Форум Академия за вампири
Вида [фен фик по "Академия за вампири"]- коментари - Page 4 7104180s


Join the forum, it's quick and easy

Форум Академия за вампири
Вида [фен фик по "Академия за вампири"]- коментари - Page 4 7104180s
Форум Академия за вампири
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Дарения за форума
Latest topics
» Помогнете ми
Вида [фен фик по "Академия за вампири"]- коментари - Page 4 EmptyЧет Авг 23, 2018 12:01 pm by magi961

» Коя е последната книга, която си купихте?
Вида [фен фик по "Академия за вампири"]- коментари - Page 4 EmptyНед Яну 21, 2018 6:53 pm by Valentina

» Любима вампирска поредица?
Вида [фен фик по "Академия за вампири"]- коментари - Page 4 EmptyНед Яну 21, 2018 6:51 pm by Valentina

» Коя книга четете в момента?
Вида [фен фик по "Академия за вампири"]- коментари - Page 4 EmptyНед Яну 21, 2018 6:50 pm by Valentina

» От А до Я имена на момиче и момче
Вида [фен фик по "Академия за вампири"]- коментари - Page 4 EmptyНед Яну 21, 2018 6:25 pm by Valentina

» Да броим до 999 vol.2
Вида [фен фик по "Академия за вампири"]- коментари - Page 4 EmptyНед Яну 21, 2018 6:23 pm by Valentina

» Новини около издаването на четвъртата книга в БГ
Вида [фен фик по "Академия за вампири"]- коментари - Page 4 EmptyНед Яну 21, 2018 6:10 pm by Valentina

» Любим момент от първата книга?
Вида [фен фик по "Академия за вампири"]- коментари - Page 4 EmptyВто Яну 16, 2018 11:03 pm by Valentina

» Дориан или Кийо?
Вида [фен фик по "Академия за вампири"]- коментари - Page 4 EmptyВто Яну 16, 2018 11:00 pm by Valentina


Вида [фен фик по "Академия за вампири"]- коментари

+14
cuckaa
beni1979
evitou
mileidito
blackday943
mir4eto97
darina112
Krisinka_s
Rouzmary
evi17
viki4ka333
bibsityY
bels
clementine
18 posters

Страница 4 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Вида [фен фик по "Академия за вампири"]- коментари - Page 4 Empty Вида [фен фик по "Академия за вампири"]- коментари

Писане by clementine Пон Юни 07, 2010 11:07 pm

First topic message reminder :

Така, заедно с една приятелка решихме да започнем фен фик. Да си представим, че поредицата свършва с втора книга или поне ние сме се върнали там. Действието по-надолу ще се развива от началото на трета книга. Предполагам в процеса на писането му ще променим някои от събитията. Ще има нови герои, като започнем от главната героиня във фика ни. Тя няма да бъде Роуз, а Вида. Момиче дампир дъщеря на пазител и моройска принцеса. Променили сме и малко фактите. Кралските фамилии не са 12, а са 13 на брой. Мисля, че всичко друго си е същото. Решихме да поразчупим малко сюжета, а и се върнахме именно тук, защото и двете приключихме скоро 3тата книга и не бяхме съгласни с някои от развитията.
С удоволствие ще чуем мненията ви. Още сме аматьори в писането на фикове и ни е интересно получава ли се нещо. Силно се надяваме да ви хареса (:
clementine
clementine
Морой-Вода
Морой-Вода

Брой мнения : 206
Точки : 875
Репутация : 1
Присъединяване : 08.04.2010
Възраст : 31
Местожителство : I am world citizen

Върнете се в началото Go down


Вида [фен фик по "Академия за вампири"]- коментари - Page 4 Empty Re: Вида [фен фик по "Академия за вампири"]- коментари

Писане by clementine Пет Дек 17, 2010 12:02 am

Така, така. Виновни сме и то много! Няма да се оправдаме, защото знаем, че не ви се слуша това, просто ще ви поднесем новата глава. С надеждата, че въпреки огромното прекъсване ние все още имаме вас. Едни прекасни читателки! Дано ви хареса или, знам ли, да ви изненада. Защото лично аз очаквах нещо по-различно от това. Но Ви каза, че героите сами са решили как да завърши тази глава.
clementine
clementine
Морой-Вода
Морой-Вода

Брой мнения : 206
Точки : 875
Репутация : 1
Присъединяване : 08.04.2010
Възраст : 31
Местожителство : I am world citizen

Върнете се в началото Go down

Вида [фен фик по "Академия за вампири"]- коментари - Page 4 Empty Re: Вида [фен фик по "Академия за вампири"]- коментари

Писане by viki4ka333 Пет Дек 17, 2010 1:33 am

Нали няма да спрете да пишете?! ❓

Защото тази глава завърши много чисто.

Моля ви, не казвайте, че няма да има повече :sad2:
viki4ka333
viki4ka333
Победител
Победител

Брой мнения : 614
Точки : 2982
Репутация : 3
Присъединяване : 28.01.2010
Възраст : 29
Местожителство : Here and There

Върнете се в началото Go down

Вида [фен фик по "Академия за вампири"]- коментари - Page 4 Empty Re: Вида [фен фик по "Академия за вампири"]- коментари

Писане by clementine Пет Дек 17, 2010 9:37 am

viki4ka333 написа:Нали няма да спрете да пишете?! ❓

Защото тази глава завърши много чисто.

Моля ви, не казвайте, че няма да има повече :sad2:

О, не няма да спираме. Другата глава е вече започната. Тази свърши чисто, вярно е. Но Ви каза, че Вида и Ейдриън се обичат прекалено много, за да бъде краят по-екшънски Big Smile
clementine
clementine
Морой-Вода
Морой-Вода

Брой мнения : 206
Точки : 875
Репутация : 1
Присъединяване : 08.04.2010
Възраст : 31
Местожителство : I am world citizen

Върнете се в началото Go down

Вида [фен фик по "Академия за вампири"]- коментари - Page 4 Empty Re: Вида [фен фик по "Академия за вампири"]- коментари

Писане by viki4ka333 Пет Дек 17, 2010 3:40 pm

СЛААААВА БОГУ!!! Happy 🍾 :dancing:
viki4ka333
viki4ka333
Победител
Победител

Брой мнения : 614
Точки : 2982
Репутация : 3
Присъединяване : 28.01.2010
Възраст : 29
Местожителство : Here and There

Върнете се в началото Go down

Вида [фен фик по "Академия за вампири"]- коментари - Page 4 Empty Re: Вида [фен фик по "Академия за вампири"]- коментари

Писане by Fallen_AngeL Съб Дек 18, 2010 3:17 am

Това е един от най-завладяващите фикове, които някога съм чела.
Имаше правописни грешки тук-там, но всички ги допускаме, така че не се броят.
Имам чувството, че в началото беше от името на Вида, а после стана от името на наутрален разказвач, но само си мисля така.
Чакам следващата глава.
Fallen_AngeL
Fallen_AngeL
Стригой
Стригой

Брой мнения : 34
Точки : 91
Репутация : 4
Присъединяване : 29.11.2010

Върнете се в началото Go down

Вида [фен фик по "Академия за вампири"]- коментари - Page 4 Empty Re: Вида [фен фик по "Академия за вампири"]- коментари

Писане by clementine Нед Яну 09, 2011 12:49 am

Ето, че отново сме тук. Новата глава е вече на лице, а следващата е почти написана. Ще има малко повече драма и емоции Sun Надяваме се, че не сте ни забравили и все още четете Sun
Fallen_AngeL, радваме се, че ти харесва! Съжаляваме за правописните грешки, уж си правим редакция преди да пуснем главата, но понякога сме толкова развълнувани, че пропускаме някоя и друга дума. Занапред ще се постараем повече.
По принцип историята е от името на Вида, но специално главата със смъртта на родителите и беше от името на неутрален разказвач. Искахме да покажем реакциите и мислите на всички, а не само нейните. Ако пак ни предстоят глави с различна гледна точка от нейната ще ви уведомим преди самата глава Sun
clementine
clementine
Морой-Вода
Морой-Вода

Брой мнения : 206
Точки : 875
Репутация : 1
Присъединяване : 08.04.2010
Възраст : 31
Местожителство : I am world citizen

Върнете се в началото Go down

Вида [фен фик по "Академия за вампири"]- коментари - Page 4 Empty Re: Вида [фен фик по "Академия за вампири"]- коментари

Писане by viki4ka333 Нед Яну 09, 2011 2:24 am

Обожавам Вида! Вида [фен фик по "Академия за вампири"]- коментари - Page 4 225796 тя е едно от главните неща, заради които всеки ден ровя из форума и си проверявам пощата на 15 минути Вида [фен фик по "Академия за вампири"]- коментари - Page 4 694859
нямам търпение за следващата глава и предстоящите интриги Вида [фен фик по "Академия за вампири"]- коментари - Page 4 60885
viki4ka333
viki4ka333
Победител
Победител

Брой мнения : 614
Точки : 2982
Репутация : 3
Присъединяване : 28.01.2010
Възраст : 29
Местожителство : Here and There

Върнете се в началото Go down

Вида [фен фик по "Академия за вампири"]- коментари - Page 4 Empty Re: Вида [фен фик по "Академия за вампири"]- коментари

Писане by Fallen_AngeL Пон Яну 10, 2011 10:15 pm

Ооо да! Това стана много заплетено и с много интрига.
Фика ми харесва, а грешки не видях.
Чакам следващата глава и може да се опитате да спирате на по-интересни моменти, за да държите читателите в напрежение.
Fallen_AngeL
Fallen_AngeL
Стригой
Стригой

Брой мнения : 34
Точки : 91
Репутация : 4
Присъединяване : 29.11.2010

Върнете се в началото Go down

Вида [фен фик по "Академия за вампири"]- коментари - Page 4 Empty Re: Вида [фен фик по "Академия за вампири"]- коментари

Писане by clementine Чет Яну 13, 2011 9:52 pm

Ето, че този път се справихме доста бързо и новата глава е на лице. Благодарим ви за милите думи и похвалите Sun Значат много за нас. Дано все още улучваме правилните реакции на героите и на вас ви харесва развоя на събитията.
Следващата глава е започната, но не мога да дам срок, в който ще успеем да я напишем, защото и двете ни чака срочно оформяне, което обещава силни емоции Big Smile Но дано в рамките на седмица, две, да успеем Sun
clementine
clementine
Морой-Вода
Морой-Вода

Брой мнения : 206
Точки : 875
Репутация : 1
Присъединяване : 08.04.2010
Възраст : 31
Местожителство : I am world citizen

Върнете се в началото Go down

Вида [фен фик по "Академия за вампири"]- коментари - Page 4 Empty Re: Вида [фен фик по "Академия за вампири"]- коментари

Писане by Fallen_AngeL Чет Яну 13, 2011 11:17 pm

Много изненадващ развой на събитията. Някак си очаквах по-различни отношения между Вида и Димка, но и така ми харесва много.
Това със срочните оценки ми е мноооого познато, така че ще чакам колкото трябва.
И нека музата бъде с вас!
Fallen_AngeL
Fallen_AngeL
Стригой
Стригой

Брой мнения : 34
Точки : 91
Репутация : 4
Присъединяване : 29.11.2010

Върнете се в началото Go down

Вида [фен фик по "Академия за вампири"]- коментари - Page 4 Empty Re: Вида [фен фик по "Академия за вампири"]- коментари

Писане by viki4ka333 Чет Фев 17, 2011 12:00 am

Момичета, какво става, забравихте ли ни?!Вида [фен фик по "Академия за вампири"]- коментари - Page 4 708477

Сигурна съм, че не съм единствената, на която Вида й липсва и с риск да прозвуча нахално, ви моля да пуснете поне още една глава Вида [фен фик по "Академия за вампири"]- коментари - Page 4 457338
viki4ka333
viki4ka333
Победител
Победител

Брой мнения : 614
Точки : 2982
Репутация : 3
Присъединяване : 28.01.2010
Възраст : 29
Местожителство : Here and There

Върнете се в началото Go down

Вида [фен фик по "Академия за вампири"]- коментари - Page 4 Empty Re: Вида [фен фик по "Академия за вампири"]- коментари

Писане by Krisinka_s Чет Фев 17, 2011 7:32 pm

Съгласна съм с Викичка ..... хайде момичетаааааа ... искаме нови глави изпълнени с смешни и тъжни моменти,страст и битки ... искаме продължениееееее !!!! :Sad1:
Krisinka_s
Krisinka_s
Дампир-Пазител
Дампир-Пазител

Брой мнения : 1280
Точки : 6337
Репутация : 1
Присъединяване : 20.01.2010
Възраст : 31

Върнете се в началото Go down

Вида [фен фик по "Академия за вампири"]- коментари - Page 4 Empty Re: Вида [фен фик по "Академия за вампири"]- коментари

Писане by clementine Пет Фев 18, 2011 11:52 pm

Знаем бавим се, при това много, но покрай това мое завършване и сертификатите на Ви нямаме никакво време, а и муза, защото имаме ли муза време винаги ще се намери. Съжаляваме, за което и се надяваме в най-скоро време да приключим следващата глава, защото по-следващата, по думите на Ви, е вече в тетрадката и по математика и няма търпение да се покаже на света. Ще се постарая до края на тази/другата седмица да ги постна.
Благодарим ви, че все още проявявате интерес Sun За нас е удоволствие да пишем за вас Sun
clementine
clementine
Морой-Вода
Морой-Вода

Брой мнения : 206
Точки : 875
Репутация : 1
Присъединяване : 08.04.2010
Възраст : 31
Местожителство : I am world citizen

Върнете се в началото Go down

Вида [фен фик по "Академия за вампири"]- коментари - Page 4 Empty Re: Вида [фен фик по "Академия за вампири"]- коментари

Писане by clementine Чет Мар 03, 2011 12:51 pm

Явно не ни бива в крайните срокове, затова вече няма да поставяме такива.
Новата глава е на лице, следващите са почти готови, затова очакваме коментари, препоръки, лични мнения. Всичко, което ви идва на ум, докато четете, за нас ще бъде изключително интересно да го чуем.
Благодарим ви, че все още сте тук и следите историята на Вида Sun
clementine
clementine
Морой-Вода
Морой-Вода

Брой мнения : 206
Точки : 875
Репутация : 1
Присъединяване : 08.04.2010
Възраст : 31
Местожителство : I am world citizen

Върнете се в началото Go down

Вида [фен фик по "Академия за вампири"]- коментари - Page 4 Empty Re: Вида [фен фик по "Академия за вампири"]- коментари

Писане by viki4ka333 Пет Мар 04, 2011 12:25 am

С нетърпение очаквам всяка нова глава, и повярвайте ми подскачам от радост всеки път като видя, че сте качили нова глава (а ако са повече от една цялата къща разбира колко съм щастлива Вида [фен фик по "Академия за вампири"]- коментари - Page 4 444431 )

Страшно много ми харесва да чета за Вида, и благородно ви завиждам за постоянството (1-2-3 седмици закъснение не са нищо), аз не мога да се задържа над нещо толкова дълго, изключително непостоянна съм. Вида [фен фик по "Академия за вампири"]- коментари - Page 4 86979

Продължавайте в същия дух, момичета, СТРАХОТНИ СТЕ!!! Вида [фен фик по "Академия за вампири"]- коментари - Page 4 177911
viki4ka333
viki4ka333
Победител
Победител

Брой мнения : 614
Точки : 2982
Репутация : 3
Присъединяване : 28.01.2010
Възраст : 29
Местожителство : Here and There

Върнете се в началото Go down

Вида [фен фик по "Академия за вампири"]- коментари - Page 4 Empty Re: Вида [фен фик по "Академия за вампири"]- коментари

Писане by bibsityY Съб Мар 12, 2011 6:03 pm

на мен много ми хареса мерси мноо за главата Heart :Clap21:
bibsityY
bibsityY
Морой-Огън
Морой-Огън

Брой мнения : 326
Точки : 1146
Репутация : 1
Присъединяване : 11.01.2010
Възраст : 30
Местожителство : някаде из България xD

Върнете се в началото Go down

Вида [фен фик по "Академия за вампири"]- коментари - Page 4 Empty Re: Вида [фен фик по "Академия за вампири"]- коментари

Писане by clementine Пон Апр 04, 2011 9:05 pm

Отново сме поласкани, че четете. Sun Sun А и изключително се радваме на отзивите ви. : ) И знаем, че отново се бавим неимоверно много(просто не можем да постигнем консенсус за следващата глава. Липсва ни връзката между тази и по-следващата и с Ви само се гоним и не можем да се разберем... Както и да е) Та, да се върна на мисълта си. Искаме да ви зададем един въпрос.
Как си представяте Вида?

С колежката имаме ясна представа(поне за това Big Smile ) и се чудим как изглежда главната ни героиня във вашите представи. Може да ни даде името на актриса или манекенка или просто снимка на произволна жена из нет мрежата или пък нейното описание според вас(ниска, висока, кръгла, квадратна и етц Big Smile ) Ще се радваме да чуем/прочетем за вашето виждане по въпроса и обещавам(Тържествено!), че до другия петък по това време ще четете точно две глави и ще видите как изглежда нашата/вашата Вида : )

Очакваме мненията ви Sun


EDIT: Иии да! Забавихме, както всеки път, но творческите разногласия понякога ще ни изядат главите Big Smile Както и да е не е време за оплакване, а за новата глава. Която се получи даже по-дълга, отколкото сме я очаквали. Силно се надяваме да ви хареса, защото това е първата най-еротична сцена, която сме писали. Или дори и да не ви хареса, пак с трепетно очакване ще очакваме коментарите ви!(Съжаляваме за тафтологията Blushing , но не не мога да се сетя за друга дума Big Smile )
Спирам с приказките! Дано се насладите на новата глава Sun
clementine
clementine
Морой-Вода
Морой-Вода

Брой мнения : 206
Точки : 875
Репутация : 1
Присъединяване : 08.04.2010
Възраст : 31
Местожителство : I am world citizen

Върнете се в началото Go down

Вида [фен фик по "Академия за вампири"]- коментари - Page 4 Empty Re: Вида [фен фик по "Академия за вампири"]- коментари

Писане by Lisa28 Сря Апр 06, 2011 11:56 am

Момичета пишете страхотно! Продължавайте все така!!
Lisa28
Lisa28
Обикновен човек
Обикновен човек

Брой мнения : 97
Точки : 396
Репутация : 0
Присъединяване : 26.03.2011
Възраст : 28

Върнете се в началото Go down

Вида [фен фик по "Академия за вампири"]- коментари - Page 4 Empty Re: Вида [фен фик по "Академия за вампири"]- коментари

Писане by viki4ka333 Сря Май 18, 2011 5:53 pm

аааа... хора, само на мен ли ми прави впечатление, че вече месец и половина няма Вида?! или аз пак не съм разбрала нещо и това е бил краят?! Вида [фен фик по "Академия за вампири"]- коментари - Page 4 602898
viki4ka333
viki4ka333
Победител
Победител

Брой мнения : 614
Точки : 2982
Репутация : 3
Присъединяване : 28.01.2010
Възраст : 29
Местожителство : Here and There

Върнете се в началото Go down

Вида [фен фик по "Академия за вампири"]- коментари - Page 4 Empty Re: Вида [фен фик по "Академия за вампири"]- коментари

Писане by clementine Пет Май 20, 2011 8:27 pm

Все още не сте се отървали от нас Big Smile , но на Ви изпитът наближава и не мога да я засека никаква.
clementine
clementine
Морой-Вода
Морой-Вода

Брой мнения : 206
Точки : 875
Репутация : 1
Присъединяване : 08.04.2010
Възраст : 31
Местожителство : I am world citizen

Върнете се в началото Go down

Вида [фен фик по "Академия за вампири"]- коментари - Page 4 Empty Re: Вида [фен фик по "Академия за вампири"]- коментари

Писане by viki4ka333 Пет Май 20, 2011 10:13 pm

оу, разбирам, на мен днес ми беше последният изпит, така че знам какво е Wink

стискам палци на Ви за изпита и ще чакам новата глава с нетърпение :smile3:
viki4ka333
viki4ka333
Победител
Победител

Брой мнения : 614
Точки : 2982
Репутация : 3
Присъединяване : 28.01.2010
Възраст : 29
Местожителство : Here and There

Върнете се в началото Go down

Вида [фен фик по "Академия за вампири"]- коментари - Page 4 Empty Re: Вида [фен фик по "Академия за вампири"]- коментари

Писане by viki4ka333 Нед Юни 19, 2011 7:03 pm

ЗАБРЕМЕНИХТЕ ВИДА?!?!?!?!?! :shocked2:

Уау, това вече не го очаквах!!! :what:

Някак си не ми се връзва в цялата картинка, Вида бременна определено няма да ми хареса :mmm:

Моооооля ви се, кажете че е само фалшива тревога!!! :sad3:
viki4ka333
viki4ka333
Победител
Победител

Брой мнения : 614
Точки : 2982
Репутация : 3
Присъединяване : 28.01.2010
Възраст : 29
Местожителство : Here and There

Върнете се в началото Go down

Вида [фен фик по "Академия за вампири"]- коментари - Page 4 Empty Re: Вида [фен фик по "Академия за вампири"]- коментари

Писане by clementine Нед Юни 19, 2011 8:32 pm

В момента не издаваме абсолютно нищо, защото ако кажа може да изгубите интерес. Но тъй като скоро училището свършва, ще можете да се радвате и на новата глава, в която всичко ще се разясни (:
clementine
clementine
Морой-Вода
Морой-Вода

Брой мнения : 206
Точки : 875
Репутация : 1
Присъединяване : 08.04.2010
Възраст : 31
Местожителство : I am world citizen

Върнете се в началото Go down

Вида [фен фик по "Академия за вампири"]- коментари - Page 4 Empty Re: Вида [фен фик по "Академия за вампири"]- коментари

Писане by Fallen_AngeL Сря Юни 22, 2011 5:26 pm

За мен тази глава беше една от най-красивите, но някак си очаквах да има повече описания на мислите и чувствата им. Нещо, което да ни накара да преживеем проблема с тях все едно е наш.
Ще чакам следващата главичка :)
И ако искате критики винаги можете да се обърнете към мен :D
Fallen_AngeL
Fallen_AngeL
Стригой
Стригой

Брой мнения : 34
Точки : 91
Репутация : 4
Присъединяване : 29.11.2010

Върнете се в началото Go down

Вида [фен фик по "Академия за вампири"]- коментари - Page 4 Empty Re: Вида [фен фик по "Академия за вампири"]- коментари

Писане by Rouzmary Пон Юни 27, 2011 11:18 pm

Невероятна глава! Много се радвам :dancing: Страхотно пишете, очаквам с голямо нетърпение следващата доза :smile3: Big Smile
Rouzmary
Rouzmary
Дампир-Първокурсник
Дампир-Първокурсник

Брой мнения : 540
Точки : 2427
Репутация : 0
Присъединяване : 10.04.2010
Местожителство : Бургас

Върнете се в началото Go down

Вида [фен фик по "Академия за вампири"]- коментари - Page 4 Empty Re: Вида [фен фик по "Академия за вампири"]- коментари

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите