Форум Академия за вампири
Дискусии за "Последна саможертва" (СПОЙЛЕРИ!) 7104180s


Join the forum, it's quick and easy

Форум Академия за вампири
Дискусии за "Последна саможертва" (СПОЙЛЕРИ!) 7104180s
Форум Академия за вампири
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Дарения за форума
Latest topics
» Помогнете ми
Дискусии за "Последна саможертва" (СПОЙЛЕРИ!) EmptyЧет Авг 23, 2018 12:01 pm by magi961

» Коя е последната книга, която си купихте?
Дискусии за "Последна саможертва" (СПОЙЛЕРИ!) EmptyНед Яну 21, 2018 6:53 pm by Valentina

» Любима вампирска поредица?
Дискусии за "Последна саможертва" (СПОЙЛЕРИ!) EmptyНед Яну 21, 2018 6:51 pm by Valentina

» Коя книга четете в момента?
Дискусии за "Последна саможертва" (СПОЙЛЕРИ!) EmptyНед Яну 21, 2018 6:50 pm by Valentina

» От А до Я имена на момиче и момче
Дискусии за "Последна саможертва" (СПОЙЛЕРИ!) EmptyНед Яну 21, 2018 6:25 pm by Valentina

» Да броим до 999 vol.2
Дискусии за "Последна саможертва" (СПОЙЛЕРИ!) EmptyНед Яну 21, 2018 6:23 pm by Valentina

» Новини около издаването на четвъртата книга в БГ
Дискусии за "Последна саможертва" (СПОЙЛЕРИ!) EmptyНед Яну 21, 2018 6:10 pm by Valentina

» Любим момент от първата книга?
Дискусии за "Последна саможертва" (СПОЙЛЕРИ!) EmptyВто Яну 16, 2018 11:03 pm by Valentina

» Дориан или Кийо?
Дискусии за "Последна саможертва" (СПОЙЛЕРИ!) EmptyВто Яну 16, 2018 11:00 pm by Valentina


Дискусии за "Последна саможертва" (СПОЙЛЕРИ!)

+9
kat_i
barierata
jalice
Rose Hathaway
zinaida
Roza_
production
ShadowKiss
Little_Dhampir
13 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Дискусии за "Последна саможертва" (СПОЙЛЕРИ!) Empty Дискусии за "Последна саможертва" (СПОЙЛЕРИ!)

Писане by Little_Dhampir Вто Дек 07, 2010 5:37 pm

Има ли някой, който вече я чете? Тук можете да кометирате книгата и да пускате спойлери. :)
Little_Dhampir
Little_Dhampir
Администратор
Администратор

Брой мнения : 2878
Точки : 14753
Репутация : 97
Присъединяване : 09.08.2009
Възраст : 29
Местожителство : Murcia, Spain

Върнете се в началото Go down

Дискусии за "Последна саможертва" (СПОЙЛЕРИ!) Empty Re: Дискусии за "Последна саможертва" (СПОЙЛЕРИ!)

Писане by ShadowKiss Вто Дек 07, 2010 8:20 pm

Аз почвам след малко. Утре естествено имам класно - все така става с тая поредица.ного ме е яд, че вместо да си чета цяла сутрин ще трябва да зубкам по немски.

Но прочетох последното изречение. Тактично като го бяха дали преди време са дали само пряката рече без вмъкнатото посредата. И естествено след последното иречение нямаше как да не погледна
Spoiler:
. Вече съм спокойна за развоя на триъгълника и ще си чета с кеф.

Ако има някой друг, който чете/ще чете давайте да коментираме, че да не съм сама =)
ShadowKiss
ShadowKiss
Победител
Победител

Брой мнения : 218
Точки : 889
Репутация : 0
Присъединяване : 09.11.2009

Върнете се в началото Go down

Дискусии за "Последна саможертва" (СПОЙЛЕРИ!) Empty Re: Дискусии за "Последна саможертва" (СПОЙЛЕРИ!)

Писане by production Вто Дек 07, 2010 8:48 pm

Уф на половината книга съм,но нито искам да спирам нито да продължавам.. :sad: Защо е последнаа Sad Smile
production
production
Победител
Победител

Брой мнения : 1372
Точки : 6928
Репутация : 22
Присъединяване : 13.11.2009
Възраст : 28

Върнете се в началото Go down

Дискусии за "Последна саможертва" (СПОЙЛЕРИ!) Empty Re: Дискусии за "Последна саможертва" (СПОЙЛЕРИ!)

Писане by Roza_ Сря Дек 08, 2010 9:46 am

В момента, чета книгата и не искам да бързам, защото още не мога да приема, че тази страхотна поредица свършва! Незнам за вас, но Дмитрий и Роуз много почнаха да ме дразнят!!! Аи да се взематтт вече!
Spoiler:
Оххх ок това е за сега. . аз отивам да почета още няколко главии . . :Д :Д

Слагай във спойлер всяко развитие на книгата. Има хора ,които още не са я чели и не обичат да им се спойлва. :) Rose Hathaway
Roza_
Roza_
Морой-Земя
Морой-Земя

Брой мнения : 190
Точки : 973
Репутация : 0
Присъединяване : 02.06.2010
Възраст : 26
Местожителство : Лондон

Върнете се в началото Go down

Дискусии за "Последна саможертва" (СПОЙЛЕРИ!) Empty Re: Дискусии за "Последна саможертва" (СПОЙЛЕРИ!)

Писане by zinaida Сря Дек 08, 2010 8:40 pm

Аз свърших с четенето преди 5 минути, свърши по начина по който аз исках, макар че ме хвана жал за някои от героите... Но пък така е и в реалния свят все пак... нищо не е перфектно. Много ме е яд, че
Spoiler:
Според края на тази книга, моите фаворити за главно действащо лице в следващата са Ейдриан или Джил... Е и Сидни в краен случай...:)
avatar
zinaida
Стригой
Стригой

Брой мнения : 1
Точки : 5
Репутация : 0
Присъединяване : 04.12.2010

Върнете се в началото Go down

Дискусии за "Последна саможертва" (СПОЙЛЕРИ!) Empty Re: Дискусии за "Последна саможертва" (СПОЙЛЕРИ!)

Писане by production Сря Дек 08, 2010 11:50 pm

Не мога да повярвам,че свършии..Чаках половин година и я прочетох за 2 дена..Уф сега съм в супер носталгично настроение. :sad: Дано и другите книги са като тези,но се съмнявам.

За книгата конкретно:
Spoiler:

Още не съм осмислила книгата и мисля скоро да почна цялата поредица отначало.Определено тази и първата книга са най-хубави.Който още не я е прочел да не бърза,защото като свършиш е много гадно,осъзнавайки,че повече няма да четеш с нетърпение,молейки се да четеш по-бързо за да разбереш в какво се е забъркала Роуз отново. smile
production
production
Победител
Победител

Брой мнения : 1372
Точки : 6928
Репутация : 22
Присъединяване : 13.11.2009
Възраст : 28

Върнете се в началото Go down

Дискусии за "Последна саможертва" (СПОЙЛЕРИ!) Empty Re: Дискусии за "Последна саможертва" (СПОЙЛЕРИ!)

Писане by Rose Hathaway Чет Дек 09, 2010 11:20 am

Ох, аз не съм спряла да я чета, независимо по какво имам в училище. И не искам да чета края. винаги съм го правила ,но този път реших да не го правя. Искам напрежение. И се опитвам да чета бавно, но просто ен мога. Трябва да знам какво става. Но и ми е изключително мъчно за това, че свършва. Просто не мога да го повярвам. Ще ми липсва много. Относно това, което прочетох.
Spoiler:
Rose Hathaway
Rose Hathaway
Победител
Победител

Брой мнения : 953
Точки : 3668
Репутация : 12
Присъединяване : 30.03.2010
Възраст : 30
Местожителство : Montana, St. Vladimir Academy

Върнете се в началото Go down

Дискусии за "Последна саможертва" (СПОЙЛЕРИ!) Empty Re: Дискусии за "Последна саможертва" (СПОЙЛЕРИ!)

Писане by jalice Чет Дек 09, 2010 10:50 pm

Spoiler:
Kiss
jalice
jalice
Победител
Победител

Брой мнения : 7
Точки : 32
Репутация : 1
Присъединяване : 01.12.2010
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Дискусии за "Последна саможертва" (СПОЙЛЕРИ!) Empty Re: Дискусии за "Последна саможертва" (СПОЙЛЕРИ!)

Писане by Rose Hathaway Чет Дек 09, 2010 11:54 pm

Ох, аз я прочетох и просто не мога да повярвам, че свърши. Сега няма да пиша обстойно мнение, понеже ще ми отнеме часове, но мога да кажа само едно - НЕВЕРОЯТНА!
На мен също ми дожаля за някои от героите. Не исках да става така с тях, но май не може всички да са щастливи.

Spoiler:
Та, това засега, когато имам повече свободно време ще напиша наистина огромно резюме, не за да го чете някой, а просто заради себе си.
Rose Hathaway
Rose Hathaway
Победител
Победител

Брой мнения : 953
Точки : 3668
Репутация : 12
Присъединяване : 30.03.2010
Възраст : 30
Местожителство : Montana, St. Vladimir Academy

Върнете се в началото Go down

Дискусии за "Последна саможертва" (СПОЙЛЕРИ!) Empty Re: Дискусии за "Последна саможертва" (СПОЙЛЕРИ!)

Писане by ShadowKiss Пет Дек 10, 2010 12:55 pm

И аз съм готова с книгата. Най-накрая имах малко време да си я прочета спокойно. Доволна съм от развоя на събитията почти на 100%.
Spoiler:

И едно нещо, което не съвпада и ми направи впечатление.
Spoiler:

Сигурна съм, че пропускам да спомена много неща, които са ме впечатлили, но сега съм въодушевена, заради края. И все пак ми е тъжно, че свърши. Определено ще ми липсва.
ShadowKiss
ShadowKiss
Победител
Победител

Брой мнения : 218
Точки : 889
Репутация : 0
Присъединяване : 09.11.2009

Върнете се в началото Go down

Дискусии за "Последна саможертва" (СПОЙЛЕРИ!) Empty Re: Дискусии за "Последна саможертва" (СПОЙЛЕРИ!)

Писане by jalice Пет Дек 10, 2010 11:51 pm

ShadowKiss написа:
И едно нещо, което не съвпада и ми направи впечатление.
Spoiler:

да, това и аз го забелязах...и въпреки всичко не мисля че беше кой знае какъв проблем Yes
jalice
jalice
Победител
Победител

Брой мнения : 7
Точки : 32
Репутация : 1
Присъединяване : 01.12.2010
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Дискусии за "Последна саможертва" (СПОЙЛЕРИ!) Empty Re: Дискусии за "Последна саможертва" (СПОЙЛЕРИ!)

Писане by barierata Пет Дек 17, 2010 6:08 pm

някой мойе ли да ми даде линк от кудето мога да си изтегля 6тата книга на академия за вампири
barierata
barierata
Стригой
Стригой

Брой мнения : 2
Точки : 15
Репутация : 0
Присъединяване : 17.12.2009

Върнете се в началото Go down

Дискусии за "Последна саможертва" (СПОЙЛЕРИ!) Empty Re: Дискусии за "Последна саможертва" (СПОЙЛЕРИ!)

Писане by Little_Dhampir Пет Дек 17, 2010 6:39 pm

Провери в 4shared.com, ако я няма, ми пиши по скайп и ще ти я пратя - elisaveta.koleva
Little_Dhampir
Little_Dhampir
Администратор
Администратор

Брой мнения : 2878
Точки : 14753
Репутация : 97
Присъединяване : 09.08.2009
Възраст : 29
Местожителство : Murcia, Spain

Върнете се в началото Go down

Дискусии за "Последна саможертва" (СПОЙЛЕРИ!) Empty Re: Дискусии за "Последна саможертва" (СПОЙЛЕРИ!)

Писане by production Нед Дек 19, 2010 11:16 pm

Аз имам въпрос:Димитри колко сестри има? Big Smile Защото в 1вата книга пише 2,а в 4тата мисля,че са 3. Big Smile
production
production
Победител
Победител

Брой мнения : 1372
Точки : 6928
Репутация : 22
Присъединяване : 13.11.2009
Възраст : 28

Върнете се в началото Go down

Дискусии за "Последна саможертва" (СПОЙЛЕРИ!) Empty Re: Дискусии за "Последна саможертва" (СПОЙЛЕРИ!)

Писане by Roza_ Вто Яну 04, 2011 11:09 am

Има 3 сестри. . или поне така аз си спомням :Д
Roza_
Roza_
Морой-Земя
Морой-Земя

Брой мнения : 190
Точки : 973
Репутация : 0
Присъединяване : 02.06.2010
Възраст : 26
Местожителство : Лондон

Върнете се в началото Go down

Дискусии за "Последна саможертва" (СПОЙЛЕРИ!) Empty Re: Дискусии за "Последна саможертва" (СПОЙЛЕРИ!)

Писане by Rose Hathaway Вто Яну 04, 2011 11:15 am

Да, три са, макар в първата да пише две.
Rose Hathaway
Rose Hathaway
Победител
Победител

Брой мнения : 953
Точки : 3668
Репутация : 12
Присъединяване : 30.03.2010
Възраст : 30
Местожителство : Montana, St. Vladimir Academy

Върнете се в началото Go down

Дискусии за "Последна саможертва" (СПОЙЛЕРИ!) Empty Re: Дискусии за "Последна саможертва" (СПОЙЛЕРИ!)

Писане by ShadowKiss Вто Яну 04, 2011 12:00 pm

Мисля, че бяха споменали, че това е просто грешка в книгата.
ShadowKiss
ShadowKiss
Победител
Победител

Брой мнения : 218
Точки : 889
Репутация : 0
Присъединяване : 09.11.2009

Върнете се в началото Go down

Дискусии за "Последна саможертва" (СПОЙЛЕРИ!) Empty Re: Дискусии за "Последна саможертва" (СПОЙЛЕРИ!)

Писане by Rose Hathaway Вто Яну 04, 2011 2:51 pm

Къде си го чела това? (think) Аз много искам да си изясня несъответствието.
Rose Hathaway
Rose Hathaway
Победител
Победител

Брой мнения : 953
Точки : 3668
Репутация : 12
Присъединяване : 30.03.2010
Възраст : 30
Местожителство : Montana, St. Vladimir Academy

Върнете се в началото Go down

Дискусии за "Последна саможертва" (СПОЙЛЕРИ!) Empty Re: Дискусии за "Последна саможертва" (СПОЙЛЕРИ!)

Писане by production Сря Яну 05, 2011 7:14 pm

Ами да и аз така знам,ма се рових в 1вата и там пише 2. Big Smile А иначе за 6тата книга нямаше да е лошо поне да кажат нещо за семейството му.
production
production
Победител
Победител

Брой мнения : 1372
Точки : 6928
Репутация : 22
Присъединяване : 13.11.2009
Възраст : 28

Върнете се в началото Go down

Дискусии за "Последна саможертва" (СПОЙЛЕРИ!) Empty Re: Дискусии за "Последна саможертва" (СПОЙЛЕРИ!)

Писане by ShadowKiss Съб Яну 08, 2011 7:53 pm

Сега като се замислих коя беше последната саможертва? Аз очаквах нещо голямо, а всъчщност не се сещам за нещо в последната книга, което бих могла да определя като голяма саможертва. Да всички жертваха по нещо и в името на нещо/някого, но освен накрая като простреляха Роуз не се сещам за нещо друго голямо, което да пасва на заглавието. Някой?
ShadowKiss
ShadowKiss
Победител
Победител

Брой мнения : 218
Точки : 889
Репутация : 0
Присъединяване : 09.11.2009

Върнете се в началото Go down

Дискусии за "Последна саможертва" (СПОЙЛЕРИ!) Empty Re: Дискусии за "Последна саможертва" (СПОЙЛЕРИ!)

Писане by Rose Hathaway Нед Яну 09, 2011 7:01 pm

Еми, да, всъщнвост всички жертваха по нещо, но най-голямата май си остава на Роуз саможертвата накрая. И аз не мога да престана да се чудя дали не трябваше да е "Последна жертва" - sacrifice, а не self-sacrifice.
Rose Hathaway
Rose Hathaway
Победител
Победител

Брой мнения : 953
Точки : 3668
Репутация : 12
Присъединяване : 30.03.2010
Възраст : 30
Местожителство : Montana, St. Vladimir Academy

Върнете се в началото Go down

Дискусии за "Последна саможертва" (СПОЙЛЕРИ!) Empty Re: Дискусии за "Последна саможертва" (СПОЙЛЕРИ!)

Писане by kat_i Вто Фев 01, 2011 6:01 pm

И според мен всеки жертва нещо или някого, но също според мен поне освен най - голямата жертва си остава Роуз , както каза Rose Hathaway, но мисля и това, че Роуз и Лиса загубиха връзката, която имаха чрез духа.
kat_i
kat_i
Обикновен човек
Обикновен човек

Брой мнения : 97
Точки : 481
Репутация : 0
Присъединяване : 03.01.2010

Върнете се в началото Go down

Дискусии за "Последна саможертва" (СПОЙЛЕРИ!) Empty Re: Дискусии за "Последна саможертва" (СПОЙЛЕРИ!)

Писане by Skarabei22 Сря Мар 30, 2011 11:51 am

Моля ви някои може ли да ми даде линк от кьдето мога да изтегля 6-тата книга.На Български,или поне цялостен фен превод.
Skarabei22
Skarabei22
Стригой
Стригой

Брой мнения : 1
Точки : 10
Репутация : 0
Присъединяване : 30.03.2011

Върнете се в началото Go down

Дискусии за "Последна саможертва" (СПОЙЛЕРИ!) Empty Re: Дискусии за "Последна саможертва" (СПОЙЛЕРИ!)

Писане by Rose Hathaway Чет Мар 31, 2011 1:24 pm

Не мисля, че има някъде цялостен фен-превод, защото "Ибис" я издадоха доста бързо, и форумите единодушно решиха, че няма смисъл да се превежда цялата. Доколкото знам, им фен-превод само на първите четири глави, които излязоха една седмица преди книгата да се появи в Америка, но тъй като на българския пазар се появи месец по-късно, никой не се зае с обстоен фен-превод.
Rose Hathaway
Rose Hathaway
Победител
Победител

Брой мнения : 953
Точки : 3668
Репутация : 12
Присъединяване : 30.03.2010
Възраст : 30
Местожителство : Montana, St. Vladimir Academy

Върнете се в началото Go down

Дискусии за "Последна саможертва" (СПОЙЛЕРИ!) Empty Re: Дискусии за "Последна саможертва" (СПОЙЛЕРИ!)

Писане by lissa.va Съб Фев 11, 2012 7:14 pm

Еххх... приключих и последната книга за жалост. :sad: Но както винаги съм доволна, прекрасна поредица, интересни развръзки, силни персонажи. И най-важното - отворен филнал It wasn\\'t me И може би не скоро, но някой ден да станем свидетели на живота на порасналите
Spoiler:

Чесно казано се изненадах неприятно от развръзката на престъплението. Не ми допада, че е точно
Spoiler:
И един въпрос към вас, на някой направи ли му впечатление в сцената в табора (аз така си го наричам).
Spoiler:
lissa.va
lissa.va
Стригой
Стригой

Брой мнения : 30
Точки : 153
Репутация : 0
Присъединяване : 22.04.2010

Върнете се в началото Go down

Дискусии за "Последна саможертва" (СПОЙЛЕРИ!) Empty Re: Дискусии за "Последна саможертва" (СПОЙЛЕРИ!)

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите