Форум Академия за вампири
Свирите ли на някакъв музикален инструмент? 7104180s


Join the forum, it's quick and easy

Форум Академия за вампири
Свирите ли на някакъв музикален инструмент? 7104180s
Форум Академия за вампири
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Дарения за форума
Latest topics
» Помогнете ми
Свирите ли на някакъв музикален инструмент? EmptyЧет Авг 23, 2018 12:01 pm by magi961

» Коя е последната книга, която си купихте?
Свирите ли на някакъв музикален инструмент? EmptyНед Яну 21, 2018 6:53 pm by Valentina

» Любима вампирска поредица?
Свирите ли на някакъв музикален инструмент? EmptyНед Яну 21, 2018 6:51 pm by Valentina

» Коя книга четете в момента?
Свирите ли на някакъв музикален инструмент? EmptyНед Яну 21, 2018 6:50 pm by Valentina

» От А до Я имена на момиче и момче
Свирите ли на някакъв музикален инструмент? EmptyНед Яну 21, 2018 6:25 pm by Valentina

» Да броим до 999 vol.2
Свирите ли на някакъв музикален инструмент? EmptyНед Яну 21, 2018 6:23 pm by Valentina

» Новини около издаването на четвъртата книга в БГ
Свирите ли на някакъв музикален инструмент? EmptyНед Яну 21, 2018 6:10 pm by Valentina

» Любим момент от първата книга?
Свирите ли на някакъв музикален инструмент? EmptyВто Яну 16, 2018 11:03 pm by Valentina

» Дориан или Кийо?
Свирите ли на някакъв музикален инструмент? EmptyВто Яну 16, 2018 11:00 pm by Valentina


Свирите ли на някакъв музикален инструмент?

2 posters

Go down

Свирите ли на някакъв музикален инструмент? Empty Свирите ли на някакъв музикален инструмент?

Писане by Nells Съб Мар 01, 2014 11:47 pm

Здравейте, не видях подобна тема и реших да пусна една. Надявам се, разбира се да има интерес! И така - свирите ли нанякакъв музикален инструмент и ако да на какъв?
От колко време го правите?
Може дори да не сте професионални музиканти, може да не сте се занимавали с музика никога, но фактът че някога сте докосвали пияно или китара, все пак е нещо, нали?
Аз честно казано съм свирил на китара, когато бях на 18-19 години.
Nells
Nells
Стригой
Стригой

Брой мнения : 20
Точки : 95
Репутация : 0
Присъединяване : 01.05.2010
Възраст : 37
Местожителство : Бургас

Върнете се в началото Go down

Свирите ли на някакъв музикален инструмент? Empty Re: Свирите ли на някакъв музикален инструмент?

Писане by undisclosed desires; Нед Мар 02, 2014 12:03 am

когато бях в трети клас, майка ми ме записа на пиано и ми го заяви след като вече го беше направила, като първата ми реакция, разбира се, беше 'ти откъде пък реши че тряя да свиря на пиано??????' : D
а всъщност ми се отдаваше много. и бях относително задобряла.
в пети клас ми се наложи да спра, защото ми възпрепятстваше леко ученето, и така и не започнах наново след това. имам синтезатор у дома и веднъж на няколко месеца се присещам да (се опитам да) посвиря. и ми е малко тъжно, че спрях, но ако ме удари мерака, мога да започна пак. или да си принтирам партитури и да се опитвам сама.
avatar
undisclosed desires;
Стригой
Стригой

Брой мнения : 28
Точки : 89
Репутация : 0
Присъединяване : 18.01.2014
Възраст : 26

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите