Форум Академия за вампири
Въпроси и отговори с Ришел Мийд за VA /на БГ/ 7104180s


Join the forum, it's quick and easy

Форум Академия за вампири
Въпроси и отговори с Ришел Мийд за VA /на БГ/ 7104180s
Форум Академия за вампири
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Дарения за форума
Latest topics
» Помогнете ми
Въпроси и отговори с Ришел Мийд за VA /на БГ/ EmptyЧет Авг 23, 2018 12:01 pm by magi961

» Коя е последната книга, която си купихте?
Въпроси и отговори с Ришел Мийд за VA /на БГ/ EmptyНед Яну 21, 2018 6:53 pm by Valentina

» Любима вампирска поредица?
Въпроси и отговори с Ришел Мийд за VA /на БГ/ EmptyНед Яну 21, 2018 6:51 pm by Valentina

» Коя книга четете в момента?
Въпроси и отговори с Ришел Мийд за VA /на БГ/ EmptyНед Яну 21, 2018 6:50 pm by Valentina

» От А до Я имена на момиче и момче
Въпроси и отговори с Ришел Мийд за VA /на БГ/ EmptyНед Яну 21, 2018 6:25 pm by Valentina

» Да броим до 999 vol.2
Въпроси и отговори с Ришел Мийд за VA /на БГ/ EmptyНед Яну 21, 2018 6:23 pm by Valentina

» Новини около издаването на четвъртата книга в БГ
Въпроси и отговори с Ришел Мийд за VA /на БГ/ EmptyНед Яну 21, 2018 6:10 pm by Valentina

» Любим момент от първата книга?
Въпроси и отговори с Ришел Мийд за VA /на БГ/ EmptyВто Яну 16, 2018 11:03 pm by Valentina

» Дориан или Кийо?
Въпроси и отговори с Ришел Мийд за VA /на БГ/ EmptyВто Яну 16, 2018 11:00 pm by Valentina


Въпроси и отговори с Ришел Мийд за VA /на БГ/

Go down

Въпроси и отговори с Ришел Мийд за VA /на БГ/ Empty Въпроси и отговори с Ришел Мийд за VA /на БГ/

Писане by Little_Dhampir Сря Яну 29, 2014 1:53 am

Въпроси и отговори с Ришел Мийд за VA /на БГ/ RichelleMeadTwitterChat-480x350

Феновете задаваха въпросите си на Ришел в Туитър, които бяха главно за "Академия за вампири". По-долу ще прочетете някой интересни отговори. Smile

Гледа ли вече филма?
Да, гледах го! Харесва ми много! Доста по-изумителен отколкото очаквах!

Камео ролята ти ще бъде ли включена във филма?
Последното, което екипът ми каза, е че сцената ще бъде включена във филма. Ще видим дали ще я оставят след последната редакция, въпреки че е доста кратка. Съпругът ми дори не ме забеляза!

Коя е любимата ти сцена с Роуз и Дмитрий?
В началото, когато се връщат в Академията.

Другите книги от поредицата "Академия за вампири" ще бъдат ли филмирани?
Зависи от успеха на първия филм, ако върви добре, ще се филмира и "Ледено ухапване". Затова накарайте приятелите си да гледат филма!

До колко Зоуи прилича на Роуз?
Според мен Зоуи доста прилича на Роуз, дори притежава нейния характер.

Кой е любимият ти трейлър на "Академия за вампири"
"Last Stand". Ако не сте го гледали, потърсете го и го изгледайте. Има доста екшън в него.

Има ли сцена, която те разплака?
Не съм плакала, но всеки път се натъжавах, когато гледах Камерън в ролята на Мейсън. Читателите знаят защо. Smile

Ще присъстваш ли на премиерата на филма?
Опасявам се, че не. Детето ми е все още много малко да лети до ЛА, а не мога да го оставя вкъщи.

Има ли някоя сцена във филма, която е от другите книги от поредицата?
Не. Бих казала, че 90% сцените са от книга 1, а останалите 10 са малки промени или допълнителна информация, която пояснява някои неща.

Какви са бъдещите ти планове? Планираш ли да пишеш още книги?
В момента работя по книга 5 от поредицата "Кръвни връзки", имам и други тайни проекти. Smile


Още въпроси и отговори можете да прочетете ТУК

Важно! В интервюто Ришел пояснява, че филмът няма да прилича на "Гадни момичета"! Разбира се, че ще има хумор, както е и в книгите, но филмът ще е достатъчно сериозен, пълен с екшън и приключения!


Превод: Little_Dhampir
Little_Dhampir
Little_Dhampir
Администратор
Администратор

Брой мнения : 2878
Точки : 14753
Репутация : 97
Присъединяване : 09.08.2009
Възраст : 29
Местожителство : Murcia, Spain

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите