къпането,навлякох чифт дънки и тениска с къс ръкав.Понеже съм свикнал с ниските темперетури-брей животът в Сибир си имал и своите плюсове!-не ми беше студено.Прецених обаче,че няма да е лошо да си взема и палтото.
Нямах какво повече да правя,за това отидох до щаба на пазителите.И друг път съм идвал в Академията и лесно се ориентирах.Когато пристигнах,заварих няколко пазители да разговарят.С повечето от тях се познавах.Сред тях беше и Албърта.След смъртта на господин Зеклос я бях срещал няколко пъти на разни мисии.
-Здравей Дмитрий!-поздравиме тя
Просто кимнах и се присъединих към групата
-Тъкмо обсъждахме стратегията-заобеснява ми еди от пазителите-Това е къщата,в която са се настанили-продължи,подавайки ми една снимка-И така,Дмитрий,ти ще застанеш на чело на операцията-каза той-Смятам,че си най-опитния.
Бегло познавах пазителят,който ми говореше.Доколкото си спомнях името му беше Стан Алто.
-Аз ще остана тук,защото училището има нужда от пазители.



Това е нещо,което написах от скука,ако ви харесва ще продължа да пиша

P.S.-Може да има правописни и фактологични грешки,за което се извинявам.
ashley green
ashley green
Морой-Дух
Морой-Дух

Брой мнения : 407
Точки : 1936
Репутация : 4
Присъединяване : 29.12.2009
Възраст : 28

http://port-royal.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

Академия за вампири от името на Дмитрий Empty Re: Академия за вампири от името на Дмитрий

Писане by bels Чет Фев 11, 2010 12:50 pm

много е яко харесва ми :(inlove): Sun

Коментарите се пишат ТУК - Ели
bels
bels
Победител
Победител

Брой мнения : 344
Точки : 1665
Репутация : 2
Присъединяване : 31.12.2009
Възраст : 27
Местожителство : sofiq

Върнете се в началото Go down

Академия за вампири от името на Дмитрий Empty Re: Академия за вампири от името на Дмитрий

Писане by ashley green Чет Фев 11, 2010 1:03 pm

Много благодаря Blushing
ashley green
ashley green
Морой-Дух
Морой-Дух

Брой мнения : 407
Точки : 1936
Репутация : 4
Присъединяване : 29.12.2009
Възраст : 28

http://port-royal.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

Академия за вампири от името на Дмитрий Empty Re: Академия за вампири от името на Дмитрий

Писане by Sweet Happiness Нед Фев 28, 2010 9:26 am

Много ми харесва! Яко е да четеш и от името на Дмитрий... пусни още Happy

ЕДИТ: Пиши на КИРИЛИЦА!
ЕДИТ 2: Пиши в темата за коментарите! - Ели
Sweet Happiness
Sweet Happiness
Стригой
Стригой

Брой мнения : 1
Точки : 5
Репутация : 0
Присъединяване : 27.02.2010

Върнете се в началото Go down

Академия за вампири от името на Дмитрий Empty Re: Академия за вампири от името на Дмитрий

Писане by ashley green Нед Фев 28, 2010 7:52 pm

-Аз самият ще остана тук,защото училището има нужда от пазители.И така,Дмитрий,какво предлагаш да направим?
Преди да обмисля плана ми бе нужна още информация.Само с няколко снимки нямаше да се получи нищо.
-А те сами ли живеят?-попитах аз
-Имат съквартирант на име Джерами-каза Стан подавайки ми поредната снимка.Тези хора май имат повече снимков материал от фотогалерия.
-А притежават ли някакво превозно средство,с което да избягат?-замислено заразглеждах снимката на момчето
-Те нямат..,но въпросният Джерами има зелена Хонда-отговори ми Стан,а на лицето му се изписа странно изражение.Изглежда самият той не бе допуснал възможността принцесата и приятелката и да се измъкнат.
-В такъв случей ще ги подмамим да излязат.Ще разположим група от пазители в близост до колата.Разбира се,ще изпразним резервоара,за всеки случей....И все пак има някакъв,макар и малък,шанс да не се сетят за колата.Но ние ще се постараем да не се измъкнат.Другата група ще дойде с мен.Ще застанем около къщата.Когато ни видят,ще решат,че е опосно да останат вътре.А ние ще сме им устроили засада.
-Планът си го бива.Браво,Беликов!-не пропусна да ме похвали Стан Алто.-А сега не губете време!Преди да се е съмнало трябва да ги върнете в Академията
Важно бе да ги отведем в Академията преди да слънцето до изгрее,защото то може до бъде доста опасно за мороите,каквато бе принцесата.
Всички се отправихме към входа на Академията,където бяха паркирани няколко микробуса.Те щяха да ни отведът до летището,а оттам ,с помощта на часния самолет на училището,щяхме да стигнем да Портланд за отрицателно време.
Мълчаливи,всички пазители,включително и аз,се качихме в микробусите.На вън времето бе захладняло,а около нас се стелеше мрак.Здрача не беше проблем за вампирското ми зрение.Не мина много време и вече бяхме в самолета.Седях на мястото си и гледах през прозореца.Виждаха се горите на Монтана.Изумих се от гледката.Може би,защото бях свикнал всичко около мен да е заледено и затънало в сняг.Загледан в опустошителната красота на природата,не усетих кога времето мина.Вече бяхме кацнали в Портланд.Часът бе почти три през нощта.Бързо номерихме къщата.Двама от пазителите изпразниха резервоара на Хондата.После всички заехме местата си.
Дойде ред на втората част от плана.Застанах в близост до прозореца.От позицията си имах видимост.Ясно виждах сцената вътре.Принцесата бе захапала едно тъмнокосо момиче,но не изглеждаше то да има нещо против.Мороите освен от обикновена храна имат нущда и от кръв,за да оцелеят.Щом приключи със захранването принцесата се отдръпна и аз забелязах,че тъмнокосото момиче всъщност бе момичето от снимката.Очевидно единственият езточник на кръв за Василиса,така се казваше принцесата,е било именно то.Малко дампири,каквито со всики пазители,а и самият аз,беха позволили на морой да пие от кръвтта им.Това се смята за позорящо и обидно.Тъмнокосото момиче се облегна назад,очевидно бе изтощено от загубата на кръв.Василиса стана и излезе.Не след дълто момичето от снимката се изправи и леко залитайки отиде до прозореца.Щом се надвеси вятъра разроши косите и.После тя ме забеляза.Рязко се отдръпна от перваза и се отдалечи.Доволен,че всичко върви по план се извърнах назад и се скрих в сенките.Там Албърта ме чакаше.
-Всичко е наред-доволно отбелязах аз.
Не мена много време и двете момичета излязоха.Вървяха право към капана ни.Частта от пазители,която бе разположена около къщтата,тръгна след тях.Аз минах на пряко.Но те явно усетиха,че сме по петите им,защото се затичаха.Наложи ми се да усиля темпото си.Момичето от снимката залиташе доста и за това те бяха по-бавни.Три метра преди да стигнат Хондата аз изкочих пред тях.Тъмнокосото момиче избута Василиса зад себе си.В тава време останалите пазители се появиха.
-Остави я-изръмжа тъмнокосата-Да не си я докоснал!
Стараех се изражението ми да остане спокойно,неиздаващо никакви емоции.Така ме бяха учили.Все пак не исках да ги стресна.Протегнах ръце напред-нещо като успокоителен жест.Пристъпих крачка напред ,но момичето от снимката ме нападна.Не беше проблем да се справя с тази хватка.През годините бях натрупал достотъчно опит,а тя очевидно отдовна не бе тренирала.Не исках да я нараня,за това я халосах небрежно,без да влагам сила.Но тя май не се бе съмзела от загубата на кръв.Олюля се и политна към тротоара.Бързо се протегнах я хванах преди да се удари.Щом тя отново се закрепи на краката си,погледът ми падна върху врата и.
ashley green
ashley green
Морой-Дух
Морой-Дух

Брой мнения : 407
Точки : 1936
Репутация : 4
Присъединяване : 29.12.2009
Възраст : 28

http://port-royal.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

Академия за вампири от името на Дмитрий Empty Re: Академия за вампири от името на Дмитрий

Писане by ashley green Вто Мар 02, 2010 3:05 pm

Момичето изглежда забеляза това.Тя вдигна свободната си ръка и с пръсти докосна раната,която се бе появила слез ухапването на принцесата.Върху тях бе полепнала гъста кръв.Смутена тя разтърси глава и косата и закри раната.Очите ми останаха миг по-дълго,от колкото бе необходимо,върху врата и.Очевидно момичето бе доста привързано към принцесата-даваше и от кръвта си и дори сега,когото осъзнаваше,че няма никакъв шанс да победи всички ни,се бореше.
На лецето и се появи предизвикателна гримаса.Отскубна се от хватката ми,или по-скоро аз я пуснах,защото ако исках можех да я държа така цяла нощ.Момичето бе готово да ме нападне отново.Но гласът на принцесата я спря.
-Роуз-изрече тихо тя-Откажи се.
Изглежда момичето се вслуша в думите и.Най-после се предаде.Пристъпих напред.Поклоних се леко на принцесата в знак на почит.
-Казвам се Дмитрий Беликов-представих се аз.-Принцесо,дошъл съм да ви върна обратно в академията”Свети Владимир”
ashley green
ashley green
Морой-Дух
Морой-Дух

Брой мнения : 407
Точки : 1936
Репутация : 4
Присъединяване : 29.12.2009
Възраст : 28

http://port-royal.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

Академия за вампири от името на Дмитрий Empty Re: Академия за вампири от името на Дмитрий

Писане by ashley green Вто Мар 02, 2010 3:46 pm

ІІ Глава
Още щом натоварихме Василиса и Роуз,така бях чул принцесата да нарича тъмнокосото момиче,на самолета ми бе нужен само един поглед,за да разбера,че ще се опитат да избягат.
-Не им позволявайте да си говорят-предупредих пазителите аз-Ако останат без надзор само за пет минути,веднага ще измислят план за бягство.
При тези думи Роуз ме изгледа надменно и се отдалечи назад по пътеката.
Но дори и да бяха замислили нещо,трудно щяха да го осъществят.Самолета вече беше във въздуха, а ние бяхме повече.
Настаних се отпред до принцесата.Тя изглеждаше доста притеснена.Не виждах смисъл в тези емоции,защото ние я водехме на безопасно място.В реалния свят,в който тя и Роуз са живели две години,са били незащитени.Живеели са в страх.Докато в Академията щяха да бъдат под закрилата на цл куп пазители.От притеснение Василиса изпусна капачката на бутилката,която стискаше.Наведох се,за да и я подам.
Към края на полета отидох в задната част на самолета,където седеше Роуз.Исках да разбера нащо.Размених мястото си с пазителя до нея.Изминаха няколко секунки преди да я попикам.
-Наистина ли смяташе да се бориш с всички нас?
Тя не ми отговори,но аз продължих
-Да правиш това...да я браниш така отчаяна...много е смело.Глупаво,но все пак смело-бях сигурен в това,което говоря.От нея щеше да излезе страхотен пазител,но не ми беше съвсем ясно защо го прави.Защо бе готова да се жертва заради един морой.-Защо въобще опитваш?-попитах я аз
Тя се обърна сращу мен.Няколко кичура от тъмната и коса бяха паднали върху лицето и и тя ги отмести,за да ме потледне право в очите.
-Защото съм нейн пазител-рязко ми отвърна Роуз.
Тя обърна глава и се загледа през илюминатора.Стана ми пределно ясно,че не ме харесва особено.До зовършването и,след което заедно щяхме да сме пазители на Василиса ,едва ли щях да разговарям с нея,така че това,че не храни симпетии към мен не ме притесняваше.Станах и се върнах в предната част на самолета.
ashley green
ashley green
Морой-Дух
Морой-Дух

Брой мнения : 407
Точки : 1936
Репутация : 4
Присъединяване : 29.12.2009
Възраст : 28

http://port-royal.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

Академия за вампири от името на Дмитрий Empty Re: Академия за вампири от името на Дмитрий

Писане by Krisinka_s Съб Мар 06, 2010 1:28 am

стана ми супер интересно...пишеш много увлекателно и много ми харесва smile продължавай,а ние ще те подкрепяме!! Razz: Yes

ЕДИТ: Пиши в темата за коментарите! - Ели
Krisinka_s
Krisinka_s
Дампир-Пазител
Дампир-Пазител

Брой мнения : 1280
Точки : 6337
Репутация : 1
Присъединяване : 20.01.2010
Възраст : 31

Върнете се в началото Go down

Академия за вампири от името на Дмитрий Empty Re: Академия за вампири от името на Дмитрий

Писане by ashley green Чет Юли 01, 2010 3:23 pm

Полетът не бе много дълъг и скоро кацнахме.Натоварихме принцесата и Роуз в една от колите .Постарах се да не ги изпускам от поглед,защото бях удебен ,че ще направят някой нескопосан опит за бягство.След кратка размяна на думи с пазачите на Академията ,навлязохме в пределите на училището.Оттук трудно можеха да избягат по простата причина,че денонощната охрана бе непробиваема.
Навлязохме във вътрешната зона,разделена на две-за началните и за горните класове.Цялото училище бе в готически стил.Масивни врати от ковано желязо разделяха градините ,пръснати по цялата площ на Академията.Мястото не приличаше на обикновено училище,а по-скоро на някой от големите университети характерни за Европа.Сградите бяха богато украсени,но аз не можех да си позволя да се заплесвам по тях,защото бях на работа.Секунда невнимание можеше да ми струва много,затова се съсредоточих върху поставената ми задача.Продължихме да вървим към административните сгради.Уханието на борове и влажни листа ни съпровождаше,но като се има предвид,че се намирахме в Монтана ,това бе нещо нормално.
-Хей ,другарю.-чух гласа на Роуз близо до себе си.
Явно бе успяла да се отскубне от пазателите,които вървяха зад нас.
-Искаш да ми кажеш нещо?-попитах без да я поглеждам.Обръщението “другарю” ,изречено от нея ,ми се стори изключително странно ,като се има предвид,че тя едвали знаеше какво значи тази дума.
-При Кирова ли ни водиш?-попита ме тя,явно забравила какво значи уважение
-Директор Кирова-поправих я набързо
-Добре де,директор.Както и де е ,но тя си остава една адски надута ,тъпа,дърта куч...-макар и да бях руснак,английският ми беше като втори роден език и бях наясно какво щеше да каже Роуз,преди да забележи ,че ще минем през столовата
Разбирах притесненеето и.Все пак тя и принцесата си бяха спечелили лоша слава,изчезвайки без причина.
Закуската туко-що бе започнала и столовата бяха изпълнени от шум и глъчка.Морои и дампири разговаряха и се смееха,но щoм влязохме изведнъж стана тихо.Множество погледи се забиха в нас.Беше ми любопитно как ще реагират бегълките ни на реакциите на съучениците си.На лицето на Роуз се появи ленива усмивка и дръзко изражение.Знаех обаче,че ,ако имаше възможност,тя щеше да придпочете да се скрие в дън земя,защото си личеше ,че не и харесва всички да я зяпат .


ashley green
ashley green
Морой-Дух
Морой-Дух

Брой мнения : 407
Точки : 1936
Репутация : 4
Присъединяване : 29.12.2009
Възраст : 28

http://port-royal.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

Академия за вампири от името на Дмитрий Empty Re: Академия за вампири от името на Дмитрий

Писане by mir4eto97 Пет Юли 09, 2010 9:56 pm

Krisinka_s написа:стана ми супер интересно...пишеш много увлекателно и много ми харесва smile продължавай,а ние ще те подкрепяме!! Razz: Yes

ЕДИТ: Пиши в темата за коментарите! - Ели

И аз съм на това мнение! Браво! Много ми хареса!!! Yes Yes Yes

ЕДИТ: Пиши в темата за коментарите! - Ели
mir4eto97
mir4eto97
Обикновен човек
Обикновен човек

Брой мнения : 88
Точки : 382
Репутация : 0
Присъединяване : 24.02.2010
Възраст : 26
Местожителство : Пловдив

Върнете се в началото Go down

Академия за вампири от името на Дмитрий Empty Re: Академия за вампири от името на Дмитрий

Писане by veseto1996 Пет Юли 23, 2010 8:23 pm

Браво на вас ....главата е супер

ЕДИТ: Пиши в темата за коментарите!!!!!!! - Ели
avatar
veseto1996
Стригой
Стригой

Брой мнения : 3
Точки : 11
Репутация : 0
Присъединяване : 30.05.2010

Върнете се в началото Go down

Академия за вампири от името на Дмитрий Empty Re: Академия за вампири от името на Дмитрий

Писане by mileidito Чет Сеп 23, 2010 2:32 pm

Това което си написала е прекрасно ,много добро.Да видим историята от погледа на Дмитрий е уникално и много интересно да ти кажа чесно ще бъде страхотно ако продължиш да го пишеш, дори ако напишеш цялата поредица,отдава ти се Wink ,аз лично съм доста впечатлена :Clap21:. Дано скоро ни зарадваш с продължение Wink .
Успех мила Yes
mileidito
mileidito
Обикновен човек
Обикновен човек

Брой мнения : 148
Точки : 738
Репутация : 2
Присъединяване : 20.04.2010
Възраст : 38

Върнете се в началото Go down

Академия за вампири от името на Дмитрий Empty Re: Академия за вампири от името на Дмитрий

Писане by ashley green Пон Яну 10, 2011 5:24 pm

Столовата бяха изпълнени с цяло море шокирани изражения забити в двете момичета.Представях си какво ли се върти в главите им.Малко ученици си биха позволили да отвлекат моройска принцеса, още повече ,че Василиса бе последната от рода Драгомир.Може би имаше и такива , които се възхищаваха на Роуз.Незнайно как тя бе успяла да мине покрай охраната и после въпреки наличието на стригои, да опази принцесата.Други сигурно гледаха на тъмнокоската с лошо чувство.Но различните мнения бяха нещо обичайно.Все пак , ако всички мислехме еднакво, в нашия савършен свят щеше да цари хаос.А от коя група бях аз?Да, възхищавах се на това невръсно момиче, успяло да се погрижи за един морой , но смятах , че е глупаво.Можеше да си остане в Академията на топло, вместо да рискува кожата си.Още повече , че бе толкова млада.Чист късмет бе , че не се бе натъкнала на някоя по-голяма група от стригои.
Разтърсих глава и прогоних всички хаотични мисли, зародили се в мозъчната ми кутия.Вместо това се съсредоточих върху друга важна задача.Да не им позволя да избягат отново.Пронизах с поглед тъмнокоската и само няколко крачки по-късно, вече отварях дървената врата на кабинета на директор Кирова.
И друг път бях имал честта да разговарям с нея.Все пак именно тя ме бе повикала тук, за да върна момичетата.Ала чак сега се заех с изучаването на чертите и.Като повечето морои и тя разполагаше с неибежните качества като кльощаво тяло и бледа кожа.Косата и тук-там бе започнала да придобива сребристи оттенъци, характерни за възрастта и.Отместих поглед от Кирова и както обикновенно усетих присъствието на човека още преди да съм го видял.Човека май не бе най-подходящото определение.Морой..да, това пасваше повече.
Двете момичета се настаниха на столове пред масивната катедра на директорката и започнаха да придобиват червеникав цвят, усещайки това, което предстоеше.
-Василиса-заговори мороя
Роуз се сепна.Нещо непростимо за един пазител.Няколко положителни точки, които и бях дал, автоматично преминаха към друга категория, която с право носеше определението “отрицателна”
-Чичо-извика принцесата и обви ръце около крехкото му тяло.
Принц Виктор Дашков.Като пазител на член на фамилията Зеклос, често придружаваха господаря на задължителните лъскави събития.Големи сборища от най-елитните представители , на най-елитните фамилии.Мороите си падаха по такъв вид показност.
Виктор Дашков изглеждаше ...състарен.Блед и слаб повече от обичайното за представителите на расата на мороите.Ръцете му трепереха сякаш в тях държеше невидим товар.
-Нямаш представа колко се радвам ,че те виждам в безопастност Василиса-тихият му глас ме жегна като нагорещен ръжен.Никой не заслужаваше да си отиде толкова млад от този свят.-Радвам се и за теб Роуз
Явно не само аз изпитвах съжаление към принца.Тъмнокосото момиче също бе придобило израз на съчувствие върху лицето си.
Василиса се върна на мястото си и тогава се започна.Това бе първия пък, в който чувах лекция на директор.Когато бях малък се стараех да не се забърквам в каши и това ми бе спечелило добра слава.Ушите ми долавяха думи като:отговорност, дисциплина и всякакви други сложни термини,подхождащи повече на учебник по психология.Според мен с крясъци нищо нямаше да се оправи.Така само се влошаваха нещата.Ала аз бях просто един прехвърлен пазител, който нямаше думата в методите на превъзпитание на проявилите се ученици.
--Вие, госпожице Хатауей,нарушихте най-свещения обет, обетът на един пазител да брани своя морой.Това е израз на голямо доверие.Доверие, което вие нарушихте чрез самоволното-хъм, ето една американска дума, която не разбирах-отвеждане на принцесата оттук.Всеки стригой с радост би погубил член от фамилията Драгомири вие направо сте ги улеснили в в това.-изсъска отново директорката
-Роуз не ме е отвлякла-заговори Василиса , а аз обърнах глава в нейна посока, опитвайки се да разбера какво се върти в главата и.Смело да се изправиш пред Кирова ,още повече да защитаваш някой, който неуспоримо носи тежкото бреме на вината.-Аз исках да се махна от тук.Така че не я обвинявайте
Никой морой , най-малко поледната принцеса Драгомир, не би пожелал да излезе зад защитните пръстени на Академията и да се потопи в жестоката реалност , изпълнена с стригои.Но тя звучеше толкова убедителна в думите си.
Кирова обаче не обърна внимание на принцесата.Изшътка и да мълчи и продължи с поучителната лекция.
-Госпожице Драгомир, вие може би сте били иницияторката на този план, но доколкото ми е известно, отговорността за изпълнението му си остава нейна.Ако Хатауей изпълняваше дълга си, би трябвало да се грижи за вашата безопастност.
Погледа ми се плъзна по лицето на Роуз, което в момента ставаше опасно червено.
-Аз изпълнявах своя дълг!-момичето изкрещя толкова силно, че започнах силно да се притеснявам за нервите на директорката.Бях готов да скоча на помощ, ако тъмнокостака не овладее нервите си, но чак до там не ми се вярваше да се стигне-През цялото време бдях над нея!Пазех я както никой от вас-не го стори.Направих това , което трябваше .Докато вие тук....определено нямаше да го сторите.
ashley green
ashley green
Морой-Дух
Морой-Дух

Брой мнения : 407
Точки : 1936
Репутация : 4
Присъединяване : 29.12.2009
Възраст : 28

http://port-royal.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

Академия за вампири от името на Дмитрий Empty Re: Академия за вампири от името на Дмитрий

Писане by ashley green Пон Яну 10, 2011 6:12 pm

Нямаше логика в последните и думи.Цялата Академия бе пълна с пазители и обградена от защити.Или Роуз се бе побркала, или имаше нещо друго...
-Госпожице Хатауей, простете ми , ако съм пропуснала да схвана логита в твърдението ви,че сте я защитавали, отвеждайки я от една строго охранявана и зорко пазена сграда,защитена с магически сили.Освен, ако нямаше нещо, за което сте пропуснали да ми събощите
Наострих уши в очакване на следващите думи на Роуз.Но отговор не последва.Аз обаче не бях глупак.Очевидно бе , че нещо ставаше.Тънко бе булото на заблудата и изглежда Кирова не го забеляза...
-Разбирам.Е, добре.Според моята преценка единствената причина да избягате-като оставим настрана усещането за върнуващо приключение-е било желанието ви да избегнете последствията от онзи ужасени и пагубен номер, който погодихте преди да избягате.-картите бяха на масата и изглеждаше, че изхода от това раздаване нямаше да е в полза на Роуз
-Не, това не е...-измънка тъмнокоската , но всичко бе загубено, поне това ставаше ясно от погледа на директорката
-И това още повече улеснява решението ми.Принцесата като знатна личност от династията на мороите,заради собствената си безопастност трябва да продължи с обучението си тук, в Академията.Обаче към вас , Хатауей, нямам подобни задължения.Така че трбява да напуснете колкото е възможно по-бързо.
Това беше удар под кръста.Тъмнокоската щеше да остане на улицата, а това щеше да е повратен момент в живота и.Необяснимо чувство се завихри в мен и един мъничък глас вътре в мен ми закрещя, че не бива да го позволявам.
-Аз..какво?-процеди момичето стреснато
-Не можете да сторите това!Тя е мой пазител!
Принцесата продължи ревностно да защитава Роуз.И тогава всичко ми се изясни.Кървавата диря по врата и, думите и...Да пропусна толкова очевидно нещо, бе в мой ущърб
-Не е,особено следкато въобще не е пазител.Още се обучава.-хапливите реплики на Кирова прекъснаха малкия ми вътрешен монолог
-Но моите родители...-отново поде принцесата и отново не пожъна нищо
-Много добре ми е известно желанието на вашите родители, Бог да дари с покой душите им,принцесо.Госпожица Хатауей си позволи да превиши правата си.Следователно на заслужава да бъде пазител и затова ще си тръгне от тук.-още едно раздаване в полза на първоначалния победител
-И къде възнамерявате да ме пратите?-интонацията на тъмнокоската се понижи рязко-При майка ми в Непал?Дали тя изобщо знае, че съм избягала от тук?Или може би ще ме върнете при баща ми?Или пък ще ме прогоните, зада се превърна в кървава курва?Само опитайте и ние ще се махнем още преди края на деня
Вместо да оправяше нещата, тя ги влошаваше.
-Госпожице Хатаей.Нямате думата-ето го и финалното заключение , което щеше да се окаже пагубно.
-Те имат телепатична връзка.-защо въобще си правех труда да я защитавам.Май отговорът бе очевиден.Те двете щяха да са добър тандем след завършванетоЕдна връзка щеше да спотпомогне за защитаването на Василиса.Погледнах Роуз, а после и Василиса.Да, спор нямаше.Бях прав.-Роуз разбира какво изпитва Василиса.Не е ли така?
Явно бях объркал плановете на Кирова.Но ако не го бях сторил, ситуацията щеше да има недотам приятен изход.
-Не..това е невъзможно.Това не се е случвало от векове...
-Това е дар-прегракналия глас на Виктор Дашков разцепи надвисналото минутно вцепенение на всички-Рядко срещана,прекрасна дарба.
Не можех да не се съглася.Май с малко помощ, щях да омилостивя директорката, която все още изглеждаше смразена.
-Най-добрите пазители винаги са имали такава връзка.-намесих се отново-Така е според оправданията
-Преданията са с многовековна даденост-обърна се разпалено към мен-Ти разбира се, не допускаш ,че можем да и разрешим да остане в Академията след всичко, което извърши?
Броят на жените пазители бе намалял рязко.Дампирите като цяло започнаха да намаляват.И всеки в редицитени бе важен.Оставаше и Кирова да го осъзнае.
-Тя може да е необуздана и непочтителна, но ако притежава потенциял...-думите ми рязко бяха прекъснати
-Необуздана и непочтителна ли?Кой по дяволите си ти, всъщност?Някой да ти е искал помощта.
Признавам, това момиче не можеше да млъкне поне за малко.Аз се опитвах да и спася кожата , а тя изглежда правеше всичко възможно да оплеска нещата повече от две годишно дете пред комплект темперни боички.
-Беликов е личният пазител на принцесата-Кирова бе възвърнала деловия си тон-Нейният официално упълномощен пазител.-натърти на последните си думи моройката
-Наемаш евтина чуждестранна работна ръка , за да защитава Лиса,а?-тези думи определено ме засегнаха, но лицето ми си остана както обикновено непромукаемо за вътрешните ми емоции.

ashley green
ashley green
Морой-Дух
Морой-Дух

Брой мнения : 407
Точки : 1936
Репутация : 4
Присъединяване : 29.12.2009
Възраст : 28

http://port-royal.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

Академия за вампири от името на Дмитрий Empty Re: Академия за вампири от името на Дмитрий

Писане by ashley green Вто Яну 11, 2011 1:24 pm

Криво огледало.Съставено от същите части като обикновените огледала,пред които дори мъжете се спираха , за да пооправят прическата си.Но понякаква ирония на съдбата нещо при него се бе объркало.Показваше лъжлив образ, които притежаваше някои от качествата на оригинала...Също както лицето ми в този момент.Едно изкривено огледало, което заблуждаваше събеседниците ми,че думите и не са ме засегнали.
Евтина чуждестранна работна ръка...
Жеста на Кирова, която междувременно се бе обърнала към мен, привлече вниманието ми.Разтърсих глава, за да проясня мислите си и се съсредоточих върху задачата си...да не позволя за изритат Роуз.Още веднъж въпросът се оформи в съзнанието ми.Защо си правех труда?
-Ето, виждаш ли?Тя е напълно недисциплинирана!Всичките телепатични връзки и най-силният вроден потенциал на света не биха могли да компенсират това.По-лошо е да имаш пазител без дисциплина,отколкото въобще да нямаш пазител.
Ето го отново гласчето в главата ми.Всеки заслужава втори шанс.
-Тогава ще я научим на дисциплина.Занятията току-що започнаха.Ще я върнем там и отново ще се заемем с обучението и.-обясних със спокоен глас и погледът ми отново падна върху двете момичета
Такава връзка не бе за пренабрегване.А Кирова беше напът да я унищожи...тези американци...
-Невъзможно.Тя ще остане безнадеждно изостанала от връсниците си.-директорката пордължаваше да опорства.Е, аз вярвах,че няма невъзможни победи.Трудно извоювани.Но не невъзможни.
-Тогава ще и се възложат допълнителни занимания-продължих с атаката
След още няколко реплики в същия стил, изглежда победата щеше да отиде при мен.Ала последния въпрос на Кирова ме накара да се замисля дали не бях направил грешка като се обадих.Трябваше да си остана неотрален като всеки пазител.Повечето морои ни смятаха за част от мебелировката.Не толкова добра като някоя скъпа ваза или маркова лампа,но и ние си имахме своите предимства.
-А кой ще се съгласи да се занимава допълнително с нея?Ти ли?
-Е, нямах предвид точно това-смънках и мислено се скастрих
-Да.Точно така си помислих и аз.-напът бях да изгуба войната
Да прекарам следващата година обучавайки момиче, което не си държеше езика зад зъбите и правеше хапливи коментари почти през цялото време.Е, разполагах със слух, който можеше да пропуска избирателно.Но не само това ме накара да се съглася.Когато ги погледнех, разбирах, че не само връзката е причина да сатолкова близки.Знаех какво е да те разделят от мороя , който ти е бил поверен.
-Да.Мога да обучавам Роуз.Ще и дам допълнителни уроци освен обичайните, които и се полагат.
-А сега какво?-Кирова изглеждаше по бясна от куче в клетка , което има пряка видимост към сорова паржола само на метри от решетките.-Ще и се размине наказанието?
Може и да бях издействал оставане в Академията, но още бях на мнение , че заслужава наказание.
-Ще намерим друг начин, за да я накажем-тези думи трябваше да бъдат подсилени-Броят на пазителите на пазителите дотолкова намаля,че не можем да си позволим риска да изгубим още един.Особено,ако е момиче.
Кирова се врътна бавно и заби поглед в пространството зад големия прозорец, през който ясно се виждаше,че всичко навън е притъмняло.
-Склонен съм да се съглася с пазител Беликов-гласът на Виктор Дашков намери удоен момент данапомни за съществуването на притежателя си-Ще бъде жалко да отпратим Роуз , да похабим такъв талант.
Директорката севърна в предишната си позиция и Василиса я намери с поглед.
-Моля ви,госпожо Кирова.Нека Роуз да остане.
Погледа на принцесата бе изпълнен с умоление.Сякаш тя беше невръстно дете,чиято играчка се опитват да отнемат....и използваше внушение.Изпипано да савършенство и едва доловимо.Ала моят трениран поглед успя да прогледне през булото на заблудата и да осъзнае какво се случва.
Въздишката на Кирова оповести края на битката.Резултат:едно момиче току-що се сдоби с прилично бъдеще и втори шанс, една принцеса изполва внушение, което бе дало голям принос, за цялата спаситлна мисия, две наранени гордости,едната бе моята и причината бе едно изказване направено от Роуз и другата на Кирова,защото следващите две години щеше да вижда Роуз колкото и неприятно да и беше.
-Ако госпожица Хатауей трябва да продължи да се обучава тук,ето как ще става това.-главата и се завъртя в посока на тъмнокоската-Твоето приемане в Академията ще бъде само пробно.Ако нарушиш правилата , ще бъдеш изключена.Ще присстваш във всички учебни часове и ще минеш през етапите на начинаещите пазители от твоята възраст.Ще тренираш с пазителя Беликов във всеки свободен момент.-преди и след часовете.Освен това ти е забранено да участваш в каквито и да било обществени дейности ,с изключение на хранене,и няма да напускаш спалното помещение.Ако не спазваш което и да е от тези ограничения ,ще бъдеш отправена.
Смях..Само това бе реакцията и.
-Забранено ми е да участвам във всякакви обществени дейности?Да не би да се опитвате да ни разделите?Опасявате се ,че можем да побегнем.
Окскоро познавах Роуз , но вече имах чувстовот,че е една от ония хора, дето все се забърквта в каши и точно сега ми се струваше,че наистина може да направи глупостта да побегне.
-Просто взимам предпазни мерки.Сигурна съм,че си спомняш как досега не си била подобаващо наказана за рушене на училищна собственост.Така че имаш още много да наваксваш.Предлага ти с много щедро предложение.Предполагам, ще се постараеш поведението ти да не го застраши
Тъмнокоската отвори уста очевидно намерила какво да каже..защо ли не се учудвах.ьизгледах и изпитателно.Знаех,че може да се стегне и да влезе във форама...и може би да поработи малко над държанието си.
-Добре приемам.
ashley green
ashley green
Морой-Дух
Морой-Дух

Брой мнения : 407
Точки : 1936
Репутация : 4
Присъединяване : 29.12.2009
Възраст : 28

http://port-royal.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

Академия за вампири от името на Дмитрий Empty Re: Академия за вампири от името на Дмитрий

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите