Форум Академия за вампири
Дневникът на Johnna 7104180s


Join the forum, it's quick and easy

Форум Академия за вампири
Дневникът на Johnna 7104180s
Форум Академия за вампири
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Дарения за форума
Latest topics
» Помогнете ми
Дневникът на Johnna EmptyЧет Авг 23, 2018 12:01 pm by magi961

» Коя е последната книга, която си купихте?
Дневникът на Johnna EmptyНед Яну 21, 2018 6:53 pm by Valentina

» Любима вампирска поредица?
Дневникът на Johnna EmptyНед Яну 21, 2018 6:51 pm by Valentina

» Коя книга четете в момента?
Дневникът на Johnna EmptyНед Яну 21, 2018 6:50 pm by Valentina

» От А до Я имена на момиче и момче
Дневникът на Johnna EmptyНед Яну 21, 2018 6:25 pm by Valentina

» Да броим до 999 vol.2
Дневникът на Johnna EmptyНед Яну 21, 2018 6:23 pm by Valentina

» Новини около издаването на четвъртата книга в БГ
Дневникът на Johnna EmptyНед Яну 21, 2018 6:10 pm by Valentina

» Любим момент от първата книга?
Дневникът на Johnna EmptyВто Яну 16, 2018 11:03 pm by Valentina

» Дориан или Кийо?
Дневникът на Johnna EmptyВто Яну 16, 2018 11:00 pm by Valentina


Дневникът на Johnna

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Дневникът на Johnna Empty Дневникът на Johnna

Писане by Johnna1995 Чет Мар 10, 2011 10:21 pm

Та..най-накрая реших и аз да си водя дневник. Скучен човек съм, но имам нужда да се оплача малко.
"Най-добрата" ми приятелка А. продължава да ме упреква колко съм некадърна, как нямам таланти и....абе общо взето съм боклук, ама не смее да ми го каже в лицето. Тя си е малко тип първа-във-всичко. Никой не може да бъде преди нея. Постоянно хората трябва да я хвалят, а тя все се преави, че не й пука, а не е така.
Но като изключим нея другата ми "приятелка" е направо...еми не знам как да го обясня, ама и двете са ми направо противни тая година. Миналата (като бяхме 8 клас) нито А., нито Я. се държаха така. Но хората се променят. Опитвам се да се държа добре с тях, ама нещо не се получава.
Като не броим тях в училище е средно. Имам 4 по физика :(party): (това си е направо постижение). В събота съм на олимпиада по английски език в Ст. Загора. Надявам се, че ще се справя прилично. Утре пък имам химия, а нещо с тоя предмет не се обичаме много, ама ще видим к`во ще стане. Дано не изпитва. :sad:
Също трябва да си и пооправя малко компютъра утре, че нямам никакви картинки и музика.(беше на ремонт)...и..май тва е всичко.
Поздрав за всички с песента на Eminem - I need a doctor Music
Johnna1995
Johnna1995
Преводач
Преводач

Брой мнения : 414
Точки : 1300
Репутация : 8
Присъединяване : 01.12.2010
Възраст : 28
Местожителство : Transilvania

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Johnna Empty Re: Дневникът на Johnna

Писане by Johnna1995 Пет Мар 11, 2011 10:46 pm

За пръв път от дълго време денят ми беше хубав. Писа ми 6 по химия :(party): намерих си старата папка в компютъра и цея ден не барнах учебник. По биология пипнах сърце (свинско), а цял час по география си говорихме и измисляхме игри. По английски ни танани, че утре не трябвало да се отказваме на олимпиадата, да сме стояли до края и бла бла бла... Сякаш имам шанс да мина нататъка. Само не успях да си намеря черна пола. Всичките дет ми ги предлагаха бяха някви лелски и грозни. :no2: Още от сутринта мисля да си изправям косата, ама нещо не се получава. Който е фен на Брад Пит да знае, че в неделя от 20.00 по бтв ще дават Троя, а неска в 00.00 по D2 май ще дават Тексаско клане. Не ми се струва да остана будна до тгава след като станах в 6 и утре пак трябва в толкова да ставам. :yawning: Нито ми се става в толкова рано, нито ми се ходи на олимпиада, ама така става като си добър в нещо....Е..ми май т`ва е за неска.
Поздрав за всички: The Verve - Bittersweet symphony Heart
Johnna1995
Johnna1995
Преводач
Преводач

Брой мнения : 414
Точки : 1300
Репутация : 8
Присъединяване : 01.12.2010
Възраст : 28
Местожителство : Transilvania

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Johnna Empty Re: Дневникът на Johnna

Писане by Johnna1995 Съб Мар 12, 2011 8:40 pm

Неска ми е супер ден :happy2: Като не броим олимпиадата цял ден се шлях по улиците на слънце. По едно време писах "Градът на Хелоиун", ама нещо не ми спореше и се отказах. Утре може малко да попиша. Сега с нетърпение чакам да стане 21.00 и да гледам "Бягство от Алкатраз".
Най-накрая си открих такава пола дет я искам, ама е в Ст. Загора и реших, че изчакам да видя в мола какво ще заредят в мола. Вече едва чакам да излезе следващата серия на "Дневниците на вампира". Неска нямаше забележки и явно (по някаква случайност) съм имала таланти. Изумих се от една от стаите в Ромен Рулан. Не съм и помисляла, че може да има толкова хубава стая в българско училище. Беше нещо си Америка...., ама не мога да си го спомня. Наистина страхотно нещо. Завиждам на тези, които учат там.
Оффф...ами май всичко си казах.
Поздрав: Sting - Desert rose Heart
Johnna1995
Johnna1995
Преводач
Преводач

Брой мнения : 414
Точки : 1300
Репутация : 8
Присъединяване : 01.12.2010
Възраст : 28
Местожителство : Transilvania

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Johnna Empty Re: Дневникът на Johnna

Писане by Johnna1995 Пет Мар 18, 2011 3:29 pm

Малко се изгубих последните дни, ама доста ми се събра. Всякакви контролни, изпитвания и други. Интернета ми спираше от време на време и нещо много не ми се сядаше на компютъра.
Вчера изживях най-големия шок в живота си. В класа имаме една момче Д. с малко психически отклонения. Всичко почна миналата година. Той се хареса едно момиче от класа. Да я нарека П. Ня няколко пъти Д. изпада в някви нервни кризи в училище, защото П. не го харесвала. Следял я до тях, гледал къв сот имало в апартаментаим...абе луда му работа. Та вчера тва момче пак изпадна в някво такова състочние. Класната го извика да говори нещо с нега, а пък той превъртя и хукна към пътя. Момчетата от класа и няколко момичета ходиха да го прибират да не го смачка някоя кола. След една-две минути той решил, че щом не е с П. то трябвало да бъде на оня свят и щеше да се хвърли през прозореца. Едно момче от класа и едно момиче го хванаха за краката преди да падне от прозореца на 3-тия етаж. П. се прибра, щото й стана много притеснено. Д. я заплашил, че ще изгори апартамента, че иска да я убие, да я види мъртва и всякви такива. Момичетата в класа много се уплашихме и всички треперихме и плакахме. А момчето дето хвана Д. ходи да пие хапчета за успокоение. След часовете се събрахме класа да говорим с директора да направи нещо, ама той каза, че сега е невъзможно да има някви действия и оставиха Д. в класа, а пък всички вече ни е страх. Сега само се надяаме да не му прещрака нещо отново. Да чукам на дърво.
Естествено, както винаги А. се намеси. Не трябвало да правим нищо. Класната щяла де се обърне срещу нас и бла бла бла. Неска ме изнерви до краен предел и на края на деня спрях да й говоря. Много се драня като започнем да правим нещо самостоятелно и аз като се позабавя малко и тя "Мило, :Sad1: (нещо дошло ми до гуша да казва) тва се решава еди как си." Неска не издържах и вече и аз се разкрещях да ме остави сама.
Мразя, когато прави така. Чак бяс ме хваща. Не може ли да разбере, че и сама мога? И кво като върша нещата бавно???... Някой ден ще я :hit: ,ама яката.
Межди другото, утре часовете ни ше са по 25 мин., а малките междучасия по 5 мин., защото в училище ще има олимпиади и кенгурата. Ама пък г-жата по химия ще ни даде да решаваме две задачи и после ще ги събира. (нещо като мини контролна). Стискайте палци да не се изложа! :help:
Johnna1995
Johnna1995
Преводач
Преводач

Брой мнения : 414
Точки : 1300
Репутация : 8
Присъединяване : 01.12.2010
Възраст : 28
Местожителство : Transilvania

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Johnna Empty Re: Дневникът на Johnna

Писане by Johnna1995 Сря Мар 30, 2011 3:19 pm

Пффф....най-накрая ваканция. От толкова време я чакам.Щом толкова се радвам за тази не знам какво ще остане за лятната. Смятам почивните дни наистина да са си почивни. Ще се наспя, няма да пипна учебник до 8-9 и най-накрая ще започна да ходя да бягам, че нещо много се отпуснах зимата. Само остава и времето да се оправи и всичко ще ми е на шест. Смятам да изгледам няколко филма и да си дочета най-после книгите от библиотеката. Нещо ми се опъват, ана няма да се предам. Ще съм инат до края.
Може неделята преди училище да подхвана малко физиката, ама тва в случай, че няма какво да правя. А аз за сега имам. Започнах да пиша първата книга от поредицата за Академията от името на Димка, но работата върви мнооооого бавно. Винаги съм си мислела, че като имаш готов текст нещата стават по-бързо, а то било обратното.
Охх....не знам защо ви занимавам с тези глупости, ама имам нуждата да си кажа всичко. То не, че е нещо особено важно де, ама....
Ostava - Baby Music
Johnna1995
Johnna1995
Преводач
Преводач

Брой мнения : 414
Точки : 1300
Репутация : 8
Присъединяване : 01.12.2010
Възраст : 28
Местожителство : Transilvania

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Johnna Empty Re: Дневникът на Johnna

Писане by Johnna1995 Съб Апр 09, 2011 3:39 pm

Днес се предполага, че трябва да уча по история и да чета Стария завет, но вместо това дописах фен фика си. Времето навън е ужасно - духа мноооого силен вятър, сякви неща хвърчат из въдуха, мазилката на блока пада, а пък слънцето ту изгрява, ту се скрива.
Гледах 17 епизод на Дневниците на вампира и сега напрово ще полудея до следващия. Само малко нещата ми се поубъркаха с Аларик и Клаус. Ама имам някви теории какво ще стане. Стана ми тъпо за Джена, Бони и Джеръми, ама оставам с нагласата, че всичко ще се нареди.
Още продължавам да сетътря на "Птиците умират сами". Книгата много ми харесва, ама нещо нямам настроение да чета. Още не мога да осъзная, че утре трябва да съм на урок по английски, а в понеделник на училище. Не съм учила много, ама и понеделник сутринта има време. Сега само ще чакам великденската ваканция.
Ваканцията (сегашната) се натринирах хубаво на стадиона и поне се чувствам по-уверена, че ще си взема изпитите по спорт. Тя пак ще остави на всички 6, ама пък аз искам да си я изкарам сама. Уффф....ами май няма нищо друго. Приятни ви последни почивни дни!! :8-):
Alex Band - Tonight :music2:
Johnna1995
Johnna1995
Преводач
Преводач

Брой мнения : 414
Точки : 1300
Репутация : 8
Присъединяване : 01.12.2010
Възраст : 28
Местожителство : Transilvania

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Johnna Empty Re: Дневникът на Johnna

Писане by Johnna1995 Нед Апр 10, 2011 4:16 pm

Оххх....тъкмо се връщам от тричасов урок по английски. Имам ужасно мноооого домашна :Sad1: Ама имам цяла седмица да се справя с това. Да ви се похваля, че си купих пролетни обувки, които вдъщност са нови маратонки. Сиво и черно. Много ми харесват и се връзват с всичко. Другият месец трябва да си видя няква черна пола (ей, тая пола стана мит вече. От месеци търся) и може би някаква черна тениска.
Утре преди училище се налага да уча по логика, а аз грам и не разбирам. Започвам да си мисля, че учителите дори не четат учебниците, по които работим. Материалът е написан като за някви философи. Дано там вържа една петица, че може и да не хвана стипендия, а пък аз много искам...След малко трябва да седна по история да си извадя годините от уроците, че нещо не ми се отдава да ги запомням. А пък те не са никак малко. Сигурно скоро ще ме изпита, а пък аз не си знам добре уроците. Покрай сумати те олимпиади и сякви такива пропуснах да науча доста материал за Франция, Англия и Испания. А пък там мога да си изкарам без проблем 6, щот тоя предмет ми се отдава. Даже бях мислила да ходя като имаше олимпиада, ама се отказах и по-добре.
Амии...май няма нищо друго. Sun
Avril Lavigne - I can do better Heart
Johnna1995
Johnna1995
Преводач
Преводач

Брой мнения : 414
Точки : 1300
Репутация : 8
Присъединяване : 01.12.2010
Възраст : 28
Местожителство : Transilvania

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Johnna Empty Re: Дневникът на Johnna

Писане by Johnna1995 Съб Апр 23, 2011 2:07 pm

Най-накрая приключих с боядисването на яйцата. Целите ми ръце са в боя, но поне самите яйца станаха красиви. :party1: За първа година не бързах да боядисвам. Преди само чаках да стане четвъртък, а пък сега - в събота.
Тъкмо догледах и филма "Птиците умират сами", ама книгата е 100 пъти по-хубава. Героите си ги представям по съвсем различен начин и сега малко ми се размиха образите. Утре сигурно няма да мога да доизгледам и другия епизод, но пък ще си допрочета книгата.
От утре ми се струва, че няма да искам яйца или сякви кифли. Все така става. Оххх...по-късно трябва да седна да попреведа малко, че изоставам покрай Великден. Ами, май това е всичко за сега. Няма нищо друго...така, че приятно прекарване на празниците и ваканцията!
Johnna1995
Johnna1995
Преводач
Преводач

Брой мнения : 414
Точки : 1300
Репутация : 8
Присъединяване : 01.12.2010
Възраст : 28
Местожителство : Transilvania

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Johnna Empty Re: Дневникът на Johnna

Писане by Johnna1995 Вто Апр 26, 2011 10:33 pm

Уфффф...много ми е....оле и аз не знам какъв ден. Интернета на лаптопа само спира, в училище ме изпитаха по история за хуманизма, госпожата по нимия каза, че до сега е писала само 3 и 4 на контролните, по немски ни тръсна една тъпа контролна, по английски беше голяма скукааа,,,
Поне най-накрая след училище успях да отида на "Похода на книгите" в библиотеката. Беше интересно, но не можах да остана много. За утре имам сума ти и домашни и пак няма да мога да седна да превеждам, а имам много.
Поне събрах смелост да пиша на едно момче, което харесвам Blushing И това май е второто и последно хубаво нещо за днес.
Поне и да се оплача. Сигурно вече от седмица не мога да спя. Събуждам се по няколко пъти през ноща и на сутринта съм като парцал, а деня едва е започнал. Надявам се утре да ми е по-готин ден, че има шанс да изтрещя...
Ще послушам малко Аврил и май ще лягам, че Морфей вече ме подмамва към него...
Johnna1995
Johnna1995
Преводач
Преводач

Брой мнения : 414
Точки : 1300
Репутация : 8
Присъединяване : 01.12.2010
Възраст : 28
Местожителство : Transilvania

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Johnna Empty Re: Дневникът на Johnna

Писане by Johnna1995 Нед Май 08, 2011 7:35 pm

Майкооо....толкова студено не помня да е било през май. Измръзнах. Дано да се оправи до събота и неделя, че съм на екскурзия. Не ми се иска да вали и да е 10 градуса.
Докато бях на уроци по английски разбрах колко много почивни дни ме очакват покрай матурите :happy2: Е, аз сигурно ще ги изкарам тези дни на уроци, учейки за суматите контролни, които ще ни дават и в учене на 20 теми за изпитите по английски. Пълноценна ваканция.
Уффф...утре съм първа смяна и първите два часа ще имам контролна по математика, а нищичко не разбирам от тея метрични зависимости. Дано да даде някои по-лесни задачи, че не ми се искат слаби оценки. Като стана дума за оценки по химия трябва да ми връща контролната във вторник. Май 1 или 2 задачи съм решила. Не очаквам повече от 4...може дори и 3. Охх...стига с т'ва училище.
Да се похваля, че си купих нова черна тениска. Много й се радвам. Трябва да се оглеждам за прословутата си черна пола. Надявам се скоро да излезе някоя готина лятна колекция и да има различни черни поли. Във всеки магазин само дънкени или прави. Аз не искам такава.
Емиии,....май друго няма. А, да. Почнах нова историйка, ама хич нямам време да я пиша и нещата ще вървят доста бавно, ама то няма и за къде да бързам.
Johnna1995
Johnna1995
Преводач
Преводач

Брой мнения : 414
Точки : 1300
Репутация : 8
Присъединяване : 01.12.2010
Възраст : 28
Местожителство : Transilvania

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Johnna Empty Re: Дневникът на Johnna

Писане by Johnna1995 Пон Май 16, 2011 6:01 pm

Едва виждам клавиатурата и се замислям как се пишат най-обикновени думи по простата причина, че страдам от недостиг на сън. В събота сутринта целия ни випуск (9-тите класове) отидохме на екскурзия до Трявна. Умряхме си от жега в скапаните купета от Първата световна война. Бяхме нагъчкани по 8 човека в едно. Абе българска му работа. Ама го изтърпях т'ва. После докато стигнем до хотела се измъчих. Сумати и баири изкачих с една огромна раница. После докато се настаним....абе дълга и широка. Вечерта ни устроиха дискотека (по-зле направено нещо рядко се среща). Ама пък се забавлявахме. Изпи се огромно количество алкохол, но аз си останах на три чаши с бира. Две шишета ни бяха конфискувани от госпожите и то най-хубавите (Black Ram & Jack Daniels). Спах около час и половина и то към 6 сутринта. После цял ден се мъкнахме из града и накрая вечерта като се прибрах се окъпах, ядох и се тропясах в леглото. И в 6 часа станах за даскало. Не че бяхме особено адекватни класа.
Докато аз правих тигели из Трявна едно момиче пък замина за Италия да играе някакъв театър. Много й завиждам, ама майка ми ми обеща, че ще ме заведе до там.
Да ви се похваля с нова черна блуза, която при първото изпиране се сви, ама не ми пречи особено.
Най-накрая страха от двойка по химия ми мина. Оказа се, че аз съм единствената в класа с пълно 6. Гледах госпожата като пълно муле като ми каза оценката. Никога не бях очаквала такава оценка.
Тая година деветокласниците сме много прецакани. За 24 май ще се прави блок за "парада" и естествено кой кой...еми, ние. Сега искат по 15 човека от всеки клас и то нямало искам не искам. А пък аз дори не смятах да ходя към училище за прзненството сутринта, но....кой ме пита. Поне ще си отспя през почивните дни. А, и едно последно оплакване: на 6 юни ще имам две контролни (по логика и по физика) и една класна работа (БЕЛ - есе върху тема от Библията), а утре май ще правя контролно (ама не помня).
Johnna1995
Johnna1995
Преводач
Преводач

Брой мнения : 414
Точки : 1300
Репутация : 8
Присъединяване : 01.12.2010
Възраст : 28
Местожителство : Transilvania

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Johnna Empty Re: Дневникът на Johnna

Писане by Johnna1995 Нед Май 29, 2011 6:52 pm

Пребита съм от път, но пък много щастлива. Ходихме до Несебър на малко разходка (е, и малко работа,но...). Беше страхотно. Разхождахме се из Старият Несебър, не, че не го знам като петте си пръста...После седнахме да обядваме и цацата беше просто страхотна. Личеше си, че е прясна. Баща ми си удържа на думата и ни заведе до плажа. Имаше доста водорасли там, където бяхме, ама не ми пука. Направих няколко готини снимки на морето и на самия плаж. Учудих се, че вече има хора да се пекат. Btw, има мноооого чужденци. Всеки втори говореше различен език. Ама пък за сметка на това имаше и много 'търговци', които не те оставят на мира и ти се тикат да купуваш от тях. Не че някой много им се вързваше. За пръв път от повече от три години баща вървеше по пясъка и дори пипна водата. Това е цяло постижение за него. Той предпочита да работи отколкото да ходи на почивки. Ама пък си е много готин човек. И май друго няма от тази малка разходка.
На 4-ти юни с няколко човека ще ходим на бирения фест в града. Ще пеят група "Остава", а пък и искам да ги чуя. Единият от членовете е завършил моята гимназия. (не че музиката има нещо общо). Само чакам да минат първите две седмици на юни и да се приключи със всичките класни. После една седмица ще щракам с пръсти в часовете, а последната смятам да си взема или бележка от личния лекар, или да си използвам седемте дни от директора. Не ми се иска точно последната седмица да ходя на училище, след като в началото на юли имам изпити по английски. На тях ще ми трябва висока оценка и смятам цялото си внимание да насоча натам. Ама има още време да го мисля. Още малко остана от училище и търпилото ми вече не търпи. Вече искам на морееее....(ама май ще ходя чак края на август ) :sad2:
Johnna1995
Johnna1995
Преводач
Преводач

Брой мнения : 414
Точки : 1300
Репутация : 8
Присъединяване : 01.12.2010
Възраст : 28
Местожителство : Transilvania

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Johnna Empty Re: Дневникът на Johnna

Писане by Johnna1995 Съб Юни 11, 2011 4:38 pm

Все се каня да пиша в тоя дневник и се не сядам на компа, ама ето ме тука.
Първо да ви се похваля, че брат ми е приет да работи в пожарната (винаги е искал да тсане такъв). Сега се виждаме доста по-рядко, защото му се налага да учи 6 месеца във Варна и си идва на всеки две седмици. Досега не съм го виждала толкова развълнуван за нещо.
А пък в училище даскалаката по физика много ме ядосва. Иска да ми остави четери (имам 4,4,5 и 3), а на момче, което има 4,3,6,3 да му пише 5. И аз й викам как на него може да му остави 5, а на мен 4,а пък тя: Еми, той има 6 на изпитване. Аз й казах, че тва е щот подготви един урок, а не от изпитване. Ама оная продължава да ми се святка, ама накрая аз ще й се светна и ще види тогава. Пък после ще й напомня колко пъти й ходих на школата и как всеки път съм с домашнаУ
Уфффф....тъпо даскало. Поне по другите предмети малко оправих оценките. Абе к'вот стане такова ще е. Като не хвана стипендията другата година няма да умра.
Сега всички, които ще ходим на изпит по английски ще ни освобождават последните пет дни от училище и ни искат някакъв документ, че сме били на този изпит. Ама тоя документ мога да го дам чак на 3 яли. Абе тъпа му работа.
Като говорех за святкане, едно момиче тей ми се светнма в училище и скоро ще й развъртя крушката. Келеш с една година по-дребен, ама вика. Няма да стане тая работа. Не съм й душевно кошче, в което да си хвърля тъпите настроения. Егати лапито. Много ме изненада, ама ще й дръпна шалтера.
Е, май това е всичко станало от 29 май до сега. Айде, още малко и край на училище Happy
Johnna1995
Johnna1995
Преводач
Преводач

Брой мнения : 414
Точки : 1300
Репутация : 8
Присъединяване : 01.12.2010
Възраст : 28
Местожителство : Transilvania

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Johnna Empty Re: Дневникът на Johnna

Писане by Johnna1995 Пон Юни 13, 2011 9:16 pm

Неска ми е много щастлив ден. Още от сутринта ми потръгна. Случайно по MTV хванах една песен де'т все не мога да й хвана заглавието. После по математика на класното всичко си реших. По логика ни върна контролната и имам 4,50, а аз не се надявах на повече от 3. Още два пъти трябва да ме изпита, ама се надявам на 5 за срока и 6 за годината. По физика си оставам с 4 за срока, ама дона да е 5 за годината. Цял час по изобразително слушах музика и 'рисувах'. По литература не ни върна класните, ама поне часът не беше скучен.
То денят ми беше супер още от снощи. Сънувах много готин сън, който ми даде идея за нова историйка. И като по чудо няма вампири. Олее, искам пак да го сънувам. Имаше супер коли и много готина идея като цяло.
Като стана въпрос за коли. Вчера гледах Formula 1 с тати, ама като спряха състезанието заради дъжда спрях да го гледам. За последно като гледах Sebastian Vettel беше на първо място, а Lewis Hamiltton отпадна от състезанието. :(party): Не му гледах края, ама карай. Другият път.
Единственото смотано нещо (след скапаната физика, де) е, че програмата Sony Vegas не тръгва на бръкмата ми, наречена компютър. Ама брат ми като се прибере ще го накарам да види Adobe After Effects. Хич не се спогаждам с компютрите така, че ще го оставя той да се оправя, а и най-малкото ще счупя нещо.
Е, айде аз ви оставям и отивам да чета книга.
Johnna1995
Johnna1995
Преводач
Преводач

Брой мнения : 414
Точки : 1300
Репутация : 8
Присъединяване : 01.12.2010
Възраст : 28
Местожителство : Transilvania

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Johnna Empty Re: Дневникът на Johnna

Писане by Johnna1995 Сря Юни 15, 2011 12:10 pm

Ей, к'во става тука само аз ли не съм си зарязала дневника??? Ама както и да е. За малко седнах на компютъра и набързо реших да пиша.
Училището неска ще е направо върховно (две контролни: по география и по БЕЛ), ама утре ще е по-ненатоварен ден. Мисля, че ще е единственият в седмицата, когато няма да правим контролна. А за мен ще е и последен ден за тази седмица. В петък ще пътувам към София и ще си почивам. (ОБОЖАВАМ големи градове Heart ) Ще ходя да видя пингвините и се вълнувам ужасно, защото никога не сам виждала това животно на живо. После ще прекарам следващия ден в някой от моловете, а другата седмица ще уча само три дни :happy2: и Asta la Vista, baby! (не съм особено сигурна, че така се пише).
Вчера вечерта си четох старите постове и забелязах правописни грешки, ама то от бързане така става. (и недоглеждане). Извинявам се за това.
Айде, казвам ви Bye!, че вече трябва да се подготвям за училище. Kiss
Johnna1995
Johnna1995
Преводач
Преводач

Брой мнения : 414
Точки : 1300
Репутация : 8
Присъединяване : 01.12.2010
Възраст : 28
Местожителство : Transilvania

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Johnna Empty Re: Дневникът на Johnna

Писане by Johnna1995 Съб Юли 09, 2011 10:54 am

Най-накрая намерих време за тоя дневник.
Да се похваля: хванах стипендия за другата година Happy (тя една стипендия, ама айде). На изпитите по английски имах 5,28 на писмен и 6,00 на устен и ми остави 6. Бях голяма късметлийка на устния. Падна ми се празен билет и говорих по тема, която исках. Е, спря ме на 3-тото изречение и не можах да си изкажа всичко, ама го минах. Сега най-накрая съм наистина в почивка. По цял ден се шлая по улиците с приятели, а по-другата седмица като се върнат някои от тях ще ходим на басейн (на летен лагер от училище; и аз исках да ида, ама нещата се объркаха). Сега брат ми си е вкъщи за уикенда и ще го изтормозя да ми инсталира Adobe After Effects, че не съм сигурна, че ще успея да се справя (малко съм скарана с компютрите). А пък ако се направи на шемет ще пробвам и сама, а пък случайно може и да успея. Еми, май тва е всичко за сега. Айде, живейте на макс, че лятото бързо ще си отиде. Kiss И поздравче с песента на Enrique Iglesias - Dirty Dancer
Johnna1995
Johnna1995
Преводач
Преводач

Брой мнения : 414
Точки : 1300
Репутация : 8
Присъединяване : 01.12.2010
Възраст : 28
Местожителство : Transilvania

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Johnna Empty Re: Дневникът на Johnna

Писане by Johnna1995 Съб Юли 30, 2011 11:05 am

Уха, от кога не съм писала! Та, вчера вечерта се върнах от София и беше...супер. Купих си един много желан пръстен (в черно и лилаво). Ходих да гледам "Палавата учителка" - супер филмче. Много се смях. И гледах рекламата на новия филм на Мила Кунис и Джъстин Тиймбърлейк. Май ще е хубав, ама като го гледам ще разбера. (супер изречение, няма що)
Спокойно мога да си кажа, че това лято е едно от най-хубавите ми. Освен, че няма да ходя на море, ама аз не съм и настроена да ходя. Може би още някой друг плаж и т'ва ще е. Днес едно момиче трябва да спи в нас, ама още не е сигурно. Не се знае дали наще ще пътуват или не, но ще се моля до край, за да мога да си изкарам една супер вечер.
Зачетох се в първите ми мнения.(отново) Само едно - ухаа! Училището ми вреди и изпадам в сякакви настроения. (е, не само у-щето, ами и един тъпан от класа ми. Няма к'во да разказвам за него. Вече го описах.)
Не знам дали съм се хвалила, ама имам крайна оценка 6 на изпита по английски. 5,28 на писмен (с много глупави грешки) и 6,00 на устен. Е, много късмет имах на този устен. Падна ми се празно картонче и сама си избирах за какво да говоря. Бях първа от моята група, ама не мина и минута и тя ми вика: "Благодаря, ето ти бележка. Свободна си." Happy Изхвърчах от стаята все едно ми подпалиха задника. (егати, по зле не можах да го кажа). Още щом излязох забравих всичко свързано с училище и всякакви такива.
Сега смятам малко да си попиша историята, че съм я зарязала до средата на нищото,а пък и нямам особени планове за днес така, че имам време.
Johnna1995
Johnna1995
Преводач
Преводач

Брой мнения : 414
Точки : 1300
Репутация : 8
Присъединяване : 01.12.2010
Възраст : 28
Местожителство : Transilvania

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Johnna Empty Re: Дневникът на Johnna

Писане by Johnna1995 Чет Авг 04, 2011 10:41 am

Тъкмо започвам да чета първоначалната идея на Ришел за Bloodlines. Не мога да копирам главата на Ейдриън и сега ми се налага да я препиша, ама карай. И без това имам време за губене.
Да се похваля, че си купих още един пръстен - на настроението. Според него всички са щастливи. Пълна прецакня, ама на мен ми харесва самия пръстен.
Вчера се събирахме няколко човека от класа и беше по-весело отколкото очаквах. Ама си тръгнах към 11 без нещо, че на баща ми му беше зле, а пък той трябваше да ме прибира. Ама к'вото станало станало. Сега се разбрахме пак няколко човека от класа да ходим на една еко пътека другата седмица. А, дано, че не ми се стои само в града. Искам и на разходки. Не знам дали вече споменах, ама това лято ми е супер. (ще го повторя сигурно ощя няколко пъти)
Успях да накарам едно момиче да гледа двата сезона на Дневниците на вампира, че да можем заедно да обсъждаме трети сезон като излезе. Тя по-скоро го гледа само заради Иън, ама нищо. Пак е нещо.
Ммм, мисля, че друго не се е случвало. сега ще се опитам да намеря нещо за Вампирски целувки 8, че искам да прочета книгата. И малко повече информация за деветата част.
Johnna1995
Johnna1995
Преводач
Преводач

Брой мнения : 414
Точки : 1300
Репутация : 8
Присъединяване : 01.12.2010
Възраст : 28
Местожителство : Transilvania

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Johnna Empty Re: Дневникът на Johnna

Писане by Johnna1995 Сря Авг 10, 2011 7:37 pm

Господи, толкова е трудно всичко около теб да говорят на малко разбираем език! Вчера ни дойдоха гости от Полша и имаше малки деца. Супер са! Рядко срещам такива готини лапета. Момичето (на 10г.) остана да спи в нас. Почти не я разбрах какво ми говори. Майка ми ме скастри, че не съм научила руски (води ми се като втори майчин, ама и думичка не мога да кажа). Ама пък предпочитам немския пред него. Та, да се върна на темата. Котките ми бяха брутално наплашени след като и трите деца решиха да ги гонят и да си поиграят с тях. Днес вече са по-добре. (котките, де) На закуска момичето ми направи две рисунки и после сгъна листите като ветрила. А пък двете момчета (по-малкият й брат и негово приятелче) окупираха компютъра и разбъзикаха целия youtube. Ама не им се сърдя, не са ме карали да говоря с тях. Гледах и снимки от Полша. **** студа!!! Толкова сняг съм виждала само на снимка. Тази държава определено не е за мен. Имат много сладко куче :(inlove): Не му помня породата, но беше страхотно. Беше с тооолкова много козина, но това е разбираемо. Забравих да кажа, че имаше и по-голям брат, ама в Полша. Видях негова снимка и беше готин. Ама човекът решил да не пътува. (жалко :sad3: ) Момичето поиска пак да дойде, но да остане по-дълго (опазил Господ да говоря с нея) Оххх...абе въпреки неразбирателството в езиците ни се оправихме и ми хареса. :XD: Смесени чувства. Айде спирам с моите простотии и продължавам да чета Вампирски Целувки Happy
Johnna1995
Johnna1995
Преводач
Преводач

Брой мнения : 414
Точки : 1300
Репутация : 8
Присъединяване : 01.12.2010
Възраст : 28
Местожителство : Transilvania

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Johnna Empty Re: Дневникът на Johnna

Писане by Johnna1995 Вто Авг 30, 2011 8:45 pm

Тази седмица ми е ужасна. :angry2:
Почти всеки ден ходя на зъболекар, за да приключа с тия проклети зъби преди училище. Едва си отварям устата от упойките, а се оказа, че долната ми челюст била свързана хлабаво. Ама аз съм си била така винаги и не ми пречи. После пък взех,че се разболях и лежах три дни в нас с температура. Днес уж съм по-добре, а пък гърлото ме заболя. Направо....не издържам. Към това добавям, че само сънувам кошмари и най-пресният е от преди около два дни. Беше породен от сериала 'Шепот от отвъдното'. От училище ни водят на екскурзия, но там присъстват Джим и помощничката на Мелинда от сериала. Та ние решаваме да се качим в една стара къща, която се оказва собственост на тази приятелка/помощничка.(името изскочи от главата ми) И започват да се случват много странни неща и тази приятелка пострадва и се налага Джим да се погрижи за нея, а пък аз ревнувам и решавам, че Джим трябва да се погрижи за мен и чупя стъкло и си наранявам ръката. После пък почват някои ученици да умират, а цялата къща да се тресе и някакви гласове да ми крещят, но само аз ги чувам. После някой започва да ми изпраща адреса на някакъв сайт, който щял да ми покаже кога ще умра и ми излиза числото 11. Много се уплаших, защото всичко беше толкова реално. Като се събудих ми трябваше доста време да се престраша да мръдна и да си отворя очите, ама после осъзнах, че всичко това се случва на Мелинда, а не на мен.

Преди тва имаше как спя на гробища. Този пък е благодарение на това, че с майка ходихме до храм-паметника на Шипка. Там има едно страо гробище тип !8 век. И малко се стреснах, защото имаше детски гроб и всичко беше едно такова готическо и гадно.Треви се бяха обвили навсякъде и сякви птички имаше в тая гора. Уфф...и мразя, и обичам тея кошмари. Ако не ги сънувам ми става тъжно, а пък ако ги сънувам ме е страх да се мръда после. Все си мисля, че нещо или някой ще изскочи от някоя сянка. Направо полудявам. Психиката ми е тотално разклатена от тея вампири, вещици, чудовища, ама к'во да направя обичам си ги.
Johnna1995
Johnna1995
Преводач
Преводач

Брой мнения : 414
Точки : 1300
Репутация : 8
Присъединяване : 01.12.2010
Възраст : 28
Местожителство : Transilvania

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Johnna Empty Re: Дневникът на Johnna

Писане by Johnna1995 Пон Сеп 12, 2011 8:29 pm

:(party): :(party): :(party): Много съм щастлива!!!! Днес за последно бях на зъболекар. Ченето ми се схвана, прави ми зъба без упойка, но не ми пука!!! Свърши се тоя ад.
Да ви се похваля, че имам много нови придобивки за училище. И съм много доволна. Даже си купих няколко тетрадки. Разбрах, че засега имаме сменен само един учител. По спорт вече ще ни преподава господинът. Оле, мале! Много си искам госпожата. Някак ще ми е странно да ни преподава той, а да не говоря как ще му се извинявам. И "радостната" новина - ще съм първа смяна! Уха, само т'ва чаках!!!
Продължавам на друга тема. С майка успяхме да вземем последните хубави билети на първо място за пиесата "За хората и мишките" с Асен Блатечки и Калин Врачански. Утре ще ги гледам усмихнато и влюбено от тоя първи ред.
Johnna1995
Johnna1995
Преводач
Преводач

Брой мнения : 414
Точки : 1300
Репутация : 8
Присъединяване : 01.12.2010
Възраст : 28
Местожителство : Transilvania

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Johnna Empty Re: Дневникът на Johnna

Писане by Johnna1995 Чет Сеп 22, 2011 2:33 pm

Всъщност се оказа, е имаме трима сменени учителя, ама карай. И тях ги бива. Единственото тъпо нещо е, че господинът по спорт след всеки час ми казва "Специални поздрави на майка ти" и аз к'во "Ами, ще й придам".
Започвам много да се дразня на някои хора покрай мен. Някой ден ще се разкрещя, а аз не го правя много. Търпя доста обиди и то дълго време. Ама търпението ми започва да се изчерпва.
Не мога да си намеря половината учебници, но си продадох всички освен историята и бълг. език, който се оказа, че не е одобрен като издателство. Карай. Поне другите мога да си купя на старо. (без два, ама чудо голямо) Тази година ми се струва, че ще мога да се справя по-добре с етиката и правото. Изглеждат ми по-лесни от психологията и логиката. Госпожата по химия вече ми запомни името, а са минали само два часа. По физика пак сме с оня урунгел. Не мога да я трая тая. И к'во като физиката ми е профилиращ предмет? Не мога само по него да уча, а и не съм особено добра физичка.
Да ви се похваля, че ще правим ремонт в къщи. След сума ти и скандали най-накрая тати се съгласи, а пък то си му е и време. Дано се съгласи да е светло кафяво и тюркоазено. Е, то ще стане каквото майка каже, де, ама пак...И брат ми се прибра за празниците. Стана доста пренаселено у нас.
Уфф, забравих да кажа, че ни водиха на центара да гледаме някакъв концерт по случай празниците. Аз не отидох, защото валеше и ме мързеше, а пък и беше доста гадно времето. Сега обаче пече слънце. :party1:
Еми, май няма друго. Няма да изброявам простотиите, които са станали в училище.
Johnna1995
Johnna1995
Преводач
Преводач

Брой мнения : 414
Точки : 1300
Репутация : 8
Присъединяване : 01.12.2010
Възраст : 28
Местожителство : Transilvania

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Johnna Empty Re: Дневникът на Johnna

Писане by Johnna1995 Чет Ное 17, 2011 9:15 pm

Аууу...от колко време не съм писала :what: Shame on me!
Ох! Само с това мога да си опиша в момента положението. Оценките ми поспаднаха малко, по литература дори не схващам за какво се говори в час (не съм чела книгите), по биология ни преподава една пълна патица, абе накратко казано: училището ми идва много нанагорнище. Почти нямам свободно време. Даже след малко трябва да заседна да прочета "Хамлет".
У нас е пълен хаос. Правим ремонт и всичко е натрупано по стаите. Почти не мога да си намеря нещата, но съм радостна, че най-накрая нещо у нас се промени.
Брат ми вече се прибира за постоянно утре :(party): Започва си разбота и сега ще му искам поне по 10лв. на месец. А пък като стана дума за пари още не са ни дали стипендиите, а пък аз вече си я искам. :XD:
Еми, май няма друго. Bon Jovi - Welcome to wherever you are :singer:
Johnna1995
Johnna1995
Преводач
Преводач

Брой мнения : 414
Точки : 1300
Репутация : 8
Присъединяване : 01.12.2010
Възраст : 28
Местожителство : Transilvania

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Johnna Empty Re: Дневникът на Johnna

Писане by Johnna1995 Съб Ное 26, 2011 5:42 pm

Как сме, че аз нещо позамръзвам? Cold
Маскеният бал беше супер /или поне докато не почна чалга дискотеката, която аз така ненавиждам/. Имаше игри и почти всички бяха облечени в костюми и с маски. 12-ти клас бяха най-готини. Имаше едно състезание за всички. Избраха 20 човека и ги разпределиха на 4 отбора по 5 човека. И на всеки от групата имаше определено задание. Спечели едно момче от другия десети клас и получи една огромна шоколадова торта. Чак ми се дояде :XD: .
И да се похваля, че ще ходя на театър с Асен Блатечки. Толкова е готин. Най-любимият ми български актьор. Даже ми е обещан и автограф Happy После може би ще ходя за няколко дни в София. Ама тва после по-скоро ще се отложи за зимната ваканция. Ама пък на 10ти и 11ти декември ще сме на училищна екскурзия във Велико Търново. Много се раздвам. Надявам се, че ще си изкарам супер.
Johnna1995
Johnna1995
Преводач
Преводач

Брой мнения : 414
Точки : 1300
Репутация : 8
Присъединяване : 01.12.2010
Възраст : 28
Местожителство : Transilvania

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Johnna Empty Re: Дневникът на Johnna

Писане by Johnna1995 Сря Дек 21, 2011 11:31 am

Вече нямам търпение да стане петък 6 час. Първо, защото ще е последен час преди ваканцията и второ: имам спорт Sun Обичам да карам спорт! Ама не си мислете, че е така, защото не правим нищо Big Smile Точно обратното. И за секунда не се спирам. Вчера имахме час и направо капнах, ама си заслужава.
Чак сега видях, че сум споменала за екскурзията. Единственото хубаво нещо беше светлинното шоу, а и ледената пързалка пред хотела биваше. Успях да падна само 3 пъти, а карах за втори път. Оказва се, че сигурно няма да ходя в София, ама нищо. И друг път може.
Преминавам от тема на тема, ама съм в много коледно настроение. Като по чудо! Big Smile А градът ни за първа година е наистина коледно украсен. Е, елхата не е някакво невиждано чудо, ама е хубава. И целия център свети вечер.
И...още какво. А, ще има конгрес по история другата година и ще изготвяме разни разкази, презентации, рисунки и такива за Балканската война. Аз си избрах разказ и вече знам горе-долу как ще го напиша. Имам и доста информация и щях да получа инфаркт като видях колко много е, но смятам, че ще се справя с това.
Пък днес в 13 съм на олимпиада по английски. Смятам само да си прочета малко думи и граматика и това е. На 6 януари съм на олимпиада, а на 17 по философия. За математиката се колебая дали да ходя, защото нещо с нея не се погаждаме особено нищо, че съм в паралелка с математика. А пък по философия ще е есе така, че не се притеснявам особено. Все ще напиша нещо. И май това е всичко.
Johnna1995
Johnna1995
Преводач
Преводач

Брой мнения : 414
Точки : 1300
Репутация : 8
Присъединяване : 01.12.2010
Възраст : 28
Местожителство : Transilvania

Върнете се в началото Go down

Дневникът на Johnna Empty Re: Дневникът на Johnna

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите